*** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #31
    Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

    pokkeriga tõsisemalt hakkasin tegelema selle aasta poolest augustist. kuna pidevad cashoudid segasid limiidist ülesse liikuda, siis kokkuvõteks võib öelda suht FAIL.

    cashi graafik augusti keskelt:



    lisanduvad boonused +1k
    turnadega +600


    2010 jaanuaris tahaks esimesed shotid teha NL50. kaugemale kui jaanuar ei oskagi mõelda. juhtuma hakkab igatahes nii mõndagi.
    edu kõigile uuel aastal.

    BTW....

    Kiidaks veel see aasta viimast korda Vapsikut, kes mind tegelikult BE dongist võitvaks regiks vähemalt NL25-s tegi. tnx sulle mees. kahju, et ma ainult nii tolgus olen, et isegi videot ei suuda valmis teha, mida ma olen lubanud teha juba 5* vist. ei tea millal selle valmis saan. sry.

    Comment

    • akristjan
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 406

      #32
      Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

      Sai pikem pokkeri eesmärk ära täidetud ja WSOP ME käidud.... cashimisele nii lgidal välja kukkumine jättis aastale natuke mõru maigu aga vähemalt on nüüd uus pikem eesmärk olemas :)

      2010 soovin saada võitvaks cashi mängijax ning kindlasti lugeda rohkelt pokkeri raamatuid

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #33
        Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

        Tõusin poole aastaga (alates maist) kolme limiidi võrra, mis oli üks limiit üle oodatu. Natuke mekkisin ka neljandat, kuid ei suuda seal korralikult mängida. Reiki ei biitinud, kuid peaaegu jään rahule. Kui homme saan käte analüüsiga hakkama, siis võib tegelikult täiesti rahule jääda.

        Järgmine aasta mängin senist limiiti või liigun ühest plaanist tulenevalt vajadusel astme madalamale. Igatahes mängin palju paremini kui seni ja kõrgemal võtan shotte siis, kui nelja kuu keskmine on üle 2PTBB/100le ja tunne vastab mängule. Mängudesse lisan PLO, kuid paar astet madalamal kui NLH. Võib-olla hakkan proovima ka ühelaua SNGsid, kuid see on veel kaheldav.

        Live turniiridel pole plaanis osaleda.

        Comment

        • uudistaja
          Bännitud
          • Mar 2009
          • 115

          #34
          Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

          Aasta 2009 - disasterrrrrrr >:(

          Kuna HEMe ja muid programme pole, siis panen malust.

          Pasific - depon 40$ - 3 nadalat hiljem on pea 10k$ - tilt (HU 2k ja 5k) - 4 tundi ja busto (6nneks kandsin poole sessi peal 2k$ siiski valja)
          Ladbrokes - depon 100$ - 3 nadalat hiljem umbes 5k$ - tilt (6max Nl2k) - 2 tundi ja busto
          Fulltilt - depon miski 200$ - saan FTOPsi ME miski cashi ja miskit veel - 6htuks 2,2k$ roll - 3 paeva hiljem shot PLO400 - busto
          Stars - depon 90$ - tipphetkel millalgi martsis on roll 19k$ - mitmed tildid (High stakes HU sngd jm pask, PLO600 - 2k shotid) - juunis v6i juulis laksin l6plikult bustoks. (6nneks sain millalgi vahepeal 10k$ valja kantud)

          Septembris l6petasin starsis mangimise ajutiselt.

          Novembri algus - saan SN freerollilt miski seemne - nadal hiljem roll 1800$ - PLO400 tilt - busto
          Novembri keskel - saan SN freerollilt uue seemne - nadal hiljem roll 1200$ - PLO > busto
          Novembri l6pp - kannan sisse 40$ - nadal hiljem 800$ - PLO > busto
          Dets algus - saan SN freerollilt taas uue seemne - nadal hiljem 1500$ - tilt - busto
          Dets 26 - saan SN freerollilt ja PN freerollilt miski seemne - 2 paeva hiljem 550$ - tilt - busto


          tra, siin ei olegi kahjuks midagi kommenteereida :'(

          big respect k6igile t6sistele grinderitele ja head uut aastat ja uhkeid tulemusi!

          Eks vaatab, ehk v6tab paar shoti ka uuel aastal....

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #35
            Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

            tee omal mindset ilusti korda ja hakka brm kasutama ja küll suht asja saab

            Comment

            • r3o
              FPP Pro
              • Apr 2009
              • 260

              #36
              Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

              Kuni juuni kuuni mängisin ilma trackeri ja hudita 10nl fr ja kasum ca 2000$ koos boonustega.
              Graafik on alates juunist ja sisaldab umbes pooleks nl25 ja nl50. Umbkaudu viimased 120k kätt on 6max, millele olen nüüd keskendunud.



              Kogu aasta kasum mängust ja boonustest ca 10k$

              2010 plaan.
              Aasta viimased 2 kuud jooksin 50nl-is ca 24 buy-in alla ev ja see keeras veidi mindset-i tuksi. Plaan nüüd reset teha, ehk et kannan suurema osa rahast välja ja korraks tagasi 10nl. Kui olen seal ca 20 buy-in kasumis siis 25nl ja varsti jälle 50nl. Ideaalne oleks kui 2010 aasta jooksul suudan saada 100nl regulariks. Aga kuna pokker mulle siiski hobi siis väga eesmärke ei sea ja mängin tunde järgi.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #37
                Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                Aastaga on areng olnud NL2>>NL50. Üks kuu oli puhas HUSNG kuu. Uuel aastal tahaks NL100/NL200 jõuda, kusjuures NL100 winrate peaks vähemalt 5bb/100 olema. NL100 jaoks on roll olemas, aga lasen NL50 samplil suuremaks kasvada (üldse ei suuda volüümi enam sisse panna). HU-d mängida, sest see arendab FR nitti päris korralikult ja ehk ka proovida 6-maxi 4-tableda.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #38
                  Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                  Aasta alguses hakkasin starsis grindima HUSNG $2 limiidil $34 rolliga, sest eelmine mängukoht T6poker läks kinni koos mu rahadega suht. Poole aastaga jõudsin $115 limiidele põhimõtteliselt väiksematest limiitidest üle jooksmisega. Suvel sai täie raha eest elatud ja mõllu pandud, kuna viskasin tõstesaapad nurka ( enne seda tegin pmst 2 aastat tipptasemel tõstmist ) ning sügisel sai oma elamine sebitud ja ülikooli mindud, mis mõlemad võtsid oma osa bankrollist - vaikselt, aga stabiilselt. Seega ülejäänud aasta veetsingi $115 limiidil ja ei saanudki järgmist limiiti ( $230 ) maitsta, kuna lihtsalt roll ei lubanud shotte võtta. Novembris sai starsist kopp ette ja kolisin FTP-sse <3
                  Uuel aastal lähen mereväkke 7. Juuli 2010. Selle aja peale võiks juba olla $230/$345 regular imo.

                  Starsi graafik 2009 :
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  FTP graafik 2009 :
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  head vana aasta lõppu kõigile :)

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #39
                    Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                    aasta tagasi seatud eesmärgid:
                    Algselt postitas runnar
                    Uuel aastal mängin online cashi edasi, loen ja õpin ning püüan kõrgemale ronida. Lives püüan igal nädalal turniiri mängida. Ehk õnnestub taas mõnele suurturniirile pääseda ja järgmisel korral tahaks seal rahakohani jõuda. Ja täis peaga ei tohi livecashi mängida!!!!
                    Täitmised:
                    Online cash - mängisin aga kuhugi kõrgemale ei tõusnud, nii et suht fail, aga vähemalt plussi jäin
                    Live turniirid - aasta jooksul 50+ liveturniiri, nii et ok, võidud Tartus, Tallinnas ja Riias, see ka ok
                    Suurturniirid - Pokernews Cup, WSOP, Baltic Festival, Classic Open, Summer Festival. Kaks cashi PNC-l, muud ikaldusid varem või hiljem
                    Täis peaga live cash - fail! koduvalt...
                    kokkuvõttes minu parim pokkeriaasta, nii et 4+ hindeks
                    uuel aastal on põhimõtteliselt samad eesmärgid mis selleks aastaks olid:
                    mängin online cashi edasi, loen ja õpin ning püüan kõrgemale ronida. Lives püüan igal nädalal turniiri mängida. Peab taas mõnele suurturniirile pääsema ja järgmisel korral tahaks seal võita. Ja täis peaga ei tohi livecashi mängida!!!!

                    Comment

                    • Aadu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 326

                      #40
                      Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                      Panen ka paar järgmise aasta goali

                      +NL 100
                      Õppida 6max & HU
                      Supernova
                      Reisida

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #41
                        Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                        Eesmärke polnd,. aga ilmslege fail aasta .. ei joudnud sinna kuhu oli vaja.

                        Graph



                        eelmise graphil oli filter peal, nii et seis paranaes :D

                        Turnad: ca 1300$
                        Rakeback: 2700$ (unustasin ennem FT rb)


                        Kokku: 10042$


                        2010 eesmärgid:
                        *NL100 jouda
                        *mänguga 15k
                        *õppida turniire
                        *aasias ära k2ia



                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #42
                          Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                          2009 a enam deposiite ei tee.

                          2009 a eesmärgiks oleks: saada võitvaks pokkeri mängijaks.
                          Fail.

                          Tegin kolm deposiiti ja võitev mängija kindlasti pole.
                          Kokku ~ +500$.

                          2010 a eesmärgiks oleks: saada võitvaks pokkeri mängijaks. :)

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #43
                            Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***



                            Selline see aasta siis oli. Alustasin juuni kuust.Pluss veel 200 daala Toweris mille käed kuskile kadunud on. Viimased 20k kätt juba Nl5-10. enne seda on kõik Nl25. Pidin Novembris kõik peale 200 daala välja kandma. Seega alustasin uuesti algusest grindimist.

                            Aasta 2010 jaanuari lõpuks tahaks tagasi nl25 jõuda. Peale seda võiks nl50 beatimise ikka ära proovida.

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #44
                              Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                              kuna alustasin alles kolm kuud tagasi, siis alles hakkasin raha tegema mängides, siis mingeid kokkuvõtteid pole. Aga 2010 aasta eesmärk, on reisida, reisida, reisida, õppida ikka edasi ja mängida. Nii et selleks ajaks, kui reisiroll hakkab otsa saama siis tooks pokker piisavalt raha sisse, et reisida :)

                              Comment

                              • dabljuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 494

                                #45
                                Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                                2009 aasta alguses olin ma pesueht triodonk, mängisin sealseid turniire ja 0,2/0,4 cashi. Välja kandsin raha, aga mängust ei jagand midagi, olgem ausad. Siis poole aasta pärast vihastasin ka mina trioriverite peale ja läksin Starsi. Starsis selgus, et see triobeti lollimängimine seal kasumit ei too ja hakkasin oma mänguga tegelema, abiks seesama foorum, vahest vaatasin 2 + 2 ka ja tellisin paar raamatut, rohkem nagu maindseti poole pealt. NL05 on alguses ja edasi NL10. Kui vahepeal tundus, et NL10 on DIE HARD 10 siis nüüd tunnen, et võiks vaadata, kuidas 0,25 asjad käivad....ja kui seal ennast koduselt tundma hakkaks, eks siis vaatab edasi. 2010 muidugi tuleb ka nettelleri account teha ilmselt. Lives kohalike regsidega ei tahaks veel mürgeldada.

                                Graafik on mul siin alates septembrist, siis sai HEM ostetud.



                                Ja HEM näitab mul 0,5/0,10 winrate 19.05/100 bb



                                Ekstra tänud kõigile kõvadele kärbestele siin foorumis, et see koht nii mõnus on ja eriti neile, kes viitsisid oma aega kulutada mõnedele mu käte analüüsile.



                                Egas midagi : HEAD VANA LÕPPU JA PAREMAT UUT. :)

                                Comment

                                Working...