kas maandad tilti chatiakna abil?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #31
    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    minu sõnavara hulka kuuluvad sellised tähekombinatsioonid nagu "ty", "nh", "gg"!
    Sõimamine on tundub kudiagi eriti loll tegevus.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #32
      Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

      "dnaperf that is a weird looking graph you have a picture of" oli minu meelest küll vaimukas

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #33
        Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

        ma olen enamasti vait, kuid vahel ütlen ikka kellelegi nh. eesti poistele üritan jõudumööda ka tere öelda.

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #34
          Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

          FTPs bännisin chati ära, kuna see hakkas mu otsuseid mõjutama. Näha, et maailmas leidub nii palju kibestunud inimesi.

          Muidu vanasti ütlesin sarkastiliselt vastu või mõnitasin neid nende ego taevani kiites. Lol. Emotsioonid on vaenlased pokkeris ja olen keskendunud vaid mängule.

          Comment

          • Strateeg
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2009
            • 303

            #35
            Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

            FTPs ka chat algusest peale bännitud, ei oma skilli, et multitableda ja samal ajal fishe solvanguga kostitada. Tähelepanu hajub ju kui hakata midagi seletama, et wtf sa callid no pair no draw to the river fuck off donkey...

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #36
              Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              "dnaperf that is a weird looking graph you have a picture of" oli minu meelest küll vaimukas

              That is my child, that is my child :D

              ülinaljakas :D:D:D:D

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #37
                Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                winning the chat is half the battle

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #38
                  Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                  I am with you on that :D

                  Comment

                  • imthcplant
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #39
                    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                    Üldiselt kasutan ka tähti nh gg ja ty Vahel kasutan ka Jenniferi räägitud taktikat.. Aga üldiselt ei ole viitsimist üldse chatida...:D Mängin pokerit pokeri mitte chatimise pärast :D

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #40
                      Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                      chatiboxi asemel on notebox ees! ftw

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #41
                        Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                        Fishid sõimavad siis ütlen tavaliselt "I love you too" ja polegi vaja rohkem seletada. Biite nii hinge ei võta et ise sõimaks

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #42
                          Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                          Kui ma eile toorelt ak-ga esimene käsi 5bet shovesin ja vastane chatti wtf ütles, time´i võttis, selle lõpuni ootas ja AA näitas, siis ütlesin nice slowroll.
                          Tilti ajas ikka.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #43
                            Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                            Vanasti koguaeg sõimasin. Rohkem nagu harjumisest, mitte tildist. Enam sellise ajaraiskamisega ei tegele.

                            Comment

                            • MrT2inem
                              Jube Noob
                              • Dec 2009
                              • 132

                              #44
                              Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                              Kunagi ammu ammu sai küll rõvedalt paukuda aga nüüd üritan asja rahulikult võtta. Midagi erilist naguinii sellega ei saavuta, vaid suudavad oma targutamisega veel rohkem tilti ajada ... :P

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #45
                                Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                                vahepeal väga harva kirjutan üksikuid sõnasid eestikeelseid, aga siis kui igav on ja saan beate, aga mitte närviliselt..noh näiteks tõmbab kokku midagi riveris ja kutt raudselt juba lauast läinud, kirjutan p*de

                                Comment

                                Working...