pokkeripildid orkutis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • wedoit
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 458

    #16
    Re: pokkeripildid orkutis

    Algselt postitas Codecci
    Kui ei meeldi sellised isikud kes nii teevad siis võta nad sõbralistist maha.
    mul ei ole midagi nende iskute vastu. ja pole ka tulevikus ilmselt, sest nad on toredad ja mõnusad inimesed.

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #17
      Re: pokkeripildid orkutis

      Ma olen ka paar graafikut visanud, postitamise hetkel põhjusele just ei mõtle, kuid oma saavutuste üle võiks ikka uhke olla ning kui näitad teistele, siis ka sinu enda väärtus tõuseb nende silmis.

      Teine grupp inimesi on "haterid", kellele on oma edu hea nina alla hõõruda, et nad mind veel rohkem vihkaks ja sellepärast ennast halvasti tunneks (hatereid on mul omajagu, kuna ma pole just kõige eeskujulikum tüüp olnud minevukus ).

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #18
        Re: pokkeripildid orkutis

        samas tuleb ka aru saada - keegi võidab 1k taala, siis on see nende jaoks suur saavutus ja tahavad näidata teistele.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: pokkeripildid orkutis

          Samamoodi võib ka küsida, milleks foorumisse oma käsi, graafikud jne postitada?

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #20
            Re: pokkeripildid orkutis

            aga miks postitatakse graafikuid? mina sellest aru ei saa...

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #21
              Re: pokkeripildid orkutis

              Kui just kuulus ei ole ja ajakirjandus sabas ei ole, siis keegi ei saagi teada , mida saavutanud oled, enne kui Sinu matustel kõne peetakse :D

              Nii, et tuleb graafikuid netti panna!!!!!

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #22
                Re: pokkeripildid orkutis

                aga miks ei panda palja tussu pilte yles :(?

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #23
                  Re: pokkeripildid orkutis

                  Algselt postitas Codecci
                  Samamoodi võib ka küsida, milleks foorumisse oma käsi, graafikud jne postitada?
                  suht feil küsimus ju , 2 eri asja ja eri otstarbega kohta

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #24
                    Re: pokkeripildid orkutis

                    Algselt postitas leits
                    aga miks ei panda palja tussu pilte yles :(?
                    LOL

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #25
                      Re: pokkeripildid orkutis

                      [ ] thread

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: pokkeripildid orkutis

                        Algselt postitas kardpleier
                        suht feil küsimus ju , 2 eri asja ja eri otstarbega kohta
                        Kuidas? Ma mõtlesin käte ülespaneku all mitte strateegiafoorumitesse, vaid "show-off" eesmärgil oma päevikutesse jms.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #27
                          Re: pokkeripildid orkutis

                          Algselt postitas ok2aa
                          who cares, inimesed on imelikud.

                          mind huvitab hoopis, mis inimesed sinna oma väikeste laste pilte topivad? häiriv.
                          Ühel neiul olid isegi matusepildid orkutis. Ma ei tea miks, aga mind ajasid need nii kõvasti naerma.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #28
                            Re: pokkeripildid orkutis

                            Algselt postitas leits
                            aga miks ei panda palja tussu pilte yles :(?
                            Pannakse ju, ainult mitte Orkutisse.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: pokkeripildid orkutis

                              Algselt postitas Kloonike
                              Ma olen ka paar graafikut visanud, postitamise hetkel põhjusele just ei mõtle, kuid oma saavutuste üle võiks ikka uhke olla ning kui näitad teistele, siis ka sinu enda väärtus tõuseb nende silmis.

                              Teine grupp inimesi on "haterid", kellele on oma edu hea nina alla hõõruda, et nad mind veel rohkem vihkaks ja sellepärast ennast halvasti tunneks (hatereid on mul omajagu, kuna ma pole just kõige eeskujulikum tüüp olnud minevukus ).
                              + pokkeri populariseerimine ja inimestele mõista andmine, et pokker ei ole see, mis nad arvavad.

                              Mul nii või naa enamus tuttavaid teadsid, et pokkerit mängin ja sellele ei vaadatud algul hästi. Nüüd kaks aastat hiljem kõik mu tuttavad mõistavad just tänu sellistele propagandadele (olen visanud orksi turka tulemusi, siis tihti miljoni projekti kajastused jne) aru saanud, et see ei ole õnne - vaid hasartmäng ning mõneski on tekkinud huvi mängu vastu. Mulle lihtsalt ei meeldi valetada inimestele, et "ah tegelen ka mõne väikse projektiga" või siis elada "kivi all" ning varjata oma "ametit" ja hobi, et ma ei tea pokkerist mitte midagi jne. Ise toksin tegelt 5 tundi päevas. Kolmas põhjus see, et nii saan muidugi PokkeriProd.com lehele tasuta reklaami.

                              Isiklikult ei näe üleüldse turniiri tulemuste või jaotuste screenshottide postitamises (kus rekord potid mängija jaoks) mitte midagi halba. Samamoodi nagu kalamees postitab oma suure haugi pildi, rallisõitja karikate pilte ning pere-ema laste pilte, siis miks ma ei võiks oma tulemusi teistele näidata? Teiseks pokkeri tulemused on alati suht erakordsed -- lapsi või suure kala võib saada igaüks, $10,000 panka/turniiri tulemust ainult parimad.

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #30
                                Re: pokkeripildid orkutis

                                Algselt postitas -andres-
                                Pannakse ju, ainult mitte Orkutisse.
                                blogisse?

                                Comment

                                Working...