tekkis selline küsimus, et mängides live cashi, kas on ebasobiv võtta laualt enda stackist raha vähemaks? toon näite, mängin näiteks nl1000eek kuskil, ostan sisse 100bb ja kasvatan enda stacki 400bb peale, samuti on lauas veel näiteks 1-2 klemmi kellel umbes sarnane stack, samas aga olen lauas kaua istunud ja kõvasti õllesid lipsu taha visanud ja mängin for fun, niisiis ei süvene enam eriti ja ei tahaks eriti 8k potte mängida kainete nittide vastu. ma ei mõtle, et panen nüüd kohe 3k tasku igaksjuhuks(kas see on üldse lubatud?), vaid näiteks 1-2k, sest jään ju ikkagi deep 200bb peale. sellessuhtes peaks see olema lubatud, kui näiteks ostan laual oleva raha eest kasinnis õhtu otsa jooke või on see sama ebaeetiline nagu slowrollimine, sorri kui väga rumal küsimus, olen livei mänginud elus ainult 2 korda..
livecashi küsimus
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
-
Re: livecashi küsimus
jah.Algselt postitas Cash87 Vaata postitustaga jooki osta laual olevate chippide eest tohib?
73. Kõik mängud on “table stakes” ehk mängus tohib kasutada ainult laual olevaid mängumärke. Käe keskel ei tohi mängumärke lisada (juurde osta vms.), samuti ei tohi märke laualt eemaldada enne mängimise lõpetamist v.a. juhul, kui nendega makstakse jookide/toidu eest või antakse jootraha. Käte vahel on võimalik mängumärke juurde osta.
Comment
-
Re: livecashi küsimus
Viisakas? Minu arust see on t2itsa legaalne tegevus, kui minu stateegia on m2ngida 100BB deep mitte 1000deep. Ma tahaks n2ha kes kobisema hakkab selle koha pealt. Isekysimus on see, et mis sa see tund aega seal niisama teed? Pole vahet kuda pro raha teenib, olgu ta voi netis 20BB shortstacker. Kui ta beadib siis on ta tegija.Samas võid teha tund aega pausi ja siis jälle miinimumiga sisse osta. Kuigi selline tegevus pole ka kuigi viisakas.
Aga cashilaualt chipside eemaldamine on lausa keelatud(Ta ei teadnud reegleid). M2letan, et kunagi yks mu sober oleks selle eest isegi kere peale saanud yhelt keevaliselt vene regularilt. Gunnar rahustas maha ja asi loppes onnelikult
Comment
-
-
Re: livecashi küsimus
sry OT aga....
küll läheb ühele vene regular kallale, siis saab teine laksu, siis päästab manager kolmanda kurja vene regi keretäie käest......loen ja imestan, kuidas inimestega kogu aeg juhtub......
aga all inni lehel ja pokerclubi lehel(või kuskil) oli artikkel live etiketist, mille võiks enne läbi lugeda.
ja muidugi soovitaks pisut paksu nahka, et iga krõbedama sõna peale(mis teinekord tuleb hetkeemotsioonist ja ei mõelda tõsiselt) endast välja ei läheks, sest tegu on livega ja inimesi on erinevaid.
Comment
-
Comment

Comment