Poker tracker omaha

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    Poker tracker omaha

    Ühesõnaga tulen ka kiviajast väja ja mõte oli muretseda Omaha tracker.Ma ei maksnud midagi.
    Et ma mujal oma arvutiga mänginud polnud(va triobet),siis proovisin importida midagi sisse.
    Selleks määrasin ka faili asukoha gamehistory.dat vms peale seda hakaks programm pilti eest kaotama ja tundus nagu jookseks kokku.Ühesõnaga importimine ebaõnnestus
    erroriks pani midagi sellist"File contains no Omaha hands or unable to determine what poker site this file came from."
    Ühesõnaga see võttis mul täielikult juhtmed kokku.
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Poker tracker omaha

    Kontrolli kas on uusim versioon, viimane peaks olema 1.13.02

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #3
      Re: Poker tracker omaha

      Kodulehelt tõmmatud ja tõesti versioon 1.13.02
      Ma saan aru ,et trial versioon peaks ikka mingid 1000 kätt sisse importima,seega maksmisega lugu ei peaks probleem olema.
      Ma saan aru,et triobet salvestab sinna .dat faili kõik omaha texases cashgamed,MTT-d ja tracker peaks ise sortima vajalikud cashtabeld välja?
      Kuidas reaalajas tracker töötab?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Poker tracker omaha

        Tervist Privador!

        Algselt postitas privador
        ....hakaks programm pilti eest kaotama ja tundus nagu jookseks kokku.
        See on täiesti normaalne nähe, et importimise aeg tunduks nagu PT (või PTO) oleks "kokku jooksnud". Tuleb varuda kannatust ja oodata, et ta käed ära impordiks. Peale importimist hakkab PT (või PTO) jälle kenasti tööle.


        Algselt postitas privador
        Ühesõnaga importimine ebaõnnestus
        erroriks pani midagi sellist"File contains no Omaha hands or unable to determine what poker site this file came from."
        See viga tähendab seda, et su failis ei olnud Omaha käsi või siis PTO ei tunne su käsi ära. Nüüd on kaks võimalust:
        1) Sul ei ole Omaha käsi failis. Kas sa oled kindlasti mänginud viimati Omahat? Kui sa ei ole päris kindel, siis mine mängi 10 kätt micro-limit Omaha CASHI ning proovi siis importida.
        2) Prima on muutnud oma HH formaati ja PTO pole end uuendanud; Reeglina versiooni viga aga järgnevatest postidest selgub, et versioon on sul õige.

        Algselt postitas privador
        Ma saan aru ,et trial versioon peaks ikka mingid 1000 kätt sisse importima,seega maksmisega lugu ei peaks probleem olema.
        Ma ei ole kindel, kuna pole kunagi trialiga mässanud aga maksmise korral peaks ta sind hoiatama juba siis, kui avad trackeri, et bbalabalabala 1000 kätt imporditud ja nüüd kebi maksma.

        Algselt postitas privador
        Ma saan aru,et triobet salvestab sinna .dat faili kõik omaha texases cashgamed,MTT-d ja tracker peaks ise sortima vajalikud cashtabeld välja?
        Jah saad õigesti aru.

        Algselt postitas privador
        Kuidas reaalajas tracker töötab?
        Mis mõttes? Et kuidas reaalajas impordib?

        Ja minu soovitus: Mängi 10 kätt Omahat ja proovi uuesti importida. Kui ikka ei impordi, siis anna teada ja kopeeri ka veateade siia. Olen järgmised ~16 tundi olemas ja saame probleemi lahendatud.

        Ilusat päeva,
        Ranka.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #5
          Re: Poker tracker omaha

          Ranka sa võiks omaha nurga eraldi teha kuskile. Novembrist algab trios OMAHA kuu. Päris kenad auhinnad ja liigad jne.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Poker tracker omaha

            Algselt postitas Keiss
            Ranka sa võiks omaha nurga eraldi teha kuskile. Novembrist algab trios OMAHA kuu. Päris kenad auhinnad ja liigad jne.
            Tere Keiss!

            Hetkel on see esimene Omaha teema ja täpselt null Omaha kätt on strateegiasse postitatud :S Seega hetkel ei näe omaha alafoorumil mõte, kui aga omaha teemasid rohkem tekib ja on ilmselge vajadus nõudluse järgi, siis selline alafoorum ka tekib.

            Parimat soovides,
            Ranka.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #7
              Re: Poker tracker omaha

              Igastahes pean mainima, et olen lootusetu loll Omahas, korra sain trios 200$ freerollil küll 2. koha, aga eks vahest ka donkid võidavad. Kuigi mäletan, et ootasin ainult AA-xx ja KK-xx käsi ja panin siis olenemata flopis alati kõik sisse ja uskumatu, aga ei kohanud sete ja straighte ning runner-runner maste jne. Kui keegi mõne lingi leiab omaha stardikäte kohta ning lihtsa strateegia kohta siis oleks tore. Ilmselt kavatsen toweri kõrvalt ka trios omaha liigat harjutada ning mingid eelteadmised poleks ju paha seda enam, et enamus nagunii ei jaga seda mängu.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: Poker tracker omaha

                Ühesõnaga mul see trackeriga asi ei edene.Praegu tunnen tõesti ennast kivipallur Jürtona.
                Vead ikka importimisel.Omaha käed on seal sees(st omahat olengi viimasel ajal mänginud)
                Foorumis soovitati Help-Getting started(et see pidavatki idiootidele olema,kes midagi aru ei saa)
                Igatahes lugesin selle osa tähe-tähe haaval läbi,midgai targemaks ei saanud.
                Et tekkis nn "teaduslik" huvi,et kas pokeritrackeri 3 ja HEM-ga ka midagi juhtub.
                PT3 oli importimisel pea sama probleem.Hem-l üllatus üllatus importis,aga ma ei näinud käsi ja statistikat,aga samas sain ma aru,et käed on kuskil "sees"
                Seega minu seiklused ja otsingud selles vallas jätkuvad.

                Comment

                • kapiuksehing

                  #9
                  Re: Poker tracker omaha

                  mul igastahes omaha tracker täitsa funkas... paar päeva tagasi, nii et prima HH formaati küll muutnud

                  lmina soovitaks niimoodi katsetada..
                  vajutaks reset DB (autoimport aknast)

                  proovid käsi sisse lugema peaks andma teate

                  There are no new hands in the database.

                  mängid paar kätt ja proovid siis neid transportida...

                  sa võid enable logging kah sisse ülitada... vb sealt saab mingit asjaliku infi pärast..



                  Nüüd meenub, et mingi värk on regional setingsitega... sul muudab ikka PO kella aja AM/PM süsteemseks? vb pole see üldse oluline ja ma panen bambust... aga head katsetamist

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Poker tracker omaha

                    Algselt postitas privador
                    Ühesõnaga mul see trackeriga asi ei edene.Praegu tunnen tõesti ennast kivipallur Jürtona.
                    Vead ikka importimisel.Omaha käed on seal sees(st omahat olengi viimasel ajal mänginud)
                    Foorumis soovitati Help-Getting started(et see pidavatki idiootidele olema,kes midagi aru ei saa)
                    Igatahes lugesin selle osa tähe-tähe haaval läbi,midgai targemaks ei saanud.
                    Et tekkis nn "teaduslik" huvi,et kas pokeritrackeri 3 ja HEM-ga ka midagi juhtub.
                    PT3 oli importimisel pea sama probleem.Hem-l üllatus üllatus importis,aga ma ei näinud käsi ja statistikat,aga samas sain ma aru,et käed on kuskil "sees"
                    Seega minu seiklused ja otsingud selles vallas jätkuvad.
                    HEM ja PT3 ei toeta Omaha käsi ja võid kohe alla anda.

                    Aga ole nii kena ja kopeeri Trackerist (PTO) see veateade, mis tracker pärast importimise lõppu annab.

                    Küsin ka ühe rumala küsimuse - kas on sul ikka Poker Tracker Omaha!?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Poker tracker omaha

                      Algselt postitas kapiuksehing
                      Nüüd meenub, et mingi värk on regional setingsitega... sul muudab ikka PO kella aja AM/PM süsteemseks? vb pole see üldse oluline ja ma panen bambust... aga head katsetamist
                      Voh jah!

                      Privador proovi seda. See vist oli PTO->Utililites->Regional Settings ja sealt pane kolmas punkt, kus ütleb, et jah muuda mu regionaal settingud ära.

                      Anna teada, kuidas edeneb.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #12
                        Re: Poker tracker omaha

                        Ühesõnaga olen jälle sammukese edasi astunud importimine õnnestus.
                        Crypto lauad sain ludinal sisse,kuid Ongame ja prima omad mitte.Erroiks siis ütles,et mul pole ODBC sqlite driverit.
                        Ei leidnud kuskilt seda "downlaadi" ka omahatrackeri lehelt ,küll aga google aitas välja

                        Nüüd on uus probleem otsustasin maksta krediitkaardiga ,siis see leht tegi sellise triki,et valin küll maksmisvahendiks krediitkaardi,aga ta saadab mind millegipärast mingi sitase paypali reg-se vormile(millest ma ilmsselgelt huvitatud pole!).Seekord leidsin foorumist ka saatusekaaslasi


                        ps Kuda graafikuid saab PTOmahaga näha.Pean ma mingi eraldii vidina installima?
                        Lisaks olen veel sven2-l näinud mingit EV graafikut,mis siis näitab suht täpselt,kas sa oled oma õnnelimiidist ees või taga.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Poker tracker omaha

                          Nii segaselt kirjutasid ja seega esimene kommentaar oli vale (tegelt õige aga sul importimise probleem ju parandatud). Kohe võinud öelda, et ODBC draiver puudu.

                          Maksmise koha pealt saada sellele PTPati'ile (või kes iganes PTO arendaja oli) kiri, et kuidas saaksid maksta. Ehk laseb sul maksta läbi mõne pokkeritoa.

                          Ja see vidin, millega graafikuid saab on PokerGrapher. See on tasuta programm, mille saad tõmmata siit: http://downloads.sourceforge.net/pok...9&big_mirror=0

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: Poker tracker omaha

                            EV graafik asub www.pokerevsoftware.com, toetab HE-it, Omahad ja O8-t.

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #15
                              Re: Poker tracker omaha

                              Algselt postitas privador
                              Ühesõnaga olen jälle sammukese edasi astunud importimine õnnestus.
                              Crypto lauad sain ludinal sisse,kuid Ongame ja prima omad mitte.Erroiks siis ütles,et mul pole ODBC sqlite driverit.

                              Tõmba see

                              Comment

                              Working...