NL 25 alustamine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #31
    Re: NL 25 alustamine

    Algselt postitas Aristotep
    Ma olen pettunud. Ei leidnud oma nime ei biitijate ega fishide nimekirjast ;P
    Fishide nimekirja polnudki siin teemas :)
    Viimase sessi mängu vaadates mul sinna nimekirja saamisega erilisi probleeme ei tohiks tekkida :-[

    Comment

    Working...