PokkeriProd.com logoga pusad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #16
    Re: PokkeriProd.com logoga pusad

    ma võtaks kohe mitu tükki neid, võid kindlasti arvestada minuga!!!!!!!!!!!

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #17
      Re: PokkeriProd.com logoga pusad

      kleps on teema ja ma oleks ka in

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #18
        Re: PokkeriProd.com logoga pusad

        Must kapuutsiga oleks päris kena. Mis firma toodang see 850kr. on?

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #19
          Re: PokkeriProd.com logoga pusad

          mulle meeldib see sinine mis esimese postituses on.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #20
            Re: PokkeriProd.com logoga pusad

            Minuarust ka Hummel imeb, Taanis käisid kõik Hummeliga, see ajas ülitilti ;D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: PokkeriProd.com logoga pusad

              Mis värvi peaks olema PokkeriProd.com pusa?
              Must
              Sinine
              Hall
              Üldse see pusa ei sobi, võiks olla muu





              MIX MITTE VALGE?
              Minu arust on hall väga kole värv. :P
              Valge pusa PP logoga....kõlab kyll nagu reality

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #22
                Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                Muidu vb oleks isegi huvi, aga kahjuks ei ole nii kõrge hinnaga riideid endale kunagi vist soetanud ja ei kavatse seda teha ka enne kui mu sissetulek on korralikult suurem eesti keskmisest.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #23
                  Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                  hummeli pusad ei meeldi.. esimene ja teine kõlbavad kenasti.. peaasi et fullzip on ja kapuuts peab ka olema..

                  imo oleks lahe kui selja peal oleks võimalik Alias tikkida ja pokkeriprode logo suurelt..

                  suurus XXL või XXXL

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #24
                    Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                    modedel on teist värvi ka vaja, street cred thing

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #25
                      Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                      hind on ebaoluline.

                      must värv. pusa. mingit dressikat küll ei taha.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #26
                        Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                        mulle on kuskilt silma jäänud selle Hummeli stiilis Starsi dressikad, mis on päris ok imo.
                        Pusa puhul on ilus, kui kapuutsi nn vooder on teist värvi(hele, kirju vms) nagu teisel pildil.
                        ja must tundub pisut booring....

                        muidu teema päris lahe...viimasel TB livel oli päris suure "meeskonnaga" väljas Wismari pokkeriklubi. arvan, et ca 6-10 osalejat. seljas olid neil Wismari logodega pusad, T-särgid ja kui ma ei eksi, siis osadel Coca poolt mainitud krõpsudega logod.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #27
                          Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                          kapuutsiga pusa oleks fine

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #28
                            Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                            kapuutsiga(seest valge) pusa sobiks mulle ka

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #29
                              Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                              Pusa on lukuga ?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                                LOLZ @ WISMARI LOGO.......mis see on :D laua viina pudel või ampull :D:D:D??

                                Comment

                                Working...