***Supernova/Elite 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #226
    Re: ***Supernova/Elite 2010***

    Algselt postitas ESTPatrick
    aga mitu vppd teil on?
    Mul on 4. Hõbelusikat kahjuks Vapiano ei võida kunagi ja Jamie Goldi ei peeta pokkeriringkonnas läbi aegade parimaks turniirimängijaks. Ise eelistaks iga kell olla tippklassi väikerestorani omanik kui ärimehest ketitoitlustuse boss, kes kordades enam teenib. Aga see polegi oluline - fakt on see, et parim mingil alal on see, kes selleks valdkonna siseselt valitakse. Ei viitsi seletada ja vaielda sel teemal enam, täiesti ammendanud ja selge peaks see olema. Viimane sõna võib sulle jääda - tänan asjaliku ja viisaka arutelu eest.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #227
      Re: ***Supernova/Elite 2010***

      aga mitu vppd teil on?
      annana alla, ei viitsi nende supernoovadega kogu aeg seal grindida. Ei ole just huvitav kui kogu aeg on 6-ses lauas 4 pederasti 5-6tärniga sama näoga lauas, kes tuima näoga nühivad.

      Lähen cake, või ipokerisse.

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #228
        Re: ***Supernova/Elite 2010***

        krt natuke jäi puudu see kuu elite-ist, tuli goldstar

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #229
          Re: ***Supernova/Elite 2010***

          Algselt postitas Timpz
          krt natuke jäi puudu see kuu elite-ist, tuli goldstar
          LOL
          sama siin

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #230
            Re: ***Supernova/Elite 2010***

            Algselt postitas Timpz
            krt natuke jäi puudu see kuu elite-ist, tuli goldstar
            millepärast ma siis terve kuulõpu elu24.ee lugesin? ja sa tahad öelda et ei saanudki SNE-ks. milline kuu raiskamine.

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #231
              Re: ***Supernova/Elite 2010***

              Algselt postitas ESTPatrick
              millepärast ma siis terve kuulõpu elu24.ee lugesin? ja sa tahad öelda et ei saanudki SNE-ks. milline kuu raiskamine.
              eks ma see kuu võtan järgi :D

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #232
                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                Algselt postitas ESTPatrick
                millepärast ma siis terve kuulõpu elu24.ee lugesin? ja sa tahad öelda et ei saanudki SNE-ks. milline kuu raiskamine.
                Patrick, palju sul on?

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #233
                  Re: ***Supernova/Elite 2010***

                  Algselt postitas timukasr
                  Patrick, palju sul on?
                  50-51k

                  nagu öeldud eespool. rahulik 500k graafik mul

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #234
                    Re: ***Supernova/Elite 2010***

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    50-51k

                    nagu öeldud eespool. rahulik 500k graafik mul
                    mitu sadatuhat kätt sa siis mängind oled juba, et 50k vpp-si :S

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #235
                      Re: ***Supernova/Elite 2010***

                      kui mu andmed õiged sis mängisin eelmine kuu 90k käsi :P

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #236
                        Re: ***Supernova/Elite 2010***

                        Algselt postitas Fortune
                        mitu sadatuhat kätt sa siis mängind oled juba, et 50k vpp-si :S
                        75k vist, v-o mõni k rohkem

                        Comment

                        • lepisto
                          Jube Noob
                          • Sep 2009
                          • 172

                          #237
                          Re: ***Supernova/Elite 2010***



                          Ka WRIS TOURS on avastanud, et Supernovasid peaks promoma

                          Sõbrapäev merel koos Supernovaga!
                          Võta 13. veebruaril oma sõbrad kaasa ja veetke sõbrapäev merel - Viking XPRS`il! Alates kolmandast sõbrast pakume tavahinnast -25% soodsamat hinda. Võimalik broneerida kuni 9 sõpra tellimuse kohta. Võidab see, kellel on rohkem sõpru! Õhtu tähed SUPERNOVA (Ranka- Estpatrick - Eesti) ja HELSINKI POP MACHINE (Soome).

                          Comment

                          • Uniquest
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 615

                            #238
                            Re: ***Supernova/Elite 2010***

                            2p2 HU foorumi aktiivsete postitajate seast kahtlemata kõige edukam spamz0r (Stars: spamz0r // FTP: mientjeuh) oli 25. jaanuaril Supernova. SNE tuleb vist probleemideta ära. :D

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #239
                              Re: ***Supernova/Elite 2010***

                              lol thats sick

                              Comment

                              • kilu6
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1305

                                #240
                                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                                Supernova Elited, kes ka NL100, NL200 teevad:

                                SNE NL100 NL200
                                winrate winrate
                                lydia12345 2,1 0,7
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                ariolis30 0 -0,1
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                chiren80 0,3 0,1
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Dr. Fells -0,3 -0,1, HUSNG pro, lifetime +400K
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                TomasQ 0,1 0,7
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                DannyOhBoy -0.3 -1.6
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...