Sick grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #151
    Re: Sick grinder



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    rs03rs03 grinding spot leitud

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #152
      Re: Sick grinder

      Ja siis ilmub elu24.ee uudis, et elukutseline pokkerimängija tuli pärast kolme rasket grindi aastat lõpuks kapist välja.

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #153
        Re: Sick grinder

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ja siis ilmub elu24.ee uudis, et elukutseline pokkerimängija tuli pärast kolme rasket grindi aastat lõpuks kapist välja.
        lol, keegi ju pidi seda ütlema :D

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #154
          Re: Sick grinder

          rs03rs03 on liikunud cashi ja taob nüüd NL2-te
          9 sessiooni ja 164k kätt
          Sess kestab umbes nii, et kell 11 päeval alustab ja kell 4 öösel lõpetab, ehk siis ~17h jutti. Üsna be ja kuna vpp-si seal eriti ei kuku, siis teenistus on võib-olla mõned sajad dollarid kuus.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #155
            Re: Sick grinder

            Aa kuidas selle pokerstarsi trackimisega PTRil siis on? Osaliselt trackib aint v?
            Ma ise vaatan, et mul trackiks nagu ainult kaotusi ja kõik suured potid on mai tea kuhu kadunud.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #156
              Re: Sick grinder

              See vend on tõesti ulme vend ja PTR trackib vahel 20% vähem, vahel suht täpselt ja mõnikord on isegi päevi sees kus trackib üksikud käed.

              Grinderil peaks ju mingi vinge lubatud süsteem olema mis tõhustab ta mängimist, peaks hoopis seda müüma hakkama nl2 grindi asemele :)

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #157
                Re: Sick grinder

                Näib, et 12/4,5 stiil eriti ei toida vist.

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #158
                  Re: Sick grinder

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  Näib, et 12/4,5 stiil eriti ei toida vist.
                  IMO NL2 peal üsna optimaalne stiil, aga kui rs03rs03 kombel preflop sõita olenemata positsioonist open/raise TT+,AQ+ all-in ja teisi käsi mängida kuidagi veidralt, et fold to minbet, vargus 0 ja ei kaitse blinde, positsiooni üldse ei vaata jne, siis isegi NL2 peal kasumit eriti ei tooda. Samas nagu näib, siis läbi rb ta siiski teenib.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #159
                    Re: Sick grinder

                    Siukse volüümiga polegi tähtis, kuidas ta mängib väga. rakebackproks jääb ta ikkagi.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #160
                      Re: Sick grinder

                      mine kõrgemale, tasemel ju vahet pole ja rakeback parem.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #161
                        Re: Sick grinder

                        Mingi paar kuud ehk mängiks nii ära, aga aastast aastasse on juba tõesti küsitav :)

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #162
                          Re: Sick grinder

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Mingi paar kuud ehk mängiks nii ära, aga aastast aastasse on juba tõesti küsitav :)
                          Elu raiskamine. :)
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #163
                            Re: Sick grinder

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            mine kõrgemale, tasemel ju vahet pole ja rakeback parem.
                            Väga suur vahe on NL2 vs juba näiteks NL10.
                            NL10-ne peal ta põrutaks üsna hea tempoga miinusesse.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #164
                              Re: Sick grinder

                              Millega sa seal arvuti taga tegeled siis? Proovi vähem laudu ja nl 5 ntx. 16-20 lauda peaks ok olema, fishe palju.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #165
                                Re: Sick grinder

                                Selle konkreetse rs03rs03 puhul näitab PTR ju, et mängitud 950k käsi ja rake paid $880. Ehk siis ilmselt silverstar level ja saab mingi 20% rakebacki. See oleks siis kõva $176 selle sample peale. Samas mänguga on kaotanud $142. Ehk net tuleks $34 esimese miljoni käe peale. Looks solid.

                                Comment

                                Working...