***Supernova/Elite 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #1

    ***Supernova/Elite 2010***

    Kes siis see aasta plaanivad ära teha?
    Keegi üldse SN Elite ka püüab?

    Endal plaan ka ära teha esimesed 2k VPP olemas.
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #2
    Re: ***Supernova/Elite 2010***

    Vaatab, kuidas Jaanuari lõpuks asi on, kas pingutab või mitte. :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: ***Supernova/Elite 2010***

      Kalkulaator ka, mis näitab kui mitu VPP-d pead peävas saama ja kui palju peab olema praeguseks hetkeks, et olla graafikus:

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #4
        Re: ***Supernova/Elite 2010***

        Plaanin teha ära supernova aga kindlama plaani panen paika jaanuari lõpus, siis on näha kuidas ma jõuan

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: ***Supernova/Elite 2010***

          Supernova hiljemalt Juuni lõpuks

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #6
            Re: ***Supernova/Elite 2010***

            Aga supernova üritan 3-4 kuuga ära teha.

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #7
              Re: ***Supernova/Elite 2010***

              Viimase 3 kuuga tegin ligi 200k VPP-d, aga kuna hakkan loodetavasti jäädavalt full stackeriks, siis vähemalt see aasta jään SN peale pidama. Muidu NL100 FR 24 lauaga lastes võttis vähemalt eelmine aasta SNE-ks saamine 6,5h päevas, eeldusel et mängida 365 päeva aastas. Nii et pmtselt tehtav.

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #8
                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                Algselt postitas sm112
                Viimase 3 kuuga tegin ligi 200k VPP-d, aga kuna hakkan loodetavasti jäädavalt full stackeriks, siis vähemalt see aasta jään SN peale pidama. Muidu NL100 FR 24 lauaga lastes võttis vähemalt eelmine aasta SNE-ks saamine 6,5h päevas, eeldusel et mängida 365 päeva aastas. Nii et pmtselt tehtav.
                Ning see aasta jääb siis eraeluliselt suht vahele, kui iga päev 6,5h. :)

                Comment

                • CTXrix
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 689

                  #9
                  Re: ***Supernova/Elite 2010***

                  Keegi sidebetti ei taha teha selle SNE peale? Saaks vast kõvasti vastuactionit ulmeoddsidega ja kui päriselt ära teeks, siis korraliku lisakopika.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: ***Supernova/Elite 2010***

                    Algselt postitas CTXrix
                    Keegi sidebetti ei taha teha selle SNE peale? Saaks vast kõvasti vastuactionit ulmeoddsidega ja kui päriselt ära teeks, siis korraliku lisakopika.
                    See eeldab seda et sa oled oma kodus nagu puuris kinni, m2ngid m2ngid ja elu ei ole. Olen suht kindel et 70% inimesi ei suudaks sed ateha

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #11
                      Re: ***Supernova/Elite 2010***

                      + Selle foorumi kasutajatest ei tuleks selline summa kokku ka, et midagi üldse üritamagi hakata, mis nagu motiveeriks.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: ***Supernova/Elite 2010***

                        Algselt postitas PokerDevil
                        Ning see aasta jääb siis eraeluliselt suht vahele, kui iga päev 6,5h. :)
                        Sinu loogika järgi jätab enamus inimkonda, kes töötab valgeinimese aegadel (08.00-17:00, kokku 9 tundi) terve oma eraelu vahele. Nädalas nad veedavad 45 tundi tööjuures, 6.5 tunni grinder 45.5 tundi.

                        EDIT: aga üldiselt nõus :P

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #13
                          Re: ***Supernova/Elite 2010***

                          Tööd tehes sa kohtud inimestega, suhtled. Kodus grindides ainult sina ja sinu arvuti.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #14
                            Re: ***Supernova/Elite 2010***

                            Ei tee ja ei üritagi. Imo peavad tulema need tasemed loomulikult, vastavalt siis oma limiidile, et ei peaks jõuga grindima. Hea kui platinumigi suudan ära teha. Rikub liigselt mängu, kui paned sellise eesmärgi endale. Mida oli näha mu eelmise kuu lõpust.

                            Comment

                            • timukasr
                              Vana Tegija
                              • Nov 2008
                              • 1099

                              #15
                              Re: ***Supernova/Elite 2010***

                              Algselt postitas PokerDevil
                              Tööd tehes sa kohtud inimestega, suhtled. Kodus grindides ainult sina ja sinu arvuti.
                              Suht iga õhtu saab vähemalt pralletada.

                              Comment

                              Working...