Re: ***Supernova/Elite 2010***
Mul on 4. Hõbelusikat kahjuks Vapiano ei võida kunagi ja Jamie Goldi ei peeta pokkeriringkonnas läbi aegade parimaks turniirimängijaks. Ise eelistaks iga kell olla tippklassi väikerestorani omanik kui ärimehest ketitoitlustuse boss, kes kordades enam teenib. Aga see polegi oluline - fakt on see, et parim mingil alal on see, kes selleks valdkonna siseselt valitakse. Ei viitsi seletada ja vaielda sel teemal enam, täiesti ammendanud ja selge peaks see olema. Viimane sõna võib sulle jääda - tänan asjaliku ja viisaka arutelu eest.
Algselt postitas ESTPatrick







Comment