Sick grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Juss7r
    Julm Donk
    • Jun 2009
    • 51

    #1

    Sick grinder

    Ei tea kas on juba olemas juttu sellisest mehest nagu rs03rs03. Pokerprolabsi järgi on ta viimase poole aasta jooksul mänginud yle 300k mängu. See teeb 50k mänge kuus. Mängib siis 1 daala don-e starsis. Mind pani mõtlema, et kuidas sellist volüümi saab saavutada ja kas pokerstarsis saab siis mängida ka 200+ turnat korraga. Igatahes haige kogus mänge. Sry kui teema offtopic, aga tahtsin väheke arutelu:)
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #2
    Re: Sick grinder

    kui ma veel DONe pelasin sis ta ka pidevalt segas mind, väga solid mängija, lasi mingi 25-30 lauda vms

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #3
      Re: Sick grinder

      Kuidas ta saab ainult 25-30 lauda lasta kui ta teeb päevas average 1666mängu, või mängud kestavad mega lühikest aega ?

      Viimase 90 päevaga teinud ta 187k mängu, wtf :D

      Comment

      • Juss7r
        Julm Donk
        • Jun 2009
        • 51

        #4
        Re: Sick grinder

        jaa, viimase nädala jooksul on mänginud 20k mänge. See teeb keskmiselt 2850 mängu päevas. Oletame, et tal ei ole elu ja mängib 10 tundi päevas. See teeb 285 mängu tunnis...ulme:D. Mängib 1.10 daala turbo done ja 1.15 regular speed don-e. Seega pikimad mängud kestavad isegi 1h+

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #5
          Re: Sick grinder

          Pole bot:
          Hello PokerStars Players,
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          how the fak

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: Sick grinder

            Temast on jah päris palju topicuid tehtud netis. Isegi siia mõni.

            Aga kuna ta on chink siis ma isegi ei imesta, et ta nii segast teeb.Kuigi imo peaks ta ikka bot olema ju loogiliselt.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: Sick grinder

              Mängin temaga päevast päeva don-e, arvan , et ta pannud tähele ka ,et ma olen muutunud regulariks seal. Tema vastu on õnneks lihtne ja hea mängida, tema aitab mind , mina teda, kuigi alati kipub nii olema kui tema pushib siis mul on kahjuks 2good hand 2 fold:(. See poiss on põhiliselt 20h tundi starsis ja 4 tundi magab sellest. (arvan muidugi et selle kasutaja taga kuskil 2-3 kutti kes kontot jagavad ja aktiivselt seal mängivad) Too võiks msnni jagada:D
              Last edited by Priidix; 03.07.10, 00:03.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #8
                Re: Sick grinder

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                Mängin temaga päevast päeva don-e, arvan , et ta pannud tähele ka ,et ma olen muutunud regulariks seal. Tema vastu on õnneks lihtne ja hea mängida, tema aitab mind , mina teda, kuigi alati kipub nii olema kui tema pushib siis mul on kahjuks 2good hand 2 fold:(. See poiss on põhiliselt 20h tundi starsis ja 4 tundi magab sellest. (arvan muidugi et selle kasutaja taga kuskil 2-3 kutti kes kontot jagavad ja aktiivselt seal mängivad) Too võiks msnni jagada:D
                kuidas ta on sind tähele pannud, kui ta mängib 1.8 kätt per second?

                Comment

                • imthcplant
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #9
                  Re: Sick grinder

                  1.8 hand per sec.... umm easy... suudan AT LEAST SAMA...Aga ainuklt Donides....
                  Teab keegi kui võitev möngija ta on ???

                  Comment

                  • imthcplant
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #10
                    Re: Sick grinder

                    Nt 1000 don mitu ta neist cashib...,.

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #11
                      Re: Sick grinder

                      Username Games Played Av. Profit Av. Stake Av. ROI Total Profit Form Ability /100 Network Filter
                      rs03rs03 348.844 $0 $1 0% $820 - N/A PokerStars Year2010 SNG Only


                      ja reiki maksnud üle 42000$

                      Comment

                      • nalg
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 489

                        #12
                        Re: Sick grinder

                        olen isegi temaga mänginud kunagi päris ammu $1 don-e. noteks olen pannud: "regular $1 DON mängija, algul väga tight, lõppfaasis loose, kuid üldiselt mängib ainult väga häid käsi" :D

                        but, still sick human!

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #13
                          Re: Sick grinder

                          minu Hero

                          Comment

                          • oTT
                            Jube Noob
                            • Mar 2010
                            • 180

                            #14
                            Re: Sick grinder

                            ja see on tõesti sick vend. ise ka kui neid done multitablesin mingi kevade alguses, vend oli koguaeg lauas. Nüüd hiljuti tegin jälle neid done ja ikka vend igas lauas.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #15
                              Re: Sick grinder

                              ta on neid pannud mingi üle aasta võimalik ka et mitu aastat, 55% peaks cashima.

                              Comment

                              Working...