Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***
Lugesin eelmise aasta eesmärkide teemat suure hirmuga, sest kartsin et olin sinna mingid ulme eesmärgid püstitanud.
Läks õnneks ja neid polnud seal, kivi langes südamelt.
Selle vea parandan kohe
Kuna mulle meeldib kõrgele sihtida siis eesmärgid järgmiseks aastaks on.
Biitida korralikult, kas Nl100 6 maxi ja / või saransel lvlil sngsid
Saada 3 finaltablet starsis turnadel, mille field on suurem kui 300 mängijat.
Saada üks suurem turniiri võit.
mängida 3x rohkem kui see aasta.
olla tubli ja areneda
eelmise aasta turna graphid saab kätte vastavatelt saitidelt
cash BB-des on siin
Lugesin eelmise aasta eesmärkide teemat suure hirmuga, sest kartsin et olin sinna mingid ulme eesmärgid püstitanud.
Läks õnneks ja neid polnud seal, kivi langes südamelt.
Selle vea parandan kohe
Kuna mulle meeldib kõrgele sihtida siis eesmärgid järgmiseks aastaks on.
Biitida korralikult, kas Nl100 6 maxi ja / või saransel lvlil sngsid
Saada 3 finaltablet starsis turnadel, mille field on suurem kui 300 mängijat.
Saada üks suurem turniiri võit.
mängida 3x rohkem kui see aasta.
olla tubli ja areneda
eelmise aasta turna graphid saab kätte vastavatelt saitidelt
cash BB-des on siin












Comment