Halb BR management

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yevi
    Räme Fish
    • Nov 2009
    • 11

    #1

    Halb BR management

    Nagu pealkiri ütleb ei suuda ma toime tulla õiges limiidis mängimisega. Olen mänginud 2 aastat ning olen ka muidugi suuri summasi välja kandnud, kuid saaksin paremini, ma tean kui ma suudaks paremini BRi eest hoolitseda oleksin ma kuuliselt arvatavasti plussis. Probleem on see, et ronin kuhugi suure BI sngsse. Näiteks BR on 100 lähen mängin sngd, mille BI on 60 dollarit. Mõnikord jõuan cashi, mõnikord mitte, kui jõuan siis lähen uuesti väiksemasse limiit, kas kellegil on mingit nõu anda või on olnud samasugused kogemused?
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #2
    Re: Halb BR management

    Mängi starsis - pane peale limiidid.

    Ma ei kujuta ette kuidas 2 aasta jooksul ei ole suutnud sellist asja ära õppida. Varasemad kogemused ftw?

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: Halb BR management

      oli kusagi väga hea bankroll management sellisele mängijale. Põhimõte selles, et sul on 50bi vastava leveli jaoks. Näiteks on bankroll 250$. kui alla selle langeb, siis ei mängi üle 5$ sisseostuga mänge, aga kogu raha, mis üle selle on, sellega tee, mis tahad. Näiteks roll on 280$, paned rahulikult 30$ mänge ja 50$ mänge. Aga niipea, kui oled 500$ peale gamblenud, on sul 50bi 10$ mänguse jaoks, ja kui alla 500$ langeb, tohid teha ainult 10$ mänge. Niikui saad jälle 530$ peale, hakkad kohe 30$ gamblema. jne.
      Selline brm ei võta ära võimalust gamblemiserutust saada, aga ei lase sul ka bustoks minna.

      Comment

      • yevi
        Räme Fish
        • Nov 2009
        • 11

        #4
        Re: Halb BR management

        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
        Mängi starsis - pane peale limiidid.

        Ma ei kujuta ette kuidas 2 aasta jooksul ei ole suutnud sellist asja ära õppida. Varasemad kogemused ftw?
        Noor olen veel:D, lähen liiga ahneks vahetevahel. Aga jah head näpunäited on üritan kindlasti järgida neid ja vaatan, kuidas kulgeb pokkeris :).

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: Halb BR management

          Lol ma ei taha küll puid alla laduda aga sa ilmselt ei tea mis on pokker veel.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: Halb BR management

            ma pole turna mees, mis need turna BR managemendi reeglid on? Cashis min 20-30 BI, turnade puhul on ikka suurem see. 100$-ga mängi ikka neid mõnetaalaseid.

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #7
              Re: Halb BR management

              MTT puhul võiks ikka ca 100BI olla.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #8
                Re: Halb BR management

                no MTT-de puhul alla 80BI ei mängiks, aga normaalne oleks vast mingi 150

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #9
                  Re: Halb BR management

                  Mul mingi selline asi bookmarkides: Bankroll Management and Cashout Strategy for SNG/MTT SNG/MTT players

                  Comment

                  • JohnnyDolce
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2009
                    • 454

                    #10
                    Re: Halb BR management

                    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                    Just see.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: Halb BR management

                      mul on ka juba pask br man.
                      mingi 5-10 buy in cashis tihti

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: Halb BR management

                        no kui sul on kaardi peale veel 50BI ja sa vajadusel kasutad seda, siis pole ju vahet kus sul see raha vedeleb :D

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #13
                          Re: Halb BR management

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          no kui sul on kaardi peale veel 50BI ja sa vajadusel kasutad seda, siis pole ju vahet kus sul see raha vedeleb :D
                          aga ei ole :D
                          paar bi vb on kh.

                          Comment

                          • Kosmonaut
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 584

                            #14
                            Re: Halb BR management

                            SNGde puhul peaks olema 50 BI esmane reegel, seda siis madalamatel limititel. Kõrgemal ja kui kavatsed ka cashoute teha (pokkeriraha eest elada ntx) on vaja 100+ BI. Üldiselt ma ütleks, et mängi nii nagu mugav on AGA sinu puhul ei saa seda rakendada. MTTde puhul hakkame tõesti alles 100BIst rääkima.

                            Aga jah, see asi tuleb psühholoogiliselt endale selgeks teha, et ei tohi mängida kõrgemal kui BRM lubab.

                            Comment

                            • karookas
                              Jube Noob
                              • May 2010
                              • 126

                              #15
                              Re: Halb BR management

                              ise proovin vahest NL5 kui üle saja taala on.

                              Aga mitte alati.

                              Ja kindel reegel enda jaoks kehtestatud et juhul kui ronin korra NL5 laudadesse ja kui bankroll alla saja läheb kasvõi dollari , siis tagasi kindlasti NL2 :D

                              Bankroll on muidugi vale NL5 jaoks aga vahest ikka tahaks tsekkida sinna ka
                              Last edited by karookas; 27.05.10, 18:50.

                              Comment

                              Working...