NL 25 alustamine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mark112
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 108

    #1

    NL 25 alustamine

    Enne kui küsin räägiks natuke taustast ka.

    Olen mänginud umbes kaks aastat peaaeagu ja aktiivsemalt netis alustasin umbes suvel. Varem mängisin ka aga siis rohkem lõbu pärast nüüd olen tõsisemalt võtma hakanud asja.

    skilli koha pealt nii palju tean öelda, et sain hakkama NL5 biitimisega :D

    ja siis nädal tagasi umbes võitsin turnal suure kopika raha - 1400 taala

    koguaeg olen mõelnud et tahaks NL25 mängida ja nüüd võimalus käes.

    Aga küsimus ise siis selline, et kas NL25-s kehtib ka see ranka tabel või tuleks hakata ümber kohandama oma mängu veidike ?

  • Bikewarrior
    Bännitud
    • Apr 2009
    • 283

    #2
    Re: NL 25 alustamine

    vaata ESTpatricku nl25 video ära..küll siis biidid seda limiiti. Minule sellest piisas

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #3
      Re: NL 25 alustamine

      3 doltsise panid kinni?

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: NL 25 alustamine

        Algselt postitas mark112
        Aga küsimus ise siis selline, et kas NL25-s kehtib ka see ranka tabel või tuleks hakata ümber kohandama oma mängu veidike ?
        Sellest küsimusest kumab, et sa pole kindel, kas limiiti beadid. Milleks kiirustada? Kui NL5 beatisid, siis proovi NL10 beatida. Kiiresti rikkaks nagunii ei saa ja raha kontolt ära ei jookse.

        Kui ma võidaks donkamendilt 50k$, siis ma ei jookseks ikka NL1k$ proovima, sest "tahaks".
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • mark112
          Jube Noob
          • Jun 2009
          • 108

          #5
          Re: NL 25 alustamine

          Asi pole selles, et ma kahtleksin endas, vaid selles, et olla natuke informeeritud selle kohta kas vastane erineb palju või üldse mitte. Kui sa küsid mult kas ma kahtlen oma oskustes mingeid mustreid läbi näha või teatud mängijaga kohandeda, siis ma vastan kindlasti ei, aga minu jaoks on lihtsalt vajalik mingi preflop strateegia mille peale oma mäng üles ehitada. NL5 ranka tabeli järgi mängides muutus mul ainult preflop mäng ja tulemused paranesid märgatavalt. Sellest ka küsimus kas tuleks kuidagi muuta mängu enne floppi vastavalt siis loosemaks natuke või tightimaks.

          Cash87-le - turna oli 8$ rebuy ja olin 7.

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #6
            Re: NL 25 alustamine

            Kus toas mängid, kui Pokerstarsis, siis minu arvates võib NL10 küll vahele jätta kui bankroll lubab, sest seal kohati tase isegi kõrgem kui NL25.

            Comment

            • mark112
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 108

              #7
              Re: NL 25 alustamine

              starsis jah, tänud.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: NL 25 alustamine

                Ranka tabel sobib küll. Vapustav, anna tuld.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: NL 25 alustamine

                  ranka tabel sobib väga hästi.. estpatricku videosid ma nii palju ei usuks... ta on postflopis räigelt parem tavalisest NL25 mängijast, ehk tema LAG stiiliga ma kaotasin NL25s

                  Comment

                  • Bikewarrior
                    Bännitud
                    • Apr 2009
                    • 283

                    #10
                    Re: NL 25 alustamine

                    ega vahet pole limiiti annab biitida nii LAG kui TAG mänguga aga limpijate isoleerimine on selles limiidis nr1 tähtsusega.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #11
                      Re: NL 25 alustamine

                      Algselt postitas levis
                      Kus toas mängid, kui Pokerstarsis, siis minu arvates võib NL10 küll vahele jätta kui bankroll lubab, sest seal kohati tase isegi kõrgem kui NL25.
                      Mismõttes kohati?

                      Aga teemaalgatajele nii palju, et ma usun, et võid NL-25 küll proovida, aga kui asja seal käima ei saa siis liigu madalamale. NL-25 peaks üsna biiditav limiit olema ning ESTPatricku videot tasub küll vaadata, sest ega Sa ei pea tervet tema mängustiili järgi tegema. Võtad lihtsalt üle selliseid asjad üled, mis Sulle tunduvad kõige õigemad. Videosi tasub just selle pärast vaadata, et uusi mõtteid juurde saada, mitte selleks, et täpselt nii mängida nagu videotegija teeb.

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #12
                        Re: NL 25 alustamine

                        Algselt postitas Vapsik
                        Mismõttes kohati?
                        Täna võib olla nii, aga homme naa, samas üldist seisu me ei tea.
                        Tähenärija!



                        Comment

                        • pohhui
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 91

                          #13
                          Re: NL 25 alustamine

                          Ma julgeks ka öelda, et Nl25 ja NL10 ei erine üksteisest millegi muu kui blindide suuruse poolest.
                          Nl25 üldine tase võib veidi kõrgem olla, aga selliseid udupäid, nagu Nl25-s vahepeal kohtab(üsna tihti), NL10s ma ei näinud.
                          Samas ma ainult 15k hände nl25s mänginud + ma donk ka.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #14
                            Re: NL 25 alustamine

                            ma NL25s juba päris pikalt olnud. ainult üks nõuanne - "table selection" kui sellele suurt tähelepanu pöörad siis ei tohiks selle limiidi beatimisega ühelgi terve mõistusega inimesel probleemi olla. mõraga tolvaneid on seal tõesti ääretult palju.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: NL 25 alustamine

                              Väidan, et NL25 korralikuks biitimiseks enam ei piisa "ranka tabelist". Nimelt on väga suur tõenäosus istuda HUDita 8 regulari vastas ja teha oma ABC-ga täiesti 0 mängu. HUD vähemalt kolme põhistatiga on see, millega ahve eristada korralikest mängijatest ja siis on juba tõesti lihtsam.

                              Comment

                              Working...