Tilt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    Tilt

    Miks me koguaeg naxeriga tilti lähme.Kui võidame,siis eufooria tilt.Mul on isiklikult selline tunne,et võtaks pangast raha välja ja paneks tule otsa,Kaotuse puhul tüüpiline masendus.
    Miks iga swing tekitab tilti?Mis selle vastu teha?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Tilt

    Küsimusele küsimusega ei vastata aga siin ma tõesti muud ei oska... Miks Te üldse mängite, kui lähete tilti nii võitmise kui ka kaotamise korral?

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Tilt

      Kuidas Te mängima hakkasite, olite aparaadi sõltlased või ;D siis arutaks edasi.

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #4
        Re: Tilt

        Kuidas üldiselt siin foorumitegelased "tilt"-ga toime tulevad?

        Endal ta avaldub üsnagi ootamatult ja mingil hetkel n.ö. "veri keeb" ja otsiks ainult kohta, kus pushida või siis riveril missed drawd all in bluffi teha vms lollusega hakkama saada.

        Ise katsun suitsul ära käia ja maha rahuneda, kui see ei aita lähevad aknad kinni ja komöödiaseriaal ekraanile, enne aknad uuesti lahti ei lähe kui täielikult maha rahunenud ja pea selge.

        Eks see vist grinderitel kipub probleemne olema, kui liiga tihti graafikut vaadatakse ja kui mitu tuhat kätt pole mingit progressi olnud, võib see "klõps peas ära käia".

        Postitasin kuna endal parasjagu väga meeldiv tilt ja sai aknad kinni pandud ja nüüd ekraanile Al Bundy, see peaks maha rahustama, sest see mees on päriselus pidevalt tiltis ;D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Tilt

          Tilti täielikult vältida või tiltis peaga jätkata mängu ning suruda oma emotsioonid alla ning seejuures teha A mängu on võimatu. Seega ainus võimalus on vältida tilti's peaga mängimas ja õppida ära tundma tilt. Selleks jõuame jälle ja jälle vana hea kollase raamatu juurde, mille kaant ilustreerib tundmatu isiku pea - The Poker Mindset.

          Aga üldiselt kogemuste kasvades tuleb ka tildi tunnetus ja oskate ära tunnetada, millal Te ei tee head mängu ja millal ei ole mõtet mängida ja nendel päevadel hoiate laudadest eemal. Aga paraku tuleb teinekord tilt otse lauas kallale ja see ongi kõige ohtlikum! Siis peab olema distsipliini, et lahkuda võimalikult kiiresti lauast, olenemata, kui fishi see laud ka ei oleks.

          Ja kõige parem tildi ravim on - lahkuda arvuti tagant (seda siis, kui online pokkeris tekib tilt) ja tegeleda hoopis muuga, kui pokker. Sest arvuti taga on ikka, et oh käin läbi foorumist või räägin msn pokkerisõbraga ning nii tilt ei kao.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: Tilt

            Mul aitab see, et ma enne ohtliku hetke panen vastase ühe võimalusena idiootsele tõmbele, mis õnnestumise korral mind tilti ajab. Siis mõtlen kiiresti, et kui see juhtub, siis järgmised 5 korda on muretu ja ei mõjugi nii hullusti. Lugesin hiljuti ühte lugu, kus mehel oli 40 buyin downswing, seda ma vist ei tahaks niipea läbi elada.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: Tilt

              Ma tahaks edasi analüüsida privadori ja naxeri tiltamise põhjuseid aga privador ei vasta kas oli ennem aparaadi sõltlane või mitte ;D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Tilt

                Algselt postitas alaska
                Mul aitab see, et ma enne ohtliku hetke panen vastase ühe võimalusena idiootsele tõmbele, mis õnnestumise korral mind tilti ajab. Siis mõtlen kiiresti, et kui see juhtub, siis järgmised 5 korda on muretu ja ei mõjugi nii hullusti. Lugesin hiljuti ühte lugu, kus mehel oli 40 buyin downswing, seda ma vist ei tahaks niipea läbi elada.
                ma huvipärast küsin, et kust lugesid ja kes too 40BI mees oli?

                Comment

                • Yokker
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 207

                  #9
                  Re: Tilt

                  Minu jaoks on tildi ravimiks saand see,et võtan asja läbi huumori ning naeran nende idiootite üle kes mulle bad beate pakuvad ja tänu suck autidele võidavad...ja naeran selles mõttes ,et tean,et on vaid aja küsimus kui sama vennaga uuesti kokku põrkan ning talle samaga vastand
                  Muidugi see pole tegelt nii lihtne,et muudkui naerad arvuti taga ja tilti ei tule...tuleb ikka ja kuidas veel kui sa anna endale aru ,et see on poker kus inimesed pakuvad üksteisle bad beate ja suck aute ning,et see on lihtsalt üks pokeri osa millega tuleb ära harjuda...inimene harjub ju kõigega...nii,et harjuge ära ja te harjutegi ära mitte tilti minema
                  See postitus on mõeldud ka mulle :D

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: Tilt



                    Sorry, 19 BI, mäletasin, et 2000$ aga arvasin et oli NL50, tegelt NL100.

                    Comment

                    • 0madis0
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 74

                      #11
                      Re: Tilt

                      kui mul tilt tuleb siis ma tavaliselt teen väikese pausi.
                      teen suitsu ja vaatan mõnda aega telekat või mängin naisega lauamänge ;D



                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #12
                        Re: Tilt

                        Kui jutt suitsetamisele läks, siis ütlen vahele, et pokkerimängijale on tegelikult kõige parem olla mittesuitsetaja. Nõus, et rahustab närve, kuid krt. ma veel mäletan hästi neid aegu, kui igal turniiril ootasid käte värisedes pause ning igas magusas cashilauas pidid tunnis vähemalt korra sitoutima et kuue-seitsme mahviga suits ära imeda. Jätsin eelmise aasta juunis pärast 13 aastat kestnud korralikku tossamist suitsetamise päevapealt maha (teen küll vahel harva pidudel, aga mitte regulaarselt) ja pean mainima, et ikka oluliselt parem on pokkerit mängida.
                        Tildile minnes tuleb selleks päevaks arvuti kinni panna ja asuda tegelema mingite teiste asjadega. Järgmine päeva värske peaga ja puhanud närvidega võib uuesti mängima hakata.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Tilt

                          Algselt postitas Maheaatom
                          Kui jutt suitsetamisele läks, siis ütlen vahele, et pokkerimängijale on tegelikult kõige parem olla mittesuitsetaja. Nõus, et rahustab närve, kuid krt. ma veel mäletan hästi neid aegu, kui igal turniiril ootasid käte värisedes pause ning igas magusas cashilauas pidid tunnis vähemalt korra sitoutima et kuue-seitsme mahviga suits ära imeda. Jätsin eelmise aasta juunis pärast 13 aastat kestnud korralikku tossamist suitsetamise päevapealt maha (teen küll vahel harva pidudel, aga mitte regulaarselt) ja pean mainima, et ikka oluliselt parem on pokkerit mängida.
                          Tildile minnes tuleb selleks päevaks arvuti kinni panna ja asuda tegelema mingite teiste asjadega. Järgmine päeva värske peaga ja puhanud närvidega võib uuesti mängima hakata.
                          +1

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #14
                            Re: Tilt

                            Algselt postitas Maheaatom
                            Kui jutt suitsetamisele läks, siis ütlen vahele, et pokkerimängijale on tegelikult kõige parem olla mittesuitsetaja. Nõus, et rahustab närve, kuid krt. ma veel mäletan hästi neid aegu, kui igal turniiril ootasid käte värisedes pause ning igas magusas cashilauas pidid tunnis vähemalt korra sitoutima et kuue-seitsme mahviga suits ära imeda. Jätsin eelmise aasta juunis pärast 13 aastat kestnud korralikku tossamist suitsetamise päevapealt maha (teen küll vahel harva pidudel, aga mitte regulaarselt) ja pean mainima, et ikka oluliselt parem on pokkerit mängida.
                            Tildile minnes tuleb selleks päevaks arvuti kinni panna ja asuda tegelema mingite teiste asjadega. Järgmine päeva värske peaga ja puhanud närvidega võib uuesti mängima hakata.
                            Cash gamejale pole see üldse hull, ma mängin teinekord 8h jutti 16 tabling ja iga tunni tagant väike paus silmadele ja käele(mitte kopsule) teha ei ole üldsegi halb. Ja tagasi tulles paned wait for big blind.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Tilt

                              Algselt postitas Davy
                              Cash gamejale pole see üldse hull, ma mängin teinekord 8h jutti 16 tabling ja iga tunni tagant väike paus silmadele ja käele(mitte kopsule) teha ei ole üldsegi halb. Ja tagasi tulles paned wait for big blind.
                              Enne ma arvasin ka nii aga NL100+ juhtub selline asi, et kui iga tund istud sitting out 3 minutit, siis tagasi tulles on pooled lauad laiali lagunenud, kuna osa regularide pundist on table selectorid, kes rändavad palju ja teine osa pundist on nitid, kes ei julge full-ringi mängida, kui lauas on 3 kohta vaba ja siis kui juhtub nii, et sa sitting out ja table selector (või random mängija) lahkub, siis on järgmise 4-5 käega ka kõik regularid kadunud ja laud laiali lagunenud.

                              Comment

                              Working...