*** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

    2008 aasta tulemuste/kokkuvõtete ja 2009 aasta eesmärkide teema leiate: http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,583.0.html

    2009

    Rahalauad
    Käsi: 684,446 (primas ka miski 40k-60k aga need kadunud :()
    Võit: $59,541.37
    Winrate: 0.92 PT/BB (shame)
    Makstud Rake: $74,533.38
    Rakeback: Starsis ca. 30% ehk $22,360
    Kokku: $81,901

    Tunde kokku: 1473.98 tundi
    Tunnitasu (rakebacki ei arvesta!): $40.39
    Keskmiselt mängijaid lauas: 8.0

    Kellele kõige rohkem kaotasid ja palju: Sharknebulah, -$3951.75
    Kellelt võitsid kõige rohkem ja kui palju: IntenseDawg, +$5043.25


    Graafik Dollarites:



    Graafik EV + SD winnings dollarites



    Graafik EV + SD winnings big blindides



    2009 eesmärgid olid
    2009-nda aasta eesmärgid:
    [x] a). 400,000 VPP aastaga, kui ikka mängin veel PokerStarsis;
    [x] b) Kui mängin Full Ringi/6 maxi, siis vähemalt 60,000 kätt kuus;
    [x] c) Areneda, areneda ja areneda!
    [x] d) 3 x nädalas jõusaalis (või vähemalt miski aktiivne trenn)
    [x] e) 1 suurem live turniiri pakett võita või/ja käia WSOP aeg Las Vegases ära.

    a) 368k vpp-sid
    b) 60,000 kätt kuus tähendaks 720,000 kätt aastas, mille täitsin ära
    c) Vähe, vähe, vähe!
    d) fail, kindel fail
    e) fail aga ei üritanudki

    2010 aasta eesmärgid, ootused ja lootused
    [x] Tallinnasse soetada oma elamine
    [x] Alustada otsast 100NL ja saada aasta keskmiseks winrateks 3PT/BB (või vähemalt sinna kanti, 2.5 oleks ka rahul). See siis tähendab, et enne ei ole mõtet üles liikuda, kui vanas limiidis kriteerium täidetud
    [x] Lugeda krayzie artiklit ja seda jälgida
    [x] Tarbida vähem alkoholi

    Üldine arvamus
    2009 on minu jaoks feil, kuna ise olin paras feil. Võrreldes 2008 aastaga, kui mängisin väiksemaid limiite siis TEENISIN rohkem (ikka palju rohkem!), winrate oli suurem (2.31 PT/BB) ning mängisin rohkem käsi. See on ka üks põhjus miks kolin starsist ära ja võtan aja maha. Tuleb uuesti hakata arenema, mitte lulli lööma.

    Minu jaoks siis 2009 läbi. Kõigile head vana aasta lõppu, uue algust ning edu 2010-ndal aastal seda nii pokkeris, kui ka elus!
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

    Turniirimängijad siis pangu winrate asemel ROI ja käte asemel turniiride arv.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

      cash alates aprillist:

      Turniiridelt sai ka omajagu võidetud ja natuke õlleraha rakebackist.

      2010 tahan $50k kasumit, mis mänguga ja kui suur osakaal on FPP-del on ebaoluline. Vähemalt 1 pokkeritrip peab ka ära tulema.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

        Cash - keskmine winrate 2,56bb/100 ehk 1,28PTBB
        winrate nl25 4,54bb/100. aasta teisest poolest minu põhiline limiit, 184 000 kätt
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        SNG ja turniirid
        fail, miinus tekkis ühest tildisest päevast.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Kokku minu arvepidamise järgi kõik poker related kulud/tulud:
        +5969$

        Vähe, aga palgalisana abiks ikka.

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #5
          Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

          Algselt postitas Tarmonator

          Kokku minu arvepidamise järgi kõik poker related kulud/tulud:
          +5969$
          Siin pead silmas ka rahavahetus kasumit?

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #6
            Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

            Selle aasta turniirid 3337
            ROI = 18%
            Profit = 3873$
            Rake paid = 3921$ Rakeback u. 30% = 1176$
            Total 5049$

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #7
              Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

              Algselt postitas kollane
              Siin pead silmas ka rahavahetus kasumit?
              ehee...ära sori teise rahakotis :D
              aga kuna ma nii brakeeven vend olen, siis rakeback moodustab minu kasumist suurema osa. eriti arvestades fakti, et aasta esimene pool möödus siiski ongame võrgus.
              aga jah, väike osa kogu tulust on ka rahaäril

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #8
                Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                Nii. 2009 oli siis minu jaoks läbumurde aasta, kus esimest korda hakkasin siis pokkeriga natuke tõsisemalt tegelema. Aasta alguses tegutsesin veel toweris, mille käed on kahjuks kadunud. Edasi liikusin siis FTP kus sai jõuliselt pikalt NL10 break-even taotud ning kõige huvitavam on see, et seda ei hakanud biitima ka. Sellest hoolimata võtsin ennast kokku ning hakkasin suve lõpus taguma NL25 (under-rolled) ning sealt algas siis ka tõus. Pragu üritan Starsis kanda kinnitada NL50, mis ei taha kuidagi õnnestuda.




                Kokku mängitud: 304 103 kätt ning pokkerile kulutanud uskumatud 451. 53 tundi ehk kusagil 19 päeva oma elust selle alla pannud .
                Kasum siis kokku 2121,36$ ning rakebacki ei oskagi kohe öelda, kuan pole kunagi arvestust pidanud, aga ilmselt üpriski märkimisväärne summa. Samuti hittisin suve lõpus Double Deucilt 18 koha ning miskised 900$.

                Tunnitasuks tulevad meeletud 4,7$ ehk siis umbes sama palju, kui üleelmine suvi tehases lihtorjana töötades. :/ Ja olen ikka uskumatult üle EV jooksnud. :D

                ---

                2010 ootan siis suuremat tunnitasu ning et ka pokkerirahadest mingit reaalset kasu oleks. Samuti tahaks vähem mängida ja rohkem õppimisele aega kulutada ning kuna saan 2. jaanuaril 21, siis miskised live tulemused võiksid ka olla.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                  Tahtsin lisada, et 2008 aastal mängisin 200 tundi rohkem ning õppimisele kulus ka palju rohkem aega. 2009 oli laiskus.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #10
                    Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                    $15k alla EV. TORE AASTA.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                      Panen 2 graphi:
                      Pacificu & Euro saidid (Trio, pointpoker). Pacificu graph peaks olema lõplik, kyll aga Euro graph võib natukene muutuda, aga loodetavasti mitte palju

                      SNG, MTT ja rakebacki ma ei viitsi otsida, eks seda ole ikka omajagu, rakebacki on tõenäoliselt vähemalt 6000$.

                      Graphid & rakeback on alates 1. juuni 2009st =)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #12
                        Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                        Teeks kah mingi kokkuvõtte siis. Pokkeriga tegelenud juba mingi 5 aastat vast, aga 2009 sai siis (olude sunnil) asi tõsisemalt kätte võetud. Aasta alguses sai turnadega õnne katsutud, erinevaid diile tehtud ja pmst kõik turniiriformaadid läbi proovitud. Midagi eriti suurt sealt ei tulnud.




                        Edasi sai pool suve niisama molutatud, MTT-sid lastud ja igast muu jama peale aega raisatud. Kuna see ka kuhugi ei viinud ja hakkas tõsine oht korterist välja viskamise osas tekkima, tuli midagi ette võtta. No ja ega muud võimalust polnud, kui cashiga õnne proovida. Mõtlesin, et kui raske see ikka olla saab, 20 lauda käima ja monster käsi ootama. Ja ega polnudki see asi eriti keerulisem. Kuu aega lasin NL5-t, siis kuu aega NL10-t ja nüüd siis NL25-s (suured tänud tarmonatorile). Aega läks täpselt kolm kuud.



                        2010
                        Eesmärgiks ennekõike on teenida nii palju, et jõuaks ennast ja peret üleval pidada. Mingeid kindlasi numbreid ei oskagi öelda. Esialgne eesmärk on 2BB/100 ja 200K kätt kuus NL25-t (ehk siis jõuda nii kaugele kunagi). Kindlasti on vaja ennast kusagilt otsast ka natuke harima hakata. Ehk jõuan kunagi ka oma elu esimese pokkeriraamatu läbi lugeda Live tahaks rohkem mängida, ka mõnda suuremat turniiri. 2009 jäi selles osas rohkem kui tagasihoidlikuks. Ja eks soove ja plaane ole teisigi, aga eks need sõltuvad paljus pokkeritulemustest. Vot selline lugu.

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #13
                          Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                          December 31, 2008, 19:33:53 PM - Kuupäev, millal liiutsin selle toreda seltskonnaga ja alustasin enda teekonda saamaks pokkeriproks.


                          Rahalauad
                          Stiil: FR
                          Käsi: 71715 Tegelikult peaks mingi paarkümmend tuhat NL10 kätt hollywoodpokkerist ka olema, aga need kuskile jalutama läinud
                          Võit: $1746.25
                          Winrate: 8.76 BB/100 ehk 4.38 PT/BB
                          Makstud Rake: 1382$( Vähemalt Hemi järgi)
                          Rakeback: umbmääraselt 400$?
                          Kokku, koos boonustega: 2704.05$, see siis praegune bankroll, millest pole sentigi välja kandnud.

                          Tunde kokku: 205.56 tundi
                          Tunnitasu (rakebacki ei arvesta!): 8.49$


                          Alustasin mängimist 1.7$, olen rahul

                          Graafik dollarites, limiidid ja SD winnings




                          Graafik big blindides ja SD winnings



                          Kuna alustasin aktiivselt pokkeri mängimist aasta alguses ei oskand kindlaid plaane panna, lootsin nl10 biitima õppida. Nüüd nl50 mängides tunnen, et olen üsna korraliku sammu edasi astunud.

                          Uue aasta peamised plaanid:
                          1.NL100 biitimine - Pole palju jäänud kuniks võtan esimesed bulletid Nl100, muidugi kui pokkerit saab veel uuel aastal mängida.
                          2. Minna suve lõpus Taisse elama, nautida seal pool aastat päikest ja melu, samas elatudes pokkerist.
                          3. Lõpetada kool nii, et saaksin minna õppima seda, mida tahaksin.
                          4. Tunda pokkerist mõnu, mitte olla liinitööline.
                          5. Õppida, õppida õppida- lugeda lisaks vähemalt 4 raamatut.

                          PS. Loodan et Ranka kuri ei ole, et tema nn vormi kasutasin.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                            Algselt postitas Vapsik
                            Graafikud alates Juulist. Enne seda oli arvutiga probleeme ja HEMi databaas läks kaduma, aga ega seal midagi väga rõõmustavat ei olnud ka.
                            Saada starsi kiri ja küsi oma käsi. Halbade aegade varjamine ja heade näitamine ei ole pokkerimängijale õige.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                              Algselt postitas ranka
                              Saada starsi kiri ja küsi oma käsi. Halbade aegade varjamine ja heade näitamine ei ole pokkerimängijale õige.
                              Ei olegi varjanud väga ning varem olen kehvi graafikuid ka pannud. Kustutasin posti hetkel ära ning kui kehvemad graafikud viitsin ka hankida, siis panen kogu värgi üles.

                              Comment

                              Working...