Millist tuba valida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • B3ckha
    Julm Donk
    • Apr 2009
    • 84

    #1

    Millist tuba valida?

    Tere taas, minul on selline küsimus, et kavatsen panna sisse umbes 60$ ning võimalusel tahaks hakata lahti mängima boonuseid. Millist tuba valida ning läbi mille liituda, ise olen hetkel kaalunud chipmeupi kaudu liituda Full tilti, kuna seal on korralik rakeback, mida teie soovitate?

    aitäh
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #2
    Re: Millist tuba valida?

    Ma soovitan sul minna full tilti kui mängid kõrgemaid limiite juba ja saaksid sisse kanda 600$. Ei ole mõtet rikkuda head boonust sellise väikse ülekandega.

    Miskit tuba ma ei oska sulle hetkel soovitada kuna ise ei teagi kus mängida seoses Ongamei softi uuendusega.

    Comment

    • B3ckha
      Julm Donk
      • Apr 2009
      • 84

      #3
      Re: Millist tuba valida?

      Et ma ei suuda lahti mängida seda?

      Sellisel juhul mis tuba kasutada?

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #4
        Re: Millist tuba valida?

        Algselt postitas B3ckha
        Et ma ei suuda lahti mängida seda?

        Sellisel juhul mis tuba kasutada?
        ei ei. Kui kannad 60$ siis saad 60$ boonust kah. Kuna seal on võimalik saada kuni 600$ siis ei ole ju mõtet alla selle käiku lasta seda boonust

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #5
          Re: Millist tuba valida?

          toweri boonused on vist üsna popid, proovi seda ehk ?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: Millist tuba valida?

            Täna õhtul lasen uue promo Ongame kohta üles, peaks parim boonus olema, mis praegu saada kuskil

            Comment

            • B3ckha
              Julm Donk
              • Apr 2009
              • 84

              #7
              Re: Millist tuba valida?

              Otsustasin Pokerstarsi kasuks, on see mõistlik?

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #8
                Re: Millist tuba valida?

                60$ sissepanekul soovitan ma pokernewsi kaudu teha konto Everesti. Sealt saad sellega kuni 300$ boonust sõltuvalt sellest, kui palju kuu aja jooksul jõuad mängida. Peale kuu möödumist saad juba suurema rolliga kasvõi FTP boonust jahtida

                Comment

                • EGERT
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1042

                  #9
                  Re: Millist tuba valida?

                  Algselt postitas B3ckha
                  Otsustasin Pokerstarsi kasuks, on see mõistlik?
                  Eh,

                  Miks sa Starsi valisid? Rakebacki pole, kõige raskem tuba (kuigi madalatel limiitidel on dongid kõik ühesugused), boonuseid sul eriti ei ole (peale 100% first deposit, aga see igalpool)...
                  Starsi soft on muidugi parim, aga kas sa kavatsed kohe 16+ lauda korraga mängida?

                  Kui Starsi teed, siis tee läbi selle HEM'i litsentsi - mingi hulga VPP'de täiskogumisel saad tasuta HEM'i. Ainuke mõistlik põhjus IMO.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #10
                    Re: Millist tuba valida?

                    Algselt postitas EGERT
                    Eh,

                    Miks sa Starsi valisid? Rakebacki pole, kõige raskem tuba (kuigi madalatel limiitidel on dongid kõik ühesugused), boonuseid sul eriti ei ole (peale 100% first deposit, aga see igalpool)...
                    Starsi soft on muidugi parim, aga kas sa kavatsed kohe 16+ lauda korraga mängida?

                    Kui Starsi teed, siis tee läbi selle HEM'i litsentsi - mingi hulga VPP'de täiskogumisel saad tasuta HEM'i. Ainuke mõistlik põhjus IMO.
                    pikas perspektiivis parim variant - laudade valik ja fishide arv nummi, raskem tase paneb rohkem pingutama jne

                    soft=nuts.

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #11
                      Re: Millist tuba valida?

                      Algselt postitas Lutzky
                      pikas perspektiivis parim variant - laudade valik ja fishide arv nummi, raskem tase paneb rohkem pingutama jne
                      Jah, sedand küll. Ise alustasin ka Starsist, aga tagantjärgi mõeldes oleksin võinud pigem algul ka boonuseid jahtida.
                      Starsis lihtsalt jahvatad kauem oma BR'i.

                      Comment

                      • Lahekutt
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 113

                        #12
                        Re: Millist tuba valida?

                        Algselt postitas TIGRANO
                        Täna õhtul lasen uue promo Ongame kohta üles, peaks parim boonus olema, mis praegu saada kuskil
                        Et kuna soft on nii halb, siis antakse endiste 8x boonuste asemel 3x või 2x boonuseid, et mängijaid hoida? ;D

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: Millist tuba valida?

                          Algselt postitas Lahekutt
                          Et kuna soft on nii halb, siis antakse endiste 8x boonuste asemel 3x või 2x boonuseid, et mängijaid hoida? ;D
                          Soft tuli jah oodatust kehvem ja kindlasti Ongame näeb nüüd kurja vaeva vigade likvideerimisega. Võrk on endiselt kuum ja arvan, et muutub veel kuumemaks ;D

                          Nüüd tuleb natuke kannatada, et saada juba skriptid jne kätte, mis elu jälle lõbusaks teevad ja muudavad Ongames regularide elu jälle lõbusaks.

                          Comment

                          • B3ckha
                            Julm Donk
                            • Apr 2009
                            • 84

                            #14
                            Re: Millist tuba valida?

                            Ei hakka uut topicut tegema.

                            Küsimus selline - kus kohast saada poker tracker 3me registration code, registreerisin ennast sinna lehele, kuid justkui mitte midagi, ehk olen ise pime:).

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #15
                              Re: Millist tuba valida?

                              Algselt postitas B3ckha
                              Ei hakka uut topicut tegema.

                              Küsimus selline - kus kohast saada poker tracker 3me registration code, registreerisin ennast sinna lehele, kuid justkui mitte midagi, ehk olen ise pime:).
                              Kas see mitte ei ole tasuline ja kood saadetakse meilile tavaliselt?

                              Comment

                              Working...