Millist tuba valida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #136
    Re: Millist tuba valida?

    Ma rääkisin masstableritest, ehk Starsi mõistes 24-tablerid. Ei taha kohe kuidagi nõus olla, nad ikka venitavad jõhkralt.

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #137
      Re: Millist tuba valida?

      Algselt postitas variatsioon
      imo 1tablerid mängivad aeglasemini kui multitablerid.
      kuidas see võimalik on?

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #138
        Re: Millist tuba valida?

        Algselt postitas Timpz
        kuidas see võimalik on?
        no mingid live/home game poisid kes teesklevad et mõtlevad

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #139
          Re: Millist tuba valida?

          Algselt postitas Timpz
          kuidas see võimalik on?
          no need noobid on 80/10/4
          ja kui mass tabler foldib või PFR/cbetib siis tema
          limp/c
          c/c
          c/c
          c/time bank fold

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #140
            Re: Millist tuba valida?

            melole - mul on õnnestunud väga niti stiiliga. Veel nitimaks , kui ranka tabel.

            22-JJ - limp
            AK-AQ - limp
            QQ-AA - Raise
            AJo ja alla - fold
            AXs - limp

            Mängus armasta foldi nuppu kui ei ole nutsis kindel. Kui sul on top paar siis vaata mis kickeriga. Sain korduvalt lakki a la A5 käes , kui vastubettijal oli AT+ käes (kõrgem kicker) Kui lauas 3 suited kaarti ja saad beti siis foldi. Reaoht - foldi. Kohati ehk jääb midagi võtmata aga usu mind, veel rohkem jääb kaotamata.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #141
              Re: Millist tuba valida?

              tõsiselt räägid?
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • StripPoker
                Grinder
                • Sep 2009
                • 609

                #142
                Re: Millist tuba valida?

                Proovinud mitmeid eri variante NL2 ja mulle igatahes ranka tabel tulu ei toonud. Seal callitakse preflopis siiski enamus raised ja kokkuvõttes läks tõesti kallimaks maksma kui vahest setti hittides tulu oli. Preflop küll kõige alus, aga postflop muidugi on see koht kus suurelt võidad või kaotad. Liiga palju oli mul enne idiootlikke kaotusi, mida oleks võinud vältida.

                Tean, et minu kirjutis ei ole just "standard" ja võib tunduda väga veider aga reaalselt toimib küll. Jutt NL2 ja NL5 kohta, mitte kuidagi ei väida, et sama teema NL10+ kohta peaks käima.

                Muidugi on sees väiksemaid erandeid eri mängijate vastu ja tuleb jälgida käitumist. Lisaks ka, et flopis 1 vastase vastu cbet on õigustatud ja enamus kordi saad nupud endale sellega - küll aga cbet ei pea olema üldse suur - piisab 2-3BB. Kui vastasel midagi on siis callib, kui mitte siis foldib samamoodi nagu ka 4-5BB cbetile.

                Kindlasti vaielge vastu ja argumenteerige - kriitika on väga teretulnud!

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #143
                  Re: Millist tuba valida?

                  Algselt postitas StripPoker
                  22-JJ - limp
                  AK-AQ - limp
                  QQ-AA - Raise
                  AJo ja alla - fold
                  AXs - limp
                  Oled sa kindel et sa sellega rohkem ei kaota? Kui sa limbid nii palju siis potis on ka väiksemad PP, ja kui nad hitivad oma seti ning sina oma AK saad nt K pihta siis ma olen enam kui kindel et sa lähed bustoks!

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #144
                    Re: Millist tuba valida?

                    blindide vargust paeks rohkem harrastama, mängima positsioonide järgi üldse.
                    samuti igast sc jms. praegu sa oled liiga .. maeiteagi, nit on ka raske öelda selle kohta. bullshit vist.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #145
                      Re: Millist tuba valida?

                      Kogu mängu võiks iseloomustada sõnaga , kui väga väga ettevaatlikku. Kui olen CO, ees foldid siis tõesti püüan blinde kätte saada, kui vähegi midagi käes on. Küll aga algpositsioonidest ei tõsta enam. Kui saan oma AK käega KK kokku siis püüan jälgida vastase käitumist. Kui betib liiga julgelt siis käitun ettevaatlikult ja vajadusel ka foldin, kui kahtlustan setti. Muidugi tuleb vahest ette ka kaotuseid.

                      Nagu aru sain varem siis peaks alati betting olema kindla reegli järgi. Kui lähed sisse siis teed oma kindla beti 4BB+1BB per limper. Siis vastased ei saa sinu kätt lugeda. Küll aga väidaksin, et NL2 on selline algajate kari, et suht keegi ei loe anyway sinust suurt midagi välja. Käib mingi mõttetu paugutamine ja donkamine.

                      Jätkan seda mängu mõnda aega ja eks siis teen hiljem kokkuvõtteid oma blogisse juurde siin foorumis. Nõus, et tegemist on siga-nit mänguga aga vaatame mis saab. Ei taha ka väita, et teised strateegiad BS on vaid kindlasti on mitu moodust kuidas NL2/NL5 plussis olla.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #146
                        Re: Millist tuba valida?

                        aeg offtopicusse kolida sellega

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #147
                          Re: Millist tuba valida?

                          Algselt postitas StripPoker
                          melole - mul on õnnestunud väga niti stiiliga. Veel nitimaks , kui ranka tabel.

                          22-JJ - limp
                          AK-AQ - limp
                          QQ-AA - Raise
                          AJo ja alla - fold
                          AXs - limp

                          Mängus armasta foldi nuppu kui ei ole nutsis kindel. Kui sul on top paar siis vaata mis kickeriga. Sain korduvalt lakki a la A5 käes , kui vastubettijal oli AT+ käes (kõrgem kicker) Kui lauas 3 suited kaarti ja saad beti siis foldi. Reaoht - foldi. Kohati ehk jääb midagi võtmata aga usu mind, veel rohkem jääb kaotamata.
                          kui suur su hand sample selle uue taktikada on?
                          200 kätt?

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #148
                            Re: Millist tuba valida?

                            Mitu kätt on vaja mängida Pokerstarsis NL10-t mängides, et vabastada näiteks $600 boonus?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #149
                              Re: Millist tuba valida?

                              Algselt postitas oitarvi
                              Mitu kätt on vaja mängida Pokerstarsis NL10-t mängides, et vabastada näiteks $600 boonus?
                              PokerStarsis on $600 boonus?

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #150
                                Re: Millist tuba valida?

                                Algselt postitas Codecci
                                PokerStarsis on $600 boonus?
                                On jah
                                Uuema aja teema...

                                Comment

                                Working...