SharkScope graafikute päringute soovi teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #316
    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

    Pead opt innima

    Comment

    • Kaitz20
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 289

      #317
      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

      Ok, arvasin et ei saa pokerstars.ee kaudu ülekandeid teha. Teen õhtul ära, siis saan ilmselt ka ise vaadata :)

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #318
        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

        Ülekannet teha ei saa, aga starsile kirja saadad, tehakse andmed avalikuks.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #319
          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

          NhTyGgWp (PS)

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #320
            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            NhTyGgWp (PS)
            17,948 Opt-In $15.73 Opt-In Opt-In 79

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #321
              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

              Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
              17,948 Opt-In $15.73 Opt-In Opt-In 79
              ty! wp!

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #322
                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                Paluks killapreast nonturbo 45man sng-de graafikut.

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #323
                  Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #324
                    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                    ty :)

                    Comment

                    • supernova66666
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 732

                      #325
                      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                      Palun kasutaja icanbeatthis starsi hyperhu-de graafikud up to 15 ja teine siis 15 and up

                      Comment

                      • SteDonk
                        Julm Donk
                        • Mar 2013
                        • 62

                        #326
                        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                        Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                        Palun kasutaja icanbeatthis starsi hyperhu-de graafikud up to 15 ja teine siis 15 and up
                        <15
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        >=15
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #327
                          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                          Move up where they respect your raises.

                          Comment

                          • supernova66666
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 732

                            #328
                            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                            Algselt postitas SteDonk Vaata postitust
                            <15
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            >=15
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Thx,
                            Äkki viitsid taalaste 180man hyperi ka panna. alltime

                            Comment

                            • SteDonk
                              Julm Donk
                              • Mar 2013
                              • 62

                              #329
                              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                              Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                              Thx,
                              Äkki viitsid taalaste 180man hyperi ka panna. alltime
                              Here you go
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • V4LDO
                                FPP Pro
                                • Jun 2010
                                • 229

                                #330
                                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                                Sooviks Valdo.ee pokerstars graphi veebruari kuu kohta. Ilma nende Significant Winnings junnideta.

                                Tänud.

                                Comment

                                Working...