add-on võtmine?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #16
    Re: add-on võtmine?

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    "nii kalleid turnasi"??? see jäi mulle imelikuks. Mängin 3.3R MT sng. Siis mismoodi see kallis on.
    no ta ei rääkinud konkreetselt sinust pmst..said aru küll ju :D

    see oli suunatud kõigile, et pole mõtet mingi hero turnasid mängida, kui pappi ple

    Comment

    Working...