Re: livecashi küsimus
Kodumängudes päris palju sellist asja näinud, et mingi tüüp tõmbab cashis stacki tripllisse ja tahab kohe välja võtta võidetud raha ja mingi väiksega stackiga edasi sees olla, mis ajab suht närvi. Õnneks pole siiamaani seda ülejäänud mängijad heaks kiitnud. Leidub ka selliseid, et kui nad võidavad suure poti siis panevad võidetud raha kõrvale, et a'la ütlevad: sellega enam ei mängi ja teevad kaks hunnikut. Võidetud raha ja see, millega edasi mängivad. Täiesti labane minumeelest. Kusjuures summad veel millega mängime pole just väga suured, pigem selline fun ja entertainment ning võibolla on see võidetud summa mingi mõne õlle raha...
Eks teinekord veel keegi niimoodi huiama hakkab siis ei kutsugi teda enam mängima.
Kodumängudes päris palju sellist asja näinud, et mingi tüüp tõmbab cashis stacki tripllisse ja tahab kohe välja võtta võidetud raha ja mingi väiksega stackiga edasi sees olla, mis ajab suht närvi. Õnneks pole siiamaani seda ülejäänud mängijad heaks kiitnud. Leidub ka selliseid, et kui nad võidavad suure poti siis panevad võidetud raha kõrvale, et a'la ütlevad: sellega enam ei mängi ja teevad kaks hunnikut. Võidetud raha ja see, millega edasi mängivad. Täiesti labane minumeelest. Kusjuures summad veel millega mängime pole just väga suured, pigem selline fun ja entertainment ning võibolla on see võidetud summa mingi mõne õlle raha...
Eks teinekord veel keegi niimoodi huiama hakkab siis ei kutsugi teda enam mängima.
TC

Comment