Mul siis olude sunnil on Orkutis sõbrad teatud härrased pokkerimängijad ja küsin teilt kõigilt korraga: nahhui te panete neid pokkerikäsi ja võite sinna Orkuti üles?!?!
Kui pokker on teie töö, siis see on teie enda asi ju. Pange foorumisse, blogisse või saatke msn'is, kui peate jagama rõõmu. See ei koti peale pokkerimängijate ju mitte kedagi mis käsi te võitnud olete (isegi neid ei koti). Või on see siis naiste jaoks numbrite riputamine, et "tänase päeva seisuga" olen väärt nii palju? või ma ei saagi aru selle mõttest... Miks on pokkerimängijad sellised eputrillad? Sõbrad advokaadid ei pane pätipilte, ei riputa üles kohtuotsuseid. Sõbrad maaklerid ei riputa vahendatud majade pilte. Sõbrad aktsiaturu haid ei riputa graafikuid. Sõbrad lotovõitjad ei jaga tänast võitvat Bingo piletit.
See on sama nõme kui mingi blondiin sõbranna paneb geelküünte pilte üles, albumite kaupa. Kujaga. suhkru ja moosiga. Või nagu sõbrad lapsevanemad riputavad pilte ühe kuusega ja siis kahe kuusega. Sõltuvalt palju neid kuuski koguneb siis ajapikku.
Lihtsalt selline tähelepanek. Mitte ülimalt isiklukult võtta. Ja lõppkokkuvõttes mind tegelikult absoluutselt ei koti mitu senti teie erinevatel arvetel on, eks... Samas mul on hea meel kui siiski teil hästi on ja laenu lunima ei tulda. :)
PS. Ma saan aru, et inimeste pildid, lõbus laivpokkeri pidu vms, aga ... graafikud.. internetipokkeri jaotused... wtf?
Kui pokker on teie töö, siis see on teie enda asi ju. Pange foorumisse, blogisse või saatke msn'is, kui peate jagama rõõmu. See ei koti peale pokkerimängijate ju mitte kedagi mis käsi te võitnud olete (isegi neid ei koti). Või on see siis naiste jaoks numbrite riputamine, et "tänase päeva seisuga" olen väärt nii palju? või ma ei saagi aru selle mõttest... Miks on pokkerimängijad sellised eputrillad? Sõbrad advokaadid ei pane pätipilte, ei riputa üles kohtuotsuseid. Sõbrad maaklerid ei riputa vahendatud majade pilte. Sõbrad aktsiaturu haid ei riputa graafikuid. Sõbrad lotovõitjad ei jaga tänast võitvat Bingo piletit.
See on sama nõme kui mingi blondiin sõbranna paneb geelküünte pilte üles, albumite kaupa. Kujaga. suhkru ja moosiga. Või nagu sõbrad lapsevanemad riputavad pilte ühe kuusega ja siis kahe kuusega. Sõltuvalt palju neid kuuski koguneb siis ajapikku.
Lihtsalt selline tähelepanek. Mitte ülimalt isiklukult võtta. Ja lõppkokkuvõttes mind tegelikult absoluutselt ei koti mitu senti teie erinevatel arvetel on, eks... Samas mul on hea meel kui siiski teil hästi on ja laenu lunima ei tulda. :)
PS. Ma saan aru, et inimeste pildid, lõbus laivpokkeri pidu vms, aga ... graafikud.. internetipokkeri jaotused... wtf?
Comment