Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***
pokkeriga tõsisemalt hakkasin tegelema selle aasta poolest augustist. kuna pidevad cashoudid segasid limiidist ülesse liikuda, siis kokkuvõteks võib öelda suht FAIL.
cashi graafik augusti keskelt:

lisanduvad boonused +1k
turnadega +600
2010 jaanuaris tahaks esimesed shotid teha NL50. kaugemale kui jaanuar ei oskagi mõelda. juhtuma hakkab igatahes nii mõndagi.
edu kõigile uuel aastal.
BTW....
Kiidaks veel see aasta viimast korda Vapsikut, kes mind tegelikult BE dongist võitvaks regiks vähemalt NL25-s tegi. tnx sulle mees. kahju, et ma ainult nii tolgus olen, et isegi videot ei suuda valmis teha, mida ma olen lubanud teha juba 5* vist. ei tea millal selle valmis saan. sry.
pokkeriga tõsisemalt hakkasin tegelema selle aasta poolest augustist. kuna pidevad cashoudid segasid limiidist ülesse liikuda, siis kokkuvõteks võib öelda suht FAIL.
cashi graafik augusti keskelt:

lisanduvad boonused +1k
turnadega +600
2010 jaanuaris tahaks esimesed shotid teha NL50. kaugemale kui jaanuar ei oskagi mõelda. juhtuma hakkab igatahes nii mõndagi.
edu kõigile uuel aastal.
BTW....
Kiidaks veel see aasta viimast korda Vapsikut, kes mind tegelikult BE dongist võitvaks regiks vähemalt NL25-s tegi. tnx sulle mees. kahju, et ma ainult nii tolgus olen, et isegi videot ei suuda valmis teha, mida ma olen lubanud teha juba 5* vist. ei tea millal selle valmis saan. sry.





Comment