Sick grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #91
    Re: Sick grinder

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #92
      Re: Sick grinder

      Śolid graph

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #93
        Re: Sick grinder

        Kõik ikka endine ?

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #94
          Re: Sick grinder

          Ei midagi uut siin päikese all.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #95
            Re: Sick grinder

            Väga haige graafik tüübil ikka :D
            teenib rakebackiga nii palju kasumit, et ei peagi enam võitma :D
            Geniaalne. Lihtsalt fold fold fold ja cashi ikka tuleb! :D

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #96
              Re: Sick grinder

              Kui 35% supernova rackeback ka otsa arvestada, siis on ta 26k$ plussis. Kui juurde arvestada ka rahaks tehtud fpp'd siis on summa tõenäoliselt veel suurem.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #97
                Re: Sick grinder

                ei tea kui huvitav selline "töö" küll on. imelik tho, et graafik alguses läheb taevasse ja peale Starsi külaskäimist liigub totaalselt kuristikku. oh well.

                Comment

                • lypsja
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 270

                  #98
                  Re: Sick grinder

                  ma imestan et stars ei pane talle bänni peale, sisuliselt ta ei võida ju mängijatelt raha vaid võtab starsilt pappi ära... või saan ma millestki valesti aru?

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #99
                    Re: Sick grinder

                    ma ei tea täpselt mis rakebacki ta saab aga see pole 100% rakeback seega ei võta otseselt.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #100
                      Re: Sick grinder

                      Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                      ma imestan et stars ei pane talle bänni peale, sisuliselt ta ei võida ju mängijatelt raha vaid võtab starsilt pappi ära... või saan ma millestki valesti aru?
                      ?
                      Pmtl nii nagu ma aru saan, siis tal on see ROI üsna vähe miinuses, nii et lihtsalt rb kompenseerib kogu mänguliselt kaotatud raha (massive volüüm ju tal).

                      Comment

                      • lypsja
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 270

                        #101
                        Re: Sick grinder

                        ok panen segast... siis võiks ju samahästi õelda et võitvad mängijad, kes rakebacki savad võtavad samuti starsilt mitte mängijatelt... ja kaudselt iga kaotatud taala pealt mis teiste mängijate kukrusse läheb ja mida edasi keerutatakse läbi nende softi toodab nagunii raha juurde... ehk win-win

                        Comment

                        • lypsja
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 270

                          #102
                          Re: Sick grinder

                          palju ta neid don'e päevas tegi?

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #103
                            Re: Sick grinder

                            tehniliselt on võimalik ka niimoodi mängida, et ühe arvuti taha on 20 kuvarit lükatud ja igale kuvarile paarkümmend layda panna. iga kuvar oma hiirega. see on üks variant. 40 hiinlast grindivad. 10h üks vahetus ja 10 teine.

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #104
                              Re: Sick grinder

                              Kindlasti on aga ma usun, et Pokerstarsi tiim oleks märganud 39t hiinlast kui nad sellel vennal külas käisid, et näha kuidas ta mängib.
                              Last edited by Romka; 27.01.11, 18:30.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #105
                                Re: Sick grinder

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                tehniliselt on võimalik ka niimoodi mängida, et ühe arvuti taha on 20 kuvarit lükatud ja igale kuvarile paarkümmend layda panna. iga kuvar oma hiirega. see on üks variant. 40 hiinlast grindivad. 10h üks vahetus ja 10 teine.
                                Et nüüd saab 400-tableda starsis?

                                Comment

                                Working...