Re: Millist tuba valida?
Ma rääkisin masstableritest, ehk Starsi mõistes 24-tablerid. Ei taha kohe kuidagi nõus olla, nad ikka venitavad jõhkralt.
Ma rääkisin masstableritest, ehk Starsi mõistes 24-tablerid. Ei taha kohe kuidagi nõus olla, nad ikka venitavad jõhkralt.
Comment