Selline küsimus, et milline peab aadress välja nägema et Starsist tellimus edukalt kohale tuleks. Mul loobib aga tühistatud ja tühistatud :D
Aadress
Collapse
X
-
-
-
-
Re: Aadress
lol :DAlgselt postitas HU grinder Vaata postitustJep, las ema vaatab, konto on nagunii tema nimel. lol
Comment
-
Re: Aadress
Leveldamine küll jah, aga ega keegi siit foorumist ei saa ju öelda milline Peedu aadress välja näeb. Kui midagi imelikult mäda, tuleb Starsist küsida.Algselt postitas K2snakas Vaata postitustlol t6esti, igas teemas k2ib yks fakken leveldamine ainult, unreal nahhui!
Comment
-
Re: Aadress
masterpuppet tegi esimese postiga pointi selgeks milline see v2lja peab n2gema juu, ülej22nud on puhas lvl ainult...Algselt postitas ingu Vaata postitustLeveldamine küll jah, aga ega keegi siit foorumist ei saa ju öelda milline Peedu aadress välja näeb. Kui midagi imelikult mäda, tuleb Starsist küsida.
Comment
-
Re: Aadress
No ütle, kus huvitavas kohas te siis elate, siis saab teid ka aidata. Tõesti väga väga väga keeruline on sellise suhtumisega ning küsimusepüstitusega teid aidata.
Comment
-
Re: Aadress
Foorumi kvaliteedi mõttes peaks leveldamise ja trollimise eest hoiatuseta 1pv bänni kohe panema. Kes korra-kaks saab siis küll edaspidi mõtleb enne trollimist.
Mitte, et ka kõik foorumis esitatud küsimused nii hirmus asjalikud on....
Comment
-
Re: Aadress
No iga täiskasvanud meesterahvas võiks vähemalt osata aadressigi kirjutada.
E: Aga üldkujul: tänav ja maja nr, alevik/küla/linn/vald, postiindeks, maakond/rajoon, riik
E2: Kuna Pokerstarsis on ilmselt riik ja postiindeks eraldi küsitud, siis võib need välja jätta.Last edited by HU grinder; 17.03.10, 11:44.
Comment
Comment