pokkeripildid orkutis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #46
    Re: pokkeripildid orkutis

    olen vb üks väheseid kelle seisukohad antud teemas ühtivad Wedoit-ga.Ka mulle käivad pinda sellised pokkeripildid mis ei sobi konteksti või isiku taustaga pokkeris (kui tean isiklikult inimest). Samas on Pokkeritegelasi kelle Orkutit on huvitav külastada ja pilte vaadata...

    Comment

    • marxiku
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 471

      #47
      Re: pokkeripildid orkutis

      kui siin juba orkuti teema jutuks tuli.

      facebook või orkut? eelistus

      Comment

      • jakera
        Julm Donk
        • Jun 2009
        • 62

        #48
        Re: pokkeripildid orkutis

        Algselt postitas tolmuahv
        Ei ole küll ise eriline piltide uploadija, veel vähem pokkerikäte osas. Aga saan täiesti aru, miks seda tehakse. Pokkerimängijal tihti töö ja hobi ühtivad. Kui sa oled saekaatrimees ja mängid vabal ajal vutti, siis paned ka vutipildi üles, mitte 'Mina prussi lihvimas'. Selle inimese jaoks on see oluline ja ta väljendab end sellega. Las teevad.

        Mind ennast ajab ka natuke tilti see imikute piltide eksponeerimine. Ja siis seal all kommentaarid 'nii ilus laps!'; 'täpselt isa/ema nägu'; 'nagu sinu suust kukkunud' jne. Tasakaalustamiseks võiks ju keegi vahel ka kirjutada, et 'what a monster, I feel for you?'; 'See on ju pruunide silmadega, aga sul ja isal on sinised. Käisid jälle külapeal ringi nikkumas?' jne.
        +1 Hirnusin segaseks ennast, sest mõtlen alati samamoodi!

        Comment

        • wedoit
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 458

          #49
          Re: pokkeripildid orkutis

          Algselt postitas marxiku
          facebook või orkut? eelistus
          rate või elu?

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #50
            Re: pokkeripildid orkutis

            solid thread

            Comment

            • marxiku
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 471

              #51
              Re: pokkeripildid orkutis

              Algselt postitas wedoit
              rate või elu?
              elu. nosh't. asi selles et mis seal facebookis toimub. endal pole, puudust ei tunne. kõik istuvad seal. Kas orkut on ainult eestlaste ja brasiilia pärusmaa siis? :D

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #52
                Re: pokkeripildid orkutis

                Ei saa mõttetust halast aru. >:(

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #53
                  Re: pokkeripildid orkutis

                  facebookis on testid ja mafia wars DUH
                  ja bejewelled

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #54
                    Re: pokkeripildid orkutis

                    traveller IQ

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #55
                      Re: pokkeripildid orkutis

                      LOL
                      kuna minu mingi 90% tuttavaid on orxis, siis tuleb ise ka seal olla :P:)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: pokkeripildid orkutis

                        Aga miks inimesed peavad blogi?? Näiteks pokkeriblogi ja riputavad sinna oma "mõttetuid" käsi ja edvistavad oma "suurte" tulemuste üle?

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #57
                          Re: pokkeripildid orkutis

                          Algselt postitas ranka
                          Aga miks inimesed peavad blogi?? Näiteks pokkeriblogi ja riputavad sinna oma "mõttetuid" käsi ja edvistavad oma "suurte" tulemuste üle?
                          pole võrreldavad asjad imo. blogi võid sa teha mingi suvalise aliase alt - orkutis oled oma nimega.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #58
                            Re: pokkeripildid orkutis

                            orkut on mul põhiliselt selle pärast, et sõprade-tuttavate sünnipäevasid ei unustaks( saad paar päeva ette teada ja saad helistada. keegi ei ytle pärast, et on m*nn, elab oma mullis ja ei soovi õnnegi)
                            blogi on suht unarusse jäänud, aga põhiliselt sõpradele-tuttavatele ja nn pokkerituttavatele, kes elavad mujal kontinendil või siis selleks, et ma ei viici jutustada, maili kirjutada mitmele. laiskus.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #59
                              Re: pokkeripildid orkutis

                              Algselt postitas hotcocacola
                              miks mina panen?

                              kas ma olen edev...jah vb, aga ausaltöelda ei koti :D
                              coca siin ei ole mingit võib olla :D

                              edit: aga laske edasi saan naerda, ei võta seisukohta sest käin orkutis üli harva

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: pokkeripildid orkutis

                                Algselt postitas ok2aa
                                pole võrreldavad asjad imo. blogi võid sa teha mingi suvalise aliase alt - orkutis oled oma nimega.
                                Paljud meist blogivad anonüümselt?

                                Comment

                                Working...