add-on võtmine?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #1

    add-on võtmine?

    Küsimus siis selline, et kuidas re-buy turka regud võtavad add-oni? obvious on see, et tehakse kui on avg või alla selle, aga sealt ülespoole, mina olen näiteks teinud ka olles top10. Aga küsiks teistelt?
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #2
    Re: add-on võtmine?

    alati peaks olema +EV teha add on minu teada

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: add-on võtmine?

      olen kuulnud et on +ev teha alati(olenemata stackist), kui saadav chipikogus on võrdne/suurem algstackist ja add-on ei ole kallim sisseotsust.

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #4
        Re: add-on võtmine?

        Olen ka sama asja kuulnud mitmelt turkagrinderilt.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: add-on võtmine?

          isegi kui olen top1 ja oman mingi 1/4 suuremat stacki kui teisel kohal? oletagem, et stack on 25k ja saan add-oniga vaid 2k juurde?

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: add-on võtmine?

            kui limiiti beatid siis miks mitte?

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #7
              Re: add-on võtmine?

              Sellel teemal on juba vähemalt kaks threadi olnud.

              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ighlight=rebuy
              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ighlight=rebuy

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #8
                Re: add-on võtmine?

                sry, mina seda searchi eriti ei jaga, viskas ridamisi päevikuid ette mulle.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #9
                  Re: add-on võtmine?

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  Olen ka sama asja kuulnud mitmelt turkagrinderilt.
                  ma olen ka ühtteist kuulnd ikka

                  Comment

                  • Rensu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2009
                    • 386

                    #10
                    Re: add-on võtmine?

                    Tee alati rebuy ja add-on, juhul kui roll ei luba siis ära mängi nii kalleid turnasid üldse. :)

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #11
                      Re: add-on võtmine?

                      Algselt postitas Rensu Vaata postitust
                      Tee alati rebuy ja add-on, juhul kui roll ei luba siis ära mängi nii kalleid turnasid üldse. :)
                      see oli mingi sarkasmiga öeldud? küsimus polnud rolli suuruses, küsimus oli kas teha või mitte.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #12
                        Re: add-on võtmine?

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        see oli mingi sarkasmiga öeldud? küsimus polnud rolli suuruses, küsimus oli kas teha või mitte.
                        ei minu meelest oli parim vastu siiamaani..ja vastas sinu küsimusele ka + lisaks

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #13
                          Re: add-on võtmine?

                          Algselt postitas Rensu Vaata postitust
                          Tee alati rebuy ja add-on, juhul kui roll ei luba siis ära mängi nii kalleid turnasid üldse. :)
                          this.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: add-on võtmine?

                            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                            this.
                            tiss

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #15
                              Re: add-on võtmine?

                              Algselt postitas Char Vaata postitust
                              ei minu meelest oli parim vastu siiamaani..ja vastas sinu küsimusele ka + lisaks
                              "nii kalleid turnasi"??? see jäi mulle imelikuks. Mängin 3.3R MT sng. Siis mismoodi see kallis on.

                              Comment

                              Working...