EPT Berliin üritust rööviti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #46
    Re: EPT Berliin üritust rööviti

    PS maksab ikka oma vea tõttu tekkinud kaotused kinni, puhtalt minu arvamus.

    Comment

    • imthcplant
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #47
      Re: EPT Berliin üritust rööviti

      Mida teie antud olukorras oleksite ette võtnud ?

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #48
        Re: EPT Berliin üritust rööviti

        Mina oleks võtnud tagataskust kuulipilduja ja rambo kombel röövleid maha nottima hakanud.

        Comment

        • speedi
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 295

          #49
          Re: EPT Berliin üritust rööviti

          easy money.

          no aga tegelt ka kui telekast koguaeg näitab neid turnasid ja kuidagi nagu vägisi toob neid suuri raha hunnikuid esile mis lihtsalt niisama laual on.. paljude jaoks ikka väga ez.

          Comment

          • Firzen
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #50
            Re: EPT Berliin üritust rööviti

            Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
            Mida teie antud olukorras oleksite ette võtnud ?
            Võibolla oleks aidanud, kui oleks tekkinud 100% hetk, et saan röövli mõne metallpostiga nokauti lüüa. Möllu keskel olles ei kujuta ette isegi kas roniks laua alla, klõpsutaks pilte või läheks appi.

            Kirjutasin ka hetke kõige usaldusväärsema infoga kokkuvõtte.

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #51
              Re: EPT Berliin üritust rööviti

              Kunagi olevat USA-s ka turniiri ajal röövlid sisse sadanud...ei olnud kõige teravamad pliiatsid, rabasid laudadelt niipalju turniirizetoone kui said ja kadusid. Palju õnne.

              Comment

              • speedi
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 295

                #52
                Re: EPT Berliin üritust rööviti

                hahaha :D seljuhul ei olnud nad tõesti just kõige teravamad pliiatsid karbis.

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #53
                  Re: EPT Berliin üritust rööviti

                  2p2 naljakaid seike kirjutatud selle rööviga seotud. Kuskil pressiruumis peideti end Alexander Kravchenko selja taga ja mingis omaha lauas läksid kõik mängijad laua alla peitu välja arvatud üks venelane, kes oli sellise näoga, et näeb taolisi juhtumeid kogu aeg. Siis tulid obv sellised väited nagu

                  "In soviet Russia armed raiders fear you"
                  "In soviet Russia victims rob you"

                  Comment

                  • Unabomber
                    Jube Noob
                    • Jun 2009
                    • 154

                    #54
                    Re: EPT Berliin üritust rööviti

                    Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                    Mida teie antud olukorras oleksite ette võtnud ?
                    ma oleks ATC turnal blinde röövinud sellajal kui teised jooksid

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #55
                      Re: EPT Berliin üritust rööviti

                      Keegi kasvõi ühte tulirelva näeb mõnes videos?

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #56
                        Re: EPT Berliin üritust rööviti

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Keegi kasvõi ühte tulirelva näeb mõnes videos?
                        Näiteks siin pildil:



                        ja seal videos on ka, kus see turvamees madistab (teda sihitakse, aga ta viskab villaneid mingite kastidega).

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #57
                          Re: EPT Berliin üritust rööviti

                          Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                          2p2 naljakaid seike kirjutatud selle rööviga seotud. Kuskil pressiruumis peideti end Alexander Kravchenko selja taga ja mingis omaha lauas läksid kõik mängijad laua alla peitu välja arvatud üks venelane, kes oli sellise näoga, et näeb taolisi juhtumeid kogu aeg. Siis tulid obv sellised väited nagu

                          "In soviet Russia armed raiders fear you"
                          "In soviet Russia victims rob you"
                          Tegelikult oli see nii, et Alexander Kravchenko oligi ainus vend, kes lauda istuma jäi ja olukorda rahuliku südamega jälgis. Hiljem liikus Kravchenko nagu vana rahu ise väljapääsu poole ja ülejäänud kükitades tema taga.

                          Selle peale hakati panema poste, et Kravchenko on Venemaal selliseid asju iga päev näinud ja tema liigutamiseks läheb vaja Hiroshimat.

                          Comment

                          • Firzen
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #58
                            Re: EPT Berliin üritust rööviti

                            Politsei leidis DNA-d koti pealt, mis võeti ära röövlilt, keda hoidis kinni turvamees. Arvatakse, et üks kaasosalistest pidi olema kohapeal jälgimas või otseselt seotud rahade haldamisega. Röövlitel oli 5 minutiline aken pärast seda, kui registreerimine kinni pandi ning kassa seifist hakati raha viima peaseifi.

                            Sorry double-posti eest.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #59
                              Re: EPT Berliin üritust rööviti

                              heh, lol @kravchenko :D. Tema liigutamiseks läheb vaja Hiroshimat, lmao

                              Comment

                              • runnar
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 740

                                #60
                                Re: EPT Berliin üritust rööviti

                                Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                                Näiteks siin pildil:

                                miks turva talt maski eest ei võtnud?

                                Comment

                                Working...