kas maandad tilti chatiakna abil?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #16
    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    ma ytlen kõik v2lja, rahunen insta siis maha ka tänu sellele, nii kaua saab öelda kuni chati b2nni saab, easy

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #17
      Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

      ei maanda. Vahest ütlen midagi vastu, aga viimaselajal olen lihtsalt mute peale pannud, kui keegi donkiks sõimama hakkab.

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #18
        Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

        ei

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #19
          Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

          Kui ma kellegi välja tõmban ,siis ütlen tavaliselt " ty fish"

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #20
            Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

            ma ütlen tavaliselt sarkasmiga midagi, "nice hand" või "nice call" vms, teeb kuidagi tuju paremaks, kuna ma päriselus kah ikka väga sarkastiline, siis teen seda ka homegamedel.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #21
              Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

              Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
              Kuidas kunagi. Oleneb täitsa vastasest ju. Kunagi lugesin mingilt lehelt sellest ja see on päris kasulikuks osutunud.
              Tuleb leida vastase juures nõrk koht ja ta rivist välja lüüa :)
              Nt. eelmine turna oli mu lauas üks suur chip leader, kelle display pildiks oli mingi väike laps.
              Hakkasin selle rõhuma(eks iga üks mõtleb oma strateegia välja) ja sain ta lõpuks endast nii välja, et ta püüdis iga kord mind all ini suruda, ootasin vaid oma käe ära ja sõin ta välja :)


              Edit: PTR-isin selle pildi peale just, rofl, krambid:

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #22
                Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                pane kõigile vastastele mute peale ja sõima , siis ei saa keegi vastu midgi öelda.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #23
                  Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust


                  Edit: PTR-isin selle pildi peale just, rofl, krambid:
                  http://www.pokertableratings.com/ful...search/dnaperf
                  Oled pihta saanud :)

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #24
                    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                    üldiselt lasen igal pool ära bannida, kuna närv ei pea vastu, aga kui kuskil lahti, siis turnadel sõiman küll. Ja obv ei biidi ka.

                    Muidu startsis on ryan angelose nägu avatariks ja see on jõhker, kui julmalt ikka ryanit sõimatakse. Iga turniir jäävad ta huuled kellelegi ette.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #25
                      Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Edit: PTR-isin selle pildi peale just, rofl, krambid:
                      http://www.pokertableratings.com/ful...search/dnaperf
                      Kuna see screenshot on Starsist pärit, siis


                      Kuigi see nimi on selline, et ilmselt on FT sama mees, mängude-limiitide lai valik on ka sarnane

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        Kuna see screenshot on Starsist pärit, siis


                        Kuigi see nimi on selline, et ilmselt on FT sama mees, mängude-limiitide lai valik on ka sarnane
                        My bad, rofl-isin kommentaaride peale tho

                        Comment

                        • Madis_89
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 841

                          #27
                          Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          ma ütlen tavaliselt sarkasmiga midagi, "nice hand" või "nice call" vms, teeb kuidagi tuju paremaks, kuna ma päriselus kah ikka väga sarkastiline, siis teen seda ka homegamedel.

                          Väga harva kasutan chati, aga kui kasutan, siis samamoodi. Annab fishidele enesekindlust ka, ja proovivad edaspidigi oma ragsidega hittida.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #28
                            Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                            hahaa, ma alles nüüd vaatasin PTR kommentaare :D

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #29
                              Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                              Kust te neid komme loete.. ei leia.

                              edit: need 3 kommentaari ?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #30
                                Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

                                Comments alt PTRist. Ülla-ülla nagu.

                                Comment

                                Working...