NL 25 alustamine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #16
    Re: NL 25 alustamine

    Algselt postitas pastilaa
    Väidan, et NL25 korralikuks biitimiseks enam ei piisa "ranka tabelist". Nimelt on väga suur tõenäosus istuda HUDita 8 regulari vastas ja teha oma ABC-ga täiesti 0 mängu. HUD vähemalt kolme põhistatiga on see, millega ahve eristada korralikest mängijatest ja siis on juba tõesti lihtsam.
    +1

    Comment

    • mark112
      Jube Noob
      • Jun 2009
      • 108

      #17
      Re: NL 25 alustamine

      tracker on ka olemas, vist ostan litsentsi ka nüüd, bankrollist lubab küll.

      hetkel olen teinud 5k handi ja 105 taala plussis, tundub normaalselt minevat.

      Tänud vastajatele igatahes.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #18
        Re: NL 25 alustamine

        mis nime all mängid starsis?
        hoia eemale siis minust, vapsikust, pastilaast, cypherist, bikewarriorist, poolteisest, miltosappast, julianist :D :D. eestlasi ni et tapab

        Comment

        • Bikewarrior
          Bännitud
          • Apr 2009
          • 283

          #19
          Re: NL 25 alustamine

          Jah kui foorumi liikmetelt hakkad raha röövima siis pead tagasi maksma hakkama :D varem või hiljem karistatakse ära :D

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #20
            Re: NL 25 alustamine

            tundub, et ma olen nl25 eestlasest donk vist. miks minu nime ei mainitud ;D

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #21
              Re: NL 25 alustamine

              Tarmonatorist hoia ka eemale ;D

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #22
                Re: NL 25 alustamine

                Algselt postitas Tarmonator
                tundub, et ma olen nl25 eestlasest donk vist. miks minu nime ei mainitud ;D
                vähe näen

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #23
                  Re: NL 25 alustamine

                  Algselt postitas pikk28
                  mis nime all mängid starsis?
                  hoia eemale siis minust, vapsikust, pastilaast, cypherist, bikewarriorist, poolteisest, miltosappast, julianist :D :D. eestlasi ni et tapab
                  Samad sõnad Sulle
                  Mõni päev ei saanudki rahulikult mängida, sest Sa olid kogu aeg mu blindide kallal.

                  Leits ja Metsapull jätke ka rahule.

                  Ainult Ruditurbot võib pigistada, sest ta NL-100 mängija kes tulnud microlimiidi mehi kiusama :)

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #24
                    Re: NL 25 alustamine

                    krt ofc leits
                    shipi mulle 10 jätan blindid 1 päevaks rahule :D
                    aga kui tõsiselt, siis ma üldse väldin antud meestega koos lauas istumast. enamasti. starsis õnneks laudade probleemi pole. muidugi arenemise seisukohast on see vale.
                    sry offtopiku pärast

                    Comment

                    • dabljuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 494

                      #25
                      Re: NL 25 alustamine

                      vaatan, et pirukas on üsnagi ära jagatud

                      Loodan, et paari kuu pärast on kõik see maffia ülespoole kolinud ;D

                      Aga topicu algatajale edu ja anna teada kuidas edeneb.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #26
                        Re: NL 25 alustamine

                        Algselt postitas dabljuu
                        vaatan, et pirukas on üsnagi ära jagatud

                        Loodan, et paari kuu pärast on kõik see maffia ülespoole kolinud ;D

                        Aga topicu algatajale edu ja anna teada kuidas edeneb.
                        Ära muretse, ma usun, et suurem osa on sellde aja peale üles liikunud (mina vist siiski mitte :() ja fishe on üsna palju.

                        Comment

                        • mark112
                          Jube Noob
                          • Jun 2009
                          • 108

                          #27
                          Re: NL 25 alustamine

                          vaatasin siis ESTPatricku video ka läbi, selle squeeze teemalise..

                          Väga huvitav.. teen kohe ühe sessi selle peale

                          Comment

                          • Aristotep
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #28
                            Re: NL 25 alustamine

                            Ma olen pettunud. Ei leidnud oma nime ei biitijate ega fishide nimekirjast ;P

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #29
                              Re: NL 25 alustamine

                              ma ka ei leidnud oma nime (samas ma vajusin sellesse tasemesse tagasi pärast suurt cashouti) ja ma mängin mujal :P

                              Comment

                              • mark112
                                Jube Noob
                                • Jun 2009
                                • 108

                                #30
                                Re: NL 25 alustamine

                                Nonii, natuke juba hande kogunud võib vist hakata spekuleerima vaikselt. Graafikuid ei hakka veel viskama, 6.6k handi alles. Aga jah praegu olen teinud 1-2 sessi päevas ja 1k hande on per kord tavaliselt. Kõik korrad siiani kasumisse jäänud, väike variatsioon on ka olnud 25$-65$ :D. Ei praegu olen suht rahul endaga, väikesed vead on ka aga nende kallal töötan. Seda tunnet vähemalt küll pole,et liiga suur raha oleks "kaotada" vms. Tunnen end suht mugavalt ennast. Tänud igatahes kõigile, kes aidata viitsisid :)

                                Eks ma varsti lasen graafikud ka üles kui mingi 15k hande on tehtud äkki.

                                Comment

                                Working...