***Supernova/Elite 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #61
    Re: ***Supernova/Elite 2010***

    ühtegi shortstacki ei ole, kõik on mõtlevad 100bb regularid, võidab RAKE, MOTT

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #62
      Re: ***Supernova/Elite 2010***

      Algselt postitas Tuul
      ühtegi shortstacki ei ole, kõik on mõtlevad 100bb regularid, võidab RAKE, MOTT
      irw

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #63
        Re: ***Supernova/Elite 2010***

        Minu arust suht suva ju. Kui reeglid nii ette näevad, siis tal on täiega õigus lauas istuda.
        Ka shortstakkereid on võimalis abusida. Tõmmata tightiks, lightraisid välistada, minraisidega stealimine.
        Shortstacker on kasulik olla, kui käib light lammutamine pasaga preflopis. Regularid on jh vihased, et and ei saa oma mänbgu teha vaid peavad arvestama shortstackeriga. Aga see on ju nende probleem!

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #64
          Re: ***Supernova/Elite 2010***

          RAKE->Rakeback.
          Ma oleks parem 20000 taalase sissetulekuga SS SNE kui NL50 ülihea winratega beativ kuid hoolimata sellest 10x väiksema sissetulekuga fullstacker. Kui tööpõldu on, siis miks mitte.

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #65
            Re: ***Supernova/Elite 2010***

            Igas teemas hakatakse ikka mingit paska alati ajama. Jube jube.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #66
              Re: ***Supernova/Elite 2010***

              Algselt postitas PokerDevil
              Igas teemas hakatakse ikka mingit paska alati ajama. Jube jube.
              sama mõte, keegi võiks offtopicuse visata selle pasa

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                Algselt postitas lenC
                Olen juba väsinud kordamast, asi pole adjustimises, kui mõlemad mängivad ideaalset mängu(mida pole võimatu teha 20bb deep), siis maksate kahekesi lihtsalt rake'i. Kompetentsete SS-e vastu ei saa normaalset edge'i lihtsalt olla(samamood ei saa temal sinu üle olla). Pole ju mõtet mängida, kui edge'e pole, viimati kui ma checkisin, siis keegi üle 100% rb-i ei pakkunud.

                Ja 250bb deep+anted saab minu poolt tugeva plussi, hakka või uuesti pokkerit mängima.
                Täpselt. See on pokkeris bug, et nii saab kasutada FE-d + väikest stäkki ära ja mängida peaaegu perfektselt. Eelis küll olematu aga reiki biidib.

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #68
                  Re: ***Supernova/Elite 2010***

                  Pokerstars ise on kogu oma süsteemi ja boonus/rakeback programmi nii üles ehitanud. Neil suht savi kes tahab 200bb+ skillimängu teha ja kes SS laseb 24 laual. Tegelikult ei ole kah, teine variant on neile oluliselt tulutoovam. Stars ongi üks suur multitablejate ja rakebackprode paradiis, sinna pole midagi parata. Kellele see ei meeldi, peaks ehk mõne teise pokkeritoa valima.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: ***Supernova/Elite 2010***

                    Algselt postitas janek174
                    Pokerstars ise on kogu oma süsteemi ja boonus/rakeback programmi nii üles ehitanud. Neil suht savi kes tahab 200bb+ skillimängu teha ja kes SS laseb 24 laual. Tegelikult ei ole kah, teine variant on neile oluliselt tulutoovam. Stars ongi üks suur multitablejate ja rakebackprode paradiis, sinna pole midagi parata. Kellele see ei meeldi, peaks ehk mõne teise pokkeritoa valima.
                    Täpselt!

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #70
                      Re: ***Supernova/Elite 2010***

                      Algselt postitas janek174
                      Stars ongi üks suur multitablejate ja rakebackprode paradiis, sinna pole midagi parata. Kellele see ei meeldi, peaks ehk mõne teise pokkeritoa valima.
                      ja mina mõtlesin, et selleks toaks on FT

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #71
                        Re: ***Supernova/Elite 2010***

                        Algselt postitas Godspeed_EJ
                        ja mina mõtlesin, et selleks toaks on FT
                        FT saab vähem laudu avada ning meeletu masstablemise tulemusena saavad Supernova + Elited paremat rakebacki anyway.
                        Tundub, et olen Mr.Obv ka muidugi.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #72
                          Re: ***Supernova/Elite 2010***

                          Algselt postitas ranka
                          Kalkulaator ka, mis näitab kui mitu VPP-d pead peävas saama ja kui palju peab olema praeguseks hetkeks, et olla graafikus:

                          VIP Level VPP Pace VPP/Day
                          Silver Star 145 24
                          Gold Star 581 97
                          Platinum Star 1452 242
                          Supernova 1370 274
                          SN peaks hetkel ju 1644(=6*274) olema mitte 1370.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #73
                            Re: ***Supernova/Elite 2010***

                            leidsid ka mille kallal nokkida, päev pole läbigi veel

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #74
                              Re: ***Supernova/Elite 2010***

                              Kahtlen sügavalt, et mõni eestlane see aasta SNE saavutab. Ei tea vähemalt isiklikult ühtegi hüdrogrinderit, uudistaja projekt kukkus ka läbi :(

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #75
                                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                                Algselt postitas lenC
                                leidsid ka mille kallal nokkida, päev pole läbigi veel
                                aga plantiumstaride päev on läbi?
                                (as of January 6th, 2010)

                                VIP Level VPP Pace VPP/Day
                                Silver Star 145 24
                                Gold Star 581 97
                                Platinum Star 1452 242
                                Supernova 1370 274

                                Comment

                                Working...