2008 aasta tulemuste/kokkuvõtete ja 2009 aasta eesmärkide teema leiate: http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,583.0.html
Rahalauad
Käsi: 684,446 (primas ka miski 40k-60k aga need kadunud :()
Võit: $59,541.37
Winrate: 0.92 PT/BB (shame)
Makstud Rake: $74,533.38
Rakeback: Starsis ca. 30% ehk $22,360
Kokku: $81,901
Tunde kokku: 1473.98 tundi
Tunnitasu (rakebacki ei arvesta!): $40.39
Keskmiselt mängijaid lauas: 8.0
Kellele kõige rohkem kaotasid ja palju: Sharknebulah, -$3951.75
Kellelt võitsid kõige rohkem ja kui palju: IntenseDawg, +$5043.25
Graafik Dollarites:

Graafik EV + SD winnings dollarites

Graafik EV + SD winnings big blindides

2009 eesmärgid olid
2009-nda aasta eesmärgid:
[x] a). 400,000 VPP aastaga, kui ikka mängin veel PokerStarsis;
[x] b) Kui mängin Full Ringi/6 maxi, siis vähemalt 60,000 kätt kuus;
[x] c) Areneda, areneda ja areneda!
[x] d) 3 x nädalas jõusaalis (või vähemalt miski aktiivne trenn)
[x] e) 1 suurem live turniiri pakett võita või/ja käia WSOP aeg Las Vegases ära.
a) 368k vpp-sid
b) 60,000 kätt kuus tähendaks 720,000 kätt aastas, mille täitsin ära
c) Vähe, vähe, vähe!
d) fail, kindel fail
e) fail aga ei üritanudki
2010 aasta eesmärgid, ootused ja lootused
[x] Tallinnasse soetada oma elamine
[x] Alustada otsast 100NL ja saada aasta keskmiseks winrateks 3PT/BB (või vähemalt sinna kanti, 2.5 oleks ka rahul). See siis tähendab, et enne ei ole mõtet üles liikuda, kui vanas limiidis kriteerium täidetud
[x] Lugeda krayzie artiklit ja seda jälgida
[x] Tarbida vähem alkoholi
Üldine arvamus
2009 on minu jaoks feil, kuna ise olin paras feil. Võrreldes 2008 aastaga, kui mängisin väiksemaid limiite siis TEENISIN rohkem (ikka palju rohkem!), winrate oli suurem (2.31 PT/BB) ning mängisin rohkem käsi. See on ka üks põhjus miks kolin starsist ära ja võtan aja maha. Tuleb uuesti hakata arenema, mitte lulli lööma.
Minu jaoks siis 2009 läbi. Kõigile head vana aasta lõppu, uue algust ning edu 2010-ndal aastal seda nii pokkeris, kui ka elus!
2009
Rahalauad
Käsi: 684,446 (primas ka miski 40k-60k aga need kadunud :()
Võit: $59,541.37
Winrate: 0.92 PT/BB (shame)
Makstud Rake: $74,533.38
Rakeback: Starsis ca. 30% ehk $22,360
Kokku: $81,901
Tunde kokku: 1473.98 tundi
Tunnitasu (rakebacki ei arvesta!): $40.39
Keskmiselt mängijaid lauas: 8.0
Kellele kõige rohkem kaotasid ja palju: Sharknebulah, -$3951.75
Kellelt võitsid kõige rohkem ja kui palju: IntenseDawg, +$5043.25
Graafik Dollarites:

Graafik EV + SD winnings dollarites

Graafik EV + SD winnings big blindides

2009 eesmärgid olid
2009-nda aasta eesmärgid:
[x] a). 400,000 VPP aastaga, kui ikka mängin veel PokerStarsis;
[x] b) Kui mängin Full Ringi/6 maxi, siis vähemalt 60,000 kätt kuus;
[x] c) Areneda, areneda ja areneda!
[x] d) 3 x nädalas jõusaalis (või vähemalt miski aktiivne trenn)
[x] e) 1 suurem live turniiri pakett võita või/ja käia WSOP aeg Las Vegases ära.
a) 368k vpp-sid
b) 60,000 kätt kuus tähendaks 720,000 kätt aastas, mille täitsin ära
c) Vähe, vähe, vähe!
d) fail, kindel fail
e) fail aga ei üritanudki
2010 aasta eesmärgid, ootused ja lootused
[x] Tallinnasse soetada oma elamine
[x] Alustada otsast 100NL ja saada aasta keskmiseks winrateks 3PT/BB (või vähemalt sinna kanti, 2.5 oleks ka rahul). See siis tähendab, et enne ei ole mõtet üles liikuda, kui vanas limiidis kriteerium täidetud
[x] Lugeda krayzie artiklit ja seda jälgida
[x] Tarbida vähem alkoholi
Üldine arvamus
2009 on minu jaoks feil, kuna ise olin paras feil. Võrreldes 2008 aastaga, kui mängisin väiksemaid limiite siis TEENISIN rohkem (ikka palju rohkem!), winrate oli suurem (2.31 PT/BB) ning mängisin rohkem käsi. See on ka üks põhjus miks kolin starsist ära ja võtan aja maha. Tuleb uuesti hakata arenema, mitte lulli lööma.
Minu jaoks siis 2009 läbi. Kõigile head vana aasta lõppu, uue algust ning edu 2010-ndal aastal seda nii pokkeris, kui ka elus!





.
TC



Comment