Re: uued mängijad
Minu arvates on kõik need strateegiaartiklid ja videod suurel määral ülehinnatud. Ma olen neid elu jooksul läbi lugenud ja vaadanud nii palju, et need saaks kahe käe sõrmedel üles lugeda. Kui ma hakkasin poolteist kuud tagasi pokkerit tõsisemalt õppima, tampisin ma pähe Ranka kirjutatud hand charti ja rohkem pole mul midagi vaja olnud. Kogu edasine õppimine ja olukordade analüüs on toimunud läbi praktika. Tänu sellele praktikale suudan hästi joosta NL10's ja 3$ 45-man SNG'des. Need pole küll mingid eriti suured limiidid, aga nagu ma juba enne ütlesin, siis hakkasin pokkerit tõsisemalt võtma selle aasta jaanuari alguses. Ma julgen väita, et mu tulemused poleks paremad, kui nad praegu on, kui ma vaataksin päevad läbi videosid ja loeksin artikleid.
Jutt sai küll väheke segane, aga point on see, et parimad tulemused tulevad minu arvates siiski läbi praktikalise õppe.
Minu arvates on kõik need strateegiaartiklid ja videod suurel määral ülehinnatud. Ma olen neid elu jooksul läbi lugenud ja vaadanud nii palju, et need saaks kahe käe sõrmedel üles lugeda. Kui ma hakkasin poolteist kuud tagasi pokkerit tõsisemalt õppima, tampisin ma pähe Ranka kirjutatud hand charti ja rohkem pole mul midagi vaja olnud. Kogu edasine õppimine ja olukordade analüüs on toimunud läbi praktika. Tänu sellele praktikale suudan hästi joosta NL10's ja 3$ 45-man SNG'des. Need pole küll mingid eriti suured limiidid, aga nagu ma juba enne ütlesin, siis hakkasin pokkerit tõsisemalt võtma selle aasta jaanuari alguses. Ma julgen väita, et mu tulemused poleks paremad, kui nad praegu on, kui ma vaataksin päevad läbi videosid ja loeksin artikleid.
Jutt sai küll väheke segane, aga point on see, et parimad tulemused tulevad minu arvates siiski läbi praktikalise õppe.

Comment