EPT Berliin üritust rööviti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #76
    Re: EPT Berliin üritust rööviti

    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    ma ütlesin, et sina laseksid 99% tõenäosusega püksi. endast ei kirjutanud midagi
    ma lseks su täis pigem

    Comment

    • miksnii
      Grinder
      • May 2009
      • 580

      #77
      Re: EPT Berliin üritust rööviti

      Aitab ka ehk, mingi mõtetu ära panemine käib.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #78
        Re: EPT Berliin üritust rööviti

        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
        ma lseks su täis pigem
        leidsin su pildi netist

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #79
          Re: EPT Berliin üritust rööviti

          Comment

          • Firzen
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #80
            Re: EPT Berliin üritust rööviti

            Jumal tänatud, et siin pea iga teema offtopicuks ei lähe. Kui midagi uut kuskilt ei tule teema kohta, siis on alati vaja mingit mõttetut iba hakata ajama ja üksteisele peab hakkama ära panema.

            Comment

            • oitarvi
              Vana Tegija
              • Jan 2009
              • 1231

              #81
              Re: EPT Berliin üritust rööviti

              Küllaltki standard siin foorumis jah, et läheb leveldamiseks ja ärapanemiseks. Kahjuks.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #82
                Re: EPT Berliin üritust rööviti

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                leidsin su pildi netist

                targem ehk mina annab järele. peace

                Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                Küllaltki standard siin foorumis jah, et läheb leveldamiseks ja ärapanemiseks. Kahjuks.
                olen ka tähele pannud, et igas teemas valitakse 1-2 venda kelle arvamust kambakesi maha tehakse

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #83
                  Re: EPT Berliin üritust rööviti

                  No kui keegi kuskil rumalaid arvamusi välja ei ütle, siis tavaliselt ei leveldata ka. Või kui ütlebkim, siis oma veast aru saab ja 10 posti mõttetut jura juurde ei kirjuta.

                  Comment

                  • imthcplant
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #84
                    Re: EPT Berliin üritust rööviti

                    Turva olukorras olles seal selle pätiga oleksin ma selle venna Vaikselt ja jõuliselt ära väänanud ja võimalusel käe(d) jala ära murdnud... ning see järel vaadanud kas annab ka teiste poistega miskit sellist ette võtta. Üldiselt olen rahul ja respecteerin turva käitumist kuid see karjumine ja endale tähelepanu tõmbamine oli seal väga vale...

                    Comment

                    • oitarvi
                      Vana Tegija
                      • Jan 2009
                      • 1231

                      #85
                      Re: EPT Berliin üritust rööviti

                      Naljakas on väita mis on õige ja mis vale. Arvuti kuvari eest lihtne asju kommenteerida, aga nagu eelnevalt on mainitud siis paanika olukorras mõistus töötab ikka teistmoodi ja loomulik on kedagi appi kutsuda endale, kui terve hunnik inimesi ümber.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #86
                        Re: EPT Berliin üritust rööviti

                        miks see karjumine vale oli?! sellessuhtes ikka õige ju, et äratada tähelepanu ja abi saada imo.. üksinda 5-6 jorsi vastu vaikselt nurgas kakelda on ka nagu vähe rumal ju?!

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #87
                          Re: EPT Berliin üritust rööviti

                          ohtulehe pildi allkiri: "Berliini hotellis Grand Hyatt jätkas tuhatkond pokkerihaiget pärast raharöövi turniiri, nagu poleks midagi juhtunud. (Reuters)"

                          Comment

                          • miksnii
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 580

                            #88
                            Re: EPT Berliin üritust rööviti

                            Turva karjus hirmutamiseks....mis sa arvad, et nendel pättidel ei olnud närv püsti ja adre laes ?? Kui ikka tuleb selline 140 kilone vend karjused ja asju pildudes sinu poole, siis võtab ikka vaikselt põlve värisema küll ju...vangi ei taha ju keegi meist satutda.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #89
                              Re: EPT Berliin üritust rööviti

                              Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                              olen ka tähele pannud, et igas teemas valitakse 1-2 venda kelle arvamust kambakesi maha tehakse
                              elust ensest:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • vinney
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 473

                                #90
                                Re: EPT Berliin üritust rööviti

                                elust enesest
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...