Tilt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #31
    Re: Tilt

    Algselt postitas Codecci
    olen lugenud aga eriti ei aidanud... suht selline basic.. aga väga hea raamat tho.

    ty.

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #32
      Re: Tilt

      Sporti teed?

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #33
        Re: Tilt

        Algselt postitas Fortune
        Sporti teed?
        :-\ mitte eriti

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #34
          Re: Tilt

          Viimane aeg hakata tegema. Ujumine on mu isiklik lemmik ja peale 60't otsa on jube mõnus pärast nt pokkerit mängida. Ei teki mingit tilti ega soovi teha mingeid ehku peale bluffe või muid lolle lükkeid. Vaimne ja füüsiline peavad olema tasakaalus.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #35
            Re: Tilt

            Algselt postitas Fortune
            Viimane aeg hakata tegema. Ujumine on mu isiklik lemmik ja peale 60't otsa on jube mõnus pärast nt pokkerit mängida. Ei teki mingit tilti ega soovi teha mingeid ehku peale bluffe või muid lolle lükkeid. Vaimne ja füüsiline peavad olema tasakaalus.
            tänks.

            egas midagi.. ma lähen jooksma :'(

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #36
              Re: Tilt

              Algselt postitas Codecci
              peale mindseti lugemist, mida ranka laenas, on olukord tildiga hoopis teine. kohustuslik kirjandus imo.
              sporti peaks tegema, ükskõik mis füüsilist.

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #37
                Re: Tilt

                mul ka tildiga probleeme, üldjuhul aitab akende kinni panemine ja siis 10 min kuskil jalutamine

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #38
                  Re: Tilt

                  Algselt postitas variatsioon
                  ega kellegil mingit tarka infot läbi põlemise vastu pole? (peale breaki)
                  Ma ranka vanas blogis kunagi targutasin sellel teemal. Otsida kahjuks ei viitsi.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #39
                    Re: Tilt

                    Algselt postitas Davy
                    Kuidas üldiselt siin foorumitegelased "tilt"-ga toime tulevad?

                    Endal ta avaldub üsnagi ootamatult ja mingil hetkel n.ö. "veri keeb" ja otsiks ainult kohta, kus pushida või siis riveril missed drawd all in bluffi teha vms lollusega hakkama saada.

                    Ise katsun suitsul ära käia ja maha rahuneda, kui see ei aita lähevad aknad kinni ja komöödiaseriaal ekraanile, enne aknad uuesti lahti ei lähe kui täielikult maha rahunenud ja pea selge.

                    Eks see vist grinderitel kipub probleemne olema, kui liiga tihti graafikut vaadatakse ja kui mitu tuhat kätt pole mingit progressi olnud, võib see "klõps peas ära käia".

                    Postitasin kuna endal parasjagu väga meeldiv tilt ja sai aknad kinni pandud ja nüüd ekraanile Al Bundy, see peaks maha rahustama, sest see mees on päriselus pidevalt tiltis ;D
                    sama siin

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #40
                      Re: Tilt

                      Kui elatuda ainult pokkerist, siis ei ole võimalik lihtsalt tiltida iga väiksema asja peale. Mindset peab olema hästi üles ehitatud, samuti ka mängu valikuga võiks arvestada, sellepärast siiani isiklikult armastan ainult full ringi, sest variatsoon on tõesti ülimalt väikene ja ei pea taluma variatsoonist tingituid stressi või tilti ja selle võrra olen juba õnnelikum inimene.

                      Kui bankroll on juba korralik ja eluks vajalik backup igati olemas, siis võib endale lubada juba suurema variatsooniga mänge jne, sest raha stabiilne võitmine ei ole enam esmatähtis. Võime võtta suuremaid riske teades, et kaotuste puhul ei ole põhjust tilti minna, sest see ei muuda lühema perioodi jooksul mitte midagi.

                      Seega emotsioonid ja ego jätke mängust välja ja unustage koheselt need ajahetke beadid, öeldes vastasele beadi korral nh või tehke mingi note hoopis ja katsuge keskenduda ainult long runnile.

                      Samuti jätke need halamised msn-s jne, sest kedagi tegelikult ei huvita selline jama ja see ei muuda enam tagantjärgi midagi.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #41
                        Re: Tilt

                        kes laenaks mindseti soovitavalt trtus

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #42
                          Re: Tilt

                          Algselt postitas leits
                          kes laenaks mindseti soovitavalt trtus
                          Väga hea, et oled sellest raamatust huvitatud.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #43
                            Re: Tilt

                            Algselt postitas leits
                            kes laenaks mindseti soovitavalt trtus
                            Ma võin laenata.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #44
                              Re: Tilt

                              võtaks yhendust mingi päev?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #45
                                Re: Tilt

                                Algselt postitas leits
                                võtaks yhendust mingi päev?
                                Olgu, ma homme päeval sõidan ära Tartust, aga hiljemalt järgmise nädala keskel saaksin seda laenata. Homme hommikul võin ka juba laenata.

                                Comment

                                Working...