livecashi küsimus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #1

    livecashi küsimus

    tekkis selline küsimus, et mängides live cashi, kas on ebasobiv võtta laualt enda stackist raha vähemaks? toon näite, mängin näiteks nl1000eek kuskil, ostan sisse 100bb ja kasvatan enda stacki 400bb peale, samuti on lauas veel näiteks 1-2 klemmi kellel umbes sarnane stack, samas aga olen lauas kaua istunud ja kõvasti õllesid lipsu taha visanud ja mängin for fun, niisiis ei süvene enam eriti ja ei tahaks eriti 8k potte mängida kainete nittide vastu. ma ei mõtle, et panen nüüd kohe 3k tasku igaksjuhuks(kas see on üldse lubatud?), vaid näiteks 1-2k, sest jään ju ikkagi deep 200bb peale. sellessuhtes peaks see olema lubatud, kui näiteks ostan laual oleva raha eest kasinnis õhtu otsa jooke või on see sama ebaeetiline nagu slowrollimine, sorri kui väga rumal küsimus, olen livei mänginud elus ainult 2 korda..
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #2
    Re: livecashi küsimus

    see ei ole kasiinodes lubatud

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #3
      Re: livecashi küsimus

      selge, tänud! siis võib teema vist lukku lüüa.

      Comment

      • Strateeg
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2009
        • 303

        #4
        Re: livecashi küsimus

        high stakes pokeris kunagi süüdistati freddy deebi selles, ühesõnaga ei tolereerita sellist asja, otsi youtubist, ega seal mingit seletust asjale vist ei antud aga entertainment value oli olemas :)

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: livecashi küsimus

          sellele vaadatakse sama halvustavalt nagu hit-n-runile(ja nagu mainitud ei ole see lubatud).
          kui ei tunne ennast liiga deepina ja napsusena enam kindlalt- cashout. homme on uus päev.

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #6
            Re: livecashi küsimus

            aga jooki osta laual olevate chippide eest tohib?

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #7
              Re: livecashi küsimus

              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
              aga jooki osta laual olevate chippide eest tohib?
              jah.

              73. Kõik mängud on “table stakes” ehk mängus tohib kasutada ainult laual olevaid mängumärke. Käe keskel ei tohi mängumärke lisada (juurde osta vms.), samuti ei tohi märke laualt eemaldada enne mängimise lõpetamist v.a. juhul, kui nendega makstakse jookide/toidu eest või antakse jootraha. Käte vahel on võimalik mängumärke juurde osta.

              Comment

              • pafka666
                IP Olümspi
                • Jul 2009
                • 429

                #8
                Re: livecashi küsimus

                Samas võid teha tund aega pausi ja siis jälle miinimumiga sisse osta. Kuigi selline tegevus pole ka kuigi viisakas.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: livecashi küsimus

                  Osta 6k eest pudeliõllesid.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #10
                    Re: livecashi küsimus

                    Samas võid teha tund aega pausi ja siis jälle miinimumiga sisse osta. Kuigi selline tegevus pole ka kuigi viisakas.
                    Viisakas? Minu arust see on t2itsa legaalne tegevus, kui minu stateegia on m2ngida 100BB deep mitte 1000deep. Ma tahaks n2ha kes kobisema hakkab selle koha pealt. Isekysimus on see, et mis sa see tund aega seal niisama teed? Pole vahet kuda pro raha teenib, olgu ta voi netis 20BB shortstacker. Kui ta beadib siis on ta tegija.

                    Aga cashilaualt chipside eemaldamine on lausa keelatud(Ta ei teadnud reegleid). M2letan, et kunagi yks mu sober oleks selle eest isegi kere peale saanud yhelt keevaliselt vene regularilt. Gunnar rahustas maha ja asi loppes onnelikult

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #11
                      Re: livecashi küsimus

                      inglise keeles on hea väljend selle kohta: going south

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #12
                        Re: livecashi küsimus

                        sry OT aga....
                        küll läheb ühele vene regular kallale, siis saab teine laksu, siis päästab manager kolmanda kurja vene regi keretäie käest......loen ja imestan, kuidas inimestega kogu aeg juhtub......
                        aga all inni lehel ja pokerclubi lehel(või kuskil) oli artikkel live etiketist, mille võiks enne läbi lugeda.
                        ja muidugi soovitaks pisut paksu nahka, et iga krõbedama sõna peale(mis teinekord tuleb hetkeemotsioonist ja ei mõelda tõsiselt) endast välja ei läheks, sest tegu on livega ja inimesi on erinevaid.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #13
                          Re: livecashi küsimus

                          See tegevus on ikka kordi hullem imo kui hit'n'run või slowrollimine vmt...mõned karmimad sõnad ja vihased pilgud miinimum-karistusena aksepteeritavad...

                          Comment

                          • Toomasl
                            FPP Pro
                            • Nov 2008
                            • 258

                            #14
                            Re: livecashi küsimus

                            Melbourneis, Crown casinos oli 1 kutt 2/5$ mängus andnud riveril ettekandjale 300$ taala tippi ja jättis endale miski 30 alles, siis ütles "I am commited, I have to call"

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #15
                              Re: livecashi küsimus

                              Hah, unreal, diiler raudselt oma klemm ja annab tagasi. Collision.

                              Comment

                              Working...