[Tilt special] Varaline kahju

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #31
    Re: [Tilt special] Varaline kahju

    Pole ka midagi puruks peksnud, ainult joppid ja mattid ning kuused ja palgid on suust kõva häälega lennanud :D

    Comment

    • SamGold
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 302

      #32
      Re: [Tilt special] Varaline kahju

      Algselt postitas Madis Very
      Parem viha välja valada kui vajadus tuleb. Ega tulevased psühholoogi arved väiksemad ole :).
      Uus amet - Poker-Shrink :)

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #33
        Re: [Tilt special] Varaline kahju

        Algselt postitas SamGold
        Uus amet - Poker-Shrink :)
        Haha, no turg üsna kasvab :D.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #34
          Re: [Tilt special] Varaline kahju

          Algselt postitas Codecci

          dno, enamus juhtudel tiltis peaga oleks targem monitor sisse lüüa kui edasi mängida, tuleb odavam
          lol sul on jah nii vist :D

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #35
            Re: [Tilt special] Varaline kahju

            läppari ekraani võlusin ämblikuvõrgu sarnaseks kui terve BR ära tõmmati riveris :D

            aga see oli mingi 5 aastat tagasi. peale seda olen väga rahulikult hakkama saanud. vahel mokaotsast tuleb aint sõimu.

            Comment

            • bounce
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 865

              #36
              Re: [Tilt special] Varaline kahju

              ma olen pastaka vastu 2 nädala vanust lcd molli visanud, peale seda tuli mõistus koju ja hakkasin hirmuga surnud piksleid otsima. joppas tookord, enam ei tilta.

              Comment

              • QKulgur
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 484

                #37
                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                ma lihtsalt lõugan ja vannun, vahel karjun padja sisse, kui tunnen, et karjuda tahaks aga pärast naabrite ees imelik ei oleks. ja laua kõrval oleva prügikasti viskasin ka vastu seina tükkideks, pärast koristasin seda manti mis sealt välja lendas ;D

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #38
                  Re: [Tilt special] Varaline kahju

                  lõhkunud pole midagi, kasutan ainult ühte sõna USKUMATU.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #39
                    Re: [Tilt special] Varaline kahju

                    Algselt postitas pikk28
                    lõhkunud pole midagi, kasutan ainult ühte sõna USKUMATU.
                    Just just ja sinna lisandub veel, et MIS MÕTTES NAGU??? :D

                    Comment

                    • KeRRRt
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 774

                      #40
                      Re: [Tilt special] Varaline kahju

                      ma üritan ka rahulikuks jääda. reeglina ma ainult muigan ja mõtlen, et miks need vastased küll nii teevad.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #41
                        Re: [Tilt special] Varaline kahju

                        Algselt postitas KeRRRt
                        ma üritan ka rahulikuks jääda. reeglina ma ainult muigan ja mõtlen, et miks need vastased küll nii teevad.
                        +1
                        Pole väga ammu tilti olnud. Vahest löön vastu lauda ja ropendan veits, aga siis mõtlen ,et tänu sellistele me teenimegi :)
                        Ja ei meenu ,et midagi ära oleks lõhkunud.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #42
                          Re: [Tilt special] Varaline kahju

                          jep.. pokkeri pärast pole ma veel midagi lõhkunud või peksnud.. vandunud ja karvaseid olen suust küll lasknud.. unes olen ka pokkerit näinud.. AJ'sga unes miljon korda allini läinud pfis

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #43
                            Re: [Tilt special] Varaline kahju

                            Algselt postitas andu_andu
                            ega asjad süüdi pole kui mängida ei oska
                            Njah, seda minagi. Sellepärast peksan ennast. Näiteks rusikaga vastu kintsu :D

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #44
                              Re: [Tilt special] Varaline kahju

                              Muidu väga rahulik inimene ja endamisi ütlen paar koledamat sõna, aga kui FTP soft järjest suutis näkku panna ning tundsin, kuidas viha koondus, siis peksin hiirega hiirematile praod sisse. :D Kõige huvitavamoli see, et hiir jäi täiesti terveks. :)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Skyline
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 510

                                #45
                                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                                Algselt postitas Rage
                                praeguse hiire vasak nupp käib täiesti hääletault ja hästi väikese käiguga.. sai taga vastu lauda paar korda kõvemini "koputatud"... aga see oli ka pigem seepärast, et ta lihtsalt ei liikunud.. hiljem ilmnes et wirelessi jubin oli laua pealt laua alla kukkunud ja korralikku ühendust ei olnud seepärast.. enne kui ma pokkerit mängima hakkasin.. siis mängisin ühte mporgi kus oli ka hiir väga oluline vidin.. siis mu hiir hakkas tihti streikima, mis omakorda põhjstas mängus "bad beate".. siis ma võtsin sahtlist uue hiire välja.. ja vana hiire peksin vastu ühikatoa seina ribadeks... enivei.. selline jõudemonstratsioon toimis.. uus hiir töötas pikalt-pikalt ilma ühegi probleemita...
                                Ega HB ajas ka omal ajal ikka tilti jah :D

                                Comment

                                Working...