Re: Aadress
Ehm, Eesti tingimuste järgi on mul aadress kirjutatud 100% õigel kujul, teistest kohtadest tulevad asjad alati kohale, Starsist mitte.
Aadress siis kujul küla-linn-Estonia-postiindeks "*****". Linnanimi ka isegi täpitähtedeta..
Ehm, Eesti tingimuste järgi on mul aadress kirjutatud 100% õigel kujul, teistest kohtadest tulevad asjad alati kohale, Starsist mitte.
Aadress siis kujul küla-linn-Estonia-postiindeks "*****". Linnanimi ka isegi täpitähtedeta..
Comment