kas maandad tilti chatiakna abil?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #46
    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    ma panin endale mitu kuud tagasi starsis chati bloki peale, palju vähem tilti

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #47
      Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

      Mul ka komme sõimata vahel kui närvi lähen. Ja kui keegi " ha ha ha " vms vastab lähen veel rohkem närvi ja sõiman edasi :D

      Comment

      • dener89
        Grinder
        • Mar 2009
        • 625

        #48
        Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

        fishidele ütlen ty,kui saan stacki, regidele ütlen fish vahest,kui sitta mängu teevad.suht lamp aga tuleb automaatselt,peaks ära blokkima.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #49
          Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

          Pmst ise mai mölise midagi suurt..
          Aint siis kui tõesti järjest mitu korda riverdab ära sama vant, siis ütlen. Et fking riverstars või midagi siukest. Sest miks sõimata vastast kui selles pole vastane süüdi, et drawis top seti ära 3high flushdrawga.
          Aga otseselt vastast ma sõimama ei hakka kunagi. Aint siis kui vastane ise hakkab ajama, et ma donk ja värki, siis ütlen natuke halvasti vastu.
          Last edited by VisaHing; 24.04.10, 12:56.

          Comment

          Working...