Ühesõnaga tulen ka kiviajast väja ja mõte oli muretseda Omaha tracker.Ma ei maksnud midagi.
Et ma mujal oma arvutiga mänginud polnud(va triobet),siis proovisin importida midagi sisse.
Selleks määrasin ka faili asukoha gamehistory.dat vms peale seda hakaks programm pilti eest kaotama ja tundus nagu jookseks kokku.Ühesõnaga importimine ebaõnnestus
erroriks pani midagi sellist"File contains no Omaha hands or unable to determine what poker site this file came from."
Ühesõnaga see võttis mul täielikult juhtmed kokku.
Et ma mujal oma arvutiga mänginud polnud(va triobet),siis proovisin importida midagi sisse.
Selleks määrasin ka faili asukoha gamehistory.dat vms peale seda hakaks programm pilti eest kaotama ja tundus nagu jookseks kokku.Ühesõnaga importimine ebaõnnestus
erroriks pani midagi sellist"File contains no Omaha hands or unable to determine what poker site this file came from."
Ühesõnaga see võttis mul täielikult juhtmed kokku.
Comment