Sick grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #136
    Re: Sick grinder

    Kas SNG-s pole sitouti korral instafold? Kas sit-out paistab välja Starsis?

    Või teine variant on äkki, et ta on proge teinud nii, et sitouti muudab autofoldiks. Ehk tulemus sama mis varem ja v.o. PSi view oli, et see on fine to do. TableNinja vms soft paneb ka ju insta "I'm back" ilma enda sekkumiseta.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #137
      Re: Sick grinder

      Ma kujutaks 120 lauda nii ette, et lauad on lihtsalt "stacked" ja ainult clickib foldi koguaeg.Pmst aint kliki koguaeg ühte sama spotti ja kuulu järgi ta SNG lõpufaasis lihtsalt open shoveb häid käsi.
      Siukest asja sellel vennal pole, et "ooo floppasin set nüüd slowplayn" jne,nupud lähevad pre kohe sisse.

      Kuid see on tõesti strange, et mees alguses võitis ilgelt koguaeg ja peale PS-i külastust hakkas kaotama.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #138
        Re: Sick grinder

        kui sit out oled siis muidugi on insta muck, mu meelest väga lihtne ja loogiline seletus utg insta foldile.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #139
          Re: Sick grinder

          panin pika jutu ja kustutasin ära, tegelt ma usaldan pokerstarsi täielikult, ju nad seal kodus midagi sellist nägid, mis nende kahtlused hajutas, äkki on vend mingi autist, selleasemel et rusikaga vastu lauda toksida on õpetatud fold nuppu vajutama ja teeb seda kogu ärkveloldud aja.

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #140
            Re: Sick grinder

            Sit out kohta, et ma pole teda kordagi näinud sit out ja ma pole ka kordagi näinud, et ta kasutaks mõne käe tarvis rohkem kui 4 sekundit.
            Tegin ise 30 turbo STT-d korraga (ta mängib ka peamiselt turbo stt-si), arvan, et mängu kiirus oli umbes sarnane rs03rs03 omaga ning sessi aeg oli 37 minutit ja käsi 1023.
            Seega kui mängida ütleme 120 lauda korraga, siis tuleb 37 minutiga 4092 kätt, mis teeb ~110 kätt minutis. Samas ta vahel isegi open limbib jne. seega otsuseid tuleb minutis teha rohkem kui 110. Aga see on esialgne kalkulatsioon.... Hiljem testin rohkem laudu korraga, for fun või nii
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Aii valetan, algul kohe kui ta lauda istub, siis korra on sit out, aga seda näitab vist kõigil.
            Last edited by levis; 27.04.11, 20:31.

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #141
              Re: Sick grinder

              Ma võtsin video maha ja loobusin edasisest lahingust
              Anyway, viimast Pokerstarsi vastust on siiski fun lugeda:


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #142
                Re: Sick grinder

                LOL @ Pilt

                Comment

                • Kriminaal
                  Bännitud
                  • Apr 2011
                  • 225

                  #143
                  Re: Sick grinder

                  Lugesin ka teema läbi tiksuva turna kõrvale.
                  Lihtsalt liiga unreal!!!!

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #144
                    Re: Sick grinder

                    Imo küll täitsa fine seletus ja näide ka ju nii kohatu pole.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #145
                      Re: Sick grinder

                      +1 laas poiss. levis on lihtsalt kade et tema kaotab aga meie sick grinder on plussis isegi mänguliselt miinust näidates

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #146
                        Re: Sick grinder

                        Mis ta location varem oli ? Kas ta mitte japs polnud ? Igatahes nüüd näitab tal location: Germany.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #147
                          Re: Sick grinder

                          Koguaeg saksamaa olnud.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #148
                            Re: Sick grinder

                            Algselt postitas Romka Vaata postitust
                            Koguaeg saksamaa olnud.
                            Kindel?
                            Jutt ju käis vahepeal nagu ta oleks China-st olnud?


                            ta ise väidab niimoodi : Originally Posted by rs03rs03 : I'm not a bot. It's just difficult to make a living in China. Our salaries and wages aren't big at all. My whole savings are in poker and i'm afraid to lose them so i stick to very conservative bankroll management. One dollar in USA isn't that much, but in China 1 USD is a lot!. But my results is not good and I'm a loser and big fish.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #149
                              Re: Sick grinder

                              Bot kolis Saksamaale, totaalne fail PSilt :D

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #150
                                Re: Sick grinder

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Kindel?
                                Jutt ju käis vahepeal nagu ta oleks China-st olnud?


                                ta ise väidab niimoodi : Originally Posted by rs03rs03 : I'm not a bot. It's just difficult to make a living in China. Our salaries and wages aren't big at all. My whole savings are in poker and i'm afraid to lose them so i stick to very conservative bankroll management. One dollar in USA isn't that much, but in China 1 USD is a lot!. But my results is not good and I'm a loser and big fish.
                                Pfft, 2+2 leveldajad ei tasu uskuda. See oli kellegi gimmick kasutaja 2+2's, tegi paar leveldamis posti ja kõik.

                                Comment

                                Working...