Miks me koguaeg naxeriga tilti lähme.Kui võidame,siis eufooria tilt.Mul on isiklikult selline tunne,et võtaks pangast raha välja ja paneks tule otsa,Kaotuse puhul tüüpiline masendus.
Miks iga swing tekitab tilti?Mis selle vastu teha?
Miks iga swing tekitab tilti?Mis selle vastu teha?
Comment