Aadress

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Peedu
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 179

    #1

    Aadress

    Selline küsimus, et milline peab aadress välja nägema et Starsist tellimus edukalt kohale tuleks. Mul loobib aga tühistatud ja tühistatud :D
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2
    Re: Aadress

    Peedukusti mnt 45-456, Kaklikmoosilinn, 12345, Peedirajoon, Estonia

    Comment

    • Ski
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 97

      #3
      Re: Aadress

      Peedirajoon :D

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: Aadress

        Aadress peab välja nägema vale

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #5
          Re: Aadress

          Saada meil nende supporti, saad ehk konkreetsema vastuse kui siit foorumist?

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #6
            Re: Aadress

            Mäs sa seda supporti segad. Ma küsiks kõrvalt toast ema käest.

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #7
              Re: Aadress

              Jep, las ema vaatab, konto on nagunii tema nimel. lol

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #8
                Re: Aadress

                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                Jep, las ema vaatab, konto on nagunii tema nimel. lol
                lol :D

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #9
                  Re: Aadress

                  lol t6esti, igas teemas k2ib yks fakken leveldamine ainult, unreal nahhui!

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #10
                    Re: Aadress

                    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                    lol t6esti, igas teemas k2ib yks fakken leveldamine ainult, unreal nahhui!
                    Leveldamine küll jah, aga ega keegi siit foorumist ei saa ju öelda milline Peedu aadress välja näeb. Kui midagi imelikult mäda, tuleb Starsist küsida.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #11
                      Re: Aadress

                      Algselt postitas ingu Vaata postitust
                      Leveldamine küll jah, aga ega keegi siit foorumist ei saa ju öelda milline Peedu aadress välja näeb. Kui midagi imelikult mäda, tuleb Starsist küsida.
                      masterpuppet tegi esimese postiga pointi selgeks milline see v2lja peab n2gema juu, ülej22nud on puhas lvl ainult...

                      Comment

                      • Peedu
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 179

                        #12
                        Re: Aadress

                        HU, tõmba oksa koomale, kui ei tea midagi.
                        Eks peab siis jah lootusetult edasi uurima, milles viga võib olla, siit niikuinii vastust ei saa.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #13
                          Re: Aadress

                          No ütle, kus huvitavas kohas te siis elate, siis saab teid ka aidata. Tõesti väga väga väga keeruline on sellise suhtumisega ning küsimusepüstitusega teid aidata.

                          Comment

                          • StripPoker
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 609

                            #14
                            Re: Aadress

                            Foorumi kvaliteedi mõttes peaks leveldamise ja trollimise eest hoiatuseta 1pv bänni kohe panema. Kes korra-kaks saab siis küll edaspidi mõtleb enne trollimist.

                            Mitte, et ka kõik foorumis esitatud küsimused nii hirmus asjalikud on....

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #15
                              Re: Aadress

                              No iga täiskasvanud meesterahvas võiks vähemalt osata aadressigi kirjutada.

                              E: Aga üldkujul: tänav ja maja nr, alevik/küla/linn/vald, postiindeks, maakond/rajoon, riik

                              E2: Kuna Pokerstarsis on ilmselt riik ja postiindeks eraldi küsitud, siis võib need välja jätta.
                              Last edited by HU grinder; 17.03.10, 11:44.

                              Comment

                              Working...