***Supernova/Elite 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #106
    Re: ***Supernova/Elite 2010***

    Algselt postitas ranka
    Seega kui tahad abi siis teen ükskõik, mis NL Hold'em limidi kohta (6max või FR) lihtkoelise käteanalüüsi ja hinnaks on kaks selle limiidi buy-ini milles analüüsi teen ette ja kui arvad, et mu analüüs aitas siis hiljem kaks buy-ini pärast (see aumeeste värk).
    Kas see pakkumine on Svenza-special või kõigile avatud? :)

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #107
      Re: ***Supernova/Elite 2010***

      Algselt postitas kollane
      93k veel supernovani.. polegi nagu midagi ;D
      tahab kiirelt tulla
      sinu jaoks köömes

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #108
        Re: ***Supernova/Elite 2010***

        Algselt postitas ranka
        Kindlasti ma ei oska kedagi teha $5k võitjaks ühe päevaga aga ma arvan, et statistika analüüsimises, teooriast ja teiste mängus vigade leidmises olen ma üks parimaid siin foorumis (mis ei tee mind praktikas parimaks).

        Seega kui tahad abi siis teen ükskõik, mis NL Hold'em limidi kohta (6max või FR) lihtkoelise käteanalüüsi ja hinnaks on kaks selle limiidi buy-ini milles analüüsi teen ette ja kui arvad, et mu analüüs aitas siis hiljem kaks buy-ini pärast (see aumeeste värk).
        Mul oleks odavam tõesti sulle see 200$ välja käia, kui oma peaga mõttetult välja teha edasi. Peaks kunagi ära tegema ma arvan

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #109
          Re: ***Supernova/Elite 2010***

          Algselt postitas nomerlot
          Kas see pakkumine on Svenza-special või kõigile avatud? :)
          Kõigile

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #110
            Re: ***Supernova/Elite 2010***

            Algselt postitas ranka
            Kõigile
            Kehib kõigi limiitide kohta või on ka mingi miinimumlimiit?

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #111
              Re: ***Supernova/Elite 2010***

              jah, palun nl2-le korralikku analüüsi

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #112
                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                Algselt postitas Tuul
                jah, palun nl2-le korralikku analüüsi
                kui sa vajad 2NLs analüüsi siis on sul midagi vbiga. ilmselt on selleks 3 sõna ainult vaja: BET FOR VALUE

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #113
                  Re: ***Supernova/Elite 2010***

                  On kuskil mingi tabel ka üleval, et mitu VPP/hand Starsis teenib eri limiitidel?

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #114
                    Re: ***Supernova/Elite 2010***

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #115
                      Re: ***Supernova/Elite 2010***

                      jep, 2/4s isegi mul veidi rohkem tulnud kui seal toodud, ca 0,68 vist. see tingitud kuna vahepeal 5handed mängu ilmselt

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #116
                        Re: ***Supernova/Elite 2010***

                        vaatasin seda tabelit ja sealt selgub et kui mängida 100k kätt kuus 5/10 siis saaks SNE. see ju nii kuramuse lihtne tegelt, et lausa naerma ajab. ainuke probleem on muidugi see et 5/10s võib sitaks kaotada kui seda ei biidi :D

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #117
                          Re: ***Supernova/Elite 2010***

                          tänud

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #118
                            Re: ***Supernova/Elite 2010***

                            Ära seda puhta kullana võta, aga üldiselt on numbrid sellised jah. Olenevalt stiilist võib kõikumine olla kuni 30%!

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #119
                              Re: ***Supernova/Elite 2010***

                              Algselt postitas ESTPatrick
                              vaatasin seda tabelit ja sealt selgub et kui mängida 100k kätt kuus 5/10 siis saaks SNE. see ju nii kuramuse lihtne tegelt, et lausa naerma ajab. ainuke probleem on muidugi see et 5/10s võib sitaks kaotada kui seda ei biidi :D
                              irw

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #120
                                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                                Algselt postitas ESTPatrick
                                vaatasin seda tabelit ja sealt selgub et kui mängida 100k kätt kuus 5/10 siis saaks SNE. see ju nii kuramuse lihtne tegelt, et lausa naerma ajab. ainuke probleem on muidugi see et 5/10s võib sitaks kaotada kui seda ei biidi :D
                                SNE väärtust oli kuskil 110K+
                                Siis võib veidi miinuses olla :P

                                Comment

                                Working...