Re: Sick grinder
Okei, võib-olla panin rämedalt puusse praegu. Kuskilt vanast ajast mäletasin, et hiinlane on.
Ma usun, et maailmas on alati sick humaneid, kes on erandid. Nanonokosid ei ole ka rohkem kui üks.
Algselt postitas levis
Vaata postitust
Ma usun, et maailmas on alati sick humaneid, kes on erandid. Nanonokosid ei ole ka rohkem kui üks.
leidsid lõpuks ühe korra kus ta samal ajal foldib gongratz. tähelepanuväärne saavutus. parem kasuta oma aega mängu õppimisele ja enda arendamisele. ära raiska seda mõttetusele.
Comment