Küsimus siis selline, et kuidas re-buy turka regud võtavad add-oni? obvious on see, et tehakse kui on avg või alla selle, aga sealt ülespoole, mina olen näiteks teinud ka olles top10. Aga küsiks teistelt?
add-on võtmine?
Collapse
X
-
-
Re: add-on võtmine?
Sellel teemal on juba vähemalt kaks threadi olnud.
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ighlight=rebuy
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ighlight=rebuy
Comment
-
Re: add-on võtmine?
sry, mina seda searchi eriti ei jaga, viskas ridamisi päevikuid ette mulle.Algselt postitas kilu6 Vaata postitustSellel teemal on juba vähemalt kaks threadi olnud.
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ighlight=rebuy
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ighlight=rebuy
Comment
-
Re: add-on võtmine?
ma olen ka ühtteist kuulnd ikkaAlgselt postitas low-flow Vaata postitustOlen ka sama asja kuulnud mitmelt turkagrinderilt.
Comment
-
Re: add-on võtmine?
see oli mingi sarkasmiga öeldud? küsimus polnud rolli suuruses, küsimus oli kas teha või mitte.Algselt postitas Rensu Vaata postitustTee alati rebuy ja add-on, juhul kui roll ei luba siis ära mängi nii kalleid turnasid üldse. :)
Comment
-
Re: add-on võtmine?
ei minu meelest oli parim vastu siiamaani..ja vastas sinu küsimusele ka + lisaksAlgselt postitas yolpa Vaata postitustsee oli mingi sarkasmiga öeldud? küsimus polnud rolli suuruses, küsimus oli kas teha või mitte.
Comment
-
Re: add-on võtmine?
this.Algselt postitas Rensu Vaata postitustTee alati rebuy ja add-on, juhul kui roll ei luba siis ära mängi nii kalleid turnasid üldse. :)
Comment
-
-
Re: add-on võtmine?
"nii kalleid turnasi"??? see jäi mulle imelikuks. Mängin 3.3R MT sng. Siis mismoodi see kallis on.Algselt postitas Char Vaata postitustei minu meelest oli parim vastu siiamaani..ja vastas sinu küsimusele ka + lisaks
Comment
Comment