SÜÜTUSE KAOTAMINE?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cacapall
    Julm Donk
    • Aug 2009
    • 31

    #121
    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

    sad

    Comment

    • StripPoker
      Grinder
      • Sep 2009
      • 609

      #122
      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

      Esimene sissemakse 09.2009 kui läks 10$ Starsi. Bustosse u nädalaga FL mängides :) Teine sissemakse 10$ läks nädalaga sama teed.

      Kolmas tuli juba buddytransferiga 27$ ja sellest on hetkeks saanud NL2/NL5 mängudes ligi 90$ - seega natuke üle 2 kuu mänginud ja omadega vähemalt plussis.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #123
        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

        Minu esimene sissemakse oli selle artikli avaldamise päeval: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=179357&q=pokker

        Ehk siis august 2005. Partysse 50 USDi. Uurisin google'st reeglite kohta ja võtsin kohe NL25-NL50 lauad ette. Raha jätkus vist paariks nädalaks, s.h. paar cashouti 50-100 USDi. Kuivõrd hasartmängudesse suhtusin kerge ettevaatusega, siis juba esimese depo ajal mõtlesin enda jaoks selgeks, et kui ma sellega ei võida või ei saa väga selget pilti, kuidas kindlapeale võitma hakata, siis rohkem ei kanna sisse. Tegin endale erandi, et cashoutide ulatuses võin raha juurde kanda, aga paraku osutusid järgmised paar 50 USD depot ka ebapiisavaks, et NL50-NL100 ellu jääda :) Järgmised paar aastat ei mänginud üldse. Tõenäoliselt üks halvemaid ja kallemaid otsuseid, mida teinud olen. 2005-2007 ajastu pokkeris enam ei kordu kahjuks.

        Comment

        • StripPoker
          Grinder
          • Sep 2009
          • 609

          #124
          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

          IRW - vt kes selle artikli autor on 8)

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #125
            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

            Ma arvan, et sealsamas viskas Kiivramehel endal ka kopa. Et tema peab umbes paarkümmend korda väiksema raha eest teise mehe edust kirjutama. Sama artiklit mainiti vist Ekspressi artiklis ka kunagi.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #126
              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

              Algselt postitas tolmuahv
              Minu esimene sissemakse oli selle artikli avaldamise päeval: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=179357&q=pokker

              Ehk siis august 2005. Partysse 50 USDi. Uurisin google'st reeglite kohta ja võtsin kohe NL25-NL50 lauad ette. Raha jätkus vist paariks nädalaks, s.h. paar cashouti 50-100 USDi. Kuivõrd hasartmängudesse suhtusin kerge ettevaatusega, siis juba esimese depo ajal mõtlesin enda jaoks selgeks, et kui ma sellega ei võida või ei saa väga selget pilti, kuidas kindlapeale võitma hakata, siis rohkem ei kanna sisse. Tegin endale erandi, et cashoutide ulatuses võin raha juurde kanda, aga paraku osutusid järgmised paar 50 USD depot ka ebapiisavaks, et NL50-NL100 ellu jääda :) Järgmised paar aastat ei mänginud üldse. Tõenäoliselt üks halvemaid ja kallemaid otsuseid, mida teinud olen. 2005-2007 ajastu pokkeris enam ei kordu kahjuks.
              Irw, vaadake pilti kuidas 2005 aastal teeniti 100K kuus - 1-tabledes 17" CRT monitoril :D

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #127
                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                Algselt postitas Codecci
                Irw, vaadake pilti kuidas 2005 aastal teeniti 100K kuus - 1-tabledes 17" CRT monitoril :D
                old times:


                ftw

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #128
                  Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                  Algselt postitas Madis Very
                  old times:


                  ftw
                  Kommentaarid on ikka päris vastikud: "vana tool, vana tapeet - vaevalt, et ta sadu tuhandeid teenib".
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #129
                    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                    Algselt postitas Pahvak
                    Kommentaarid on ikka päris vastikud: "vana tool, vana tapeet - vaevalt, et ta sadu tuhandeid teenib".
                    Kõigi suurte portaalide kommentaatorid on enamasti hälvikud, Õhtulehes seda enam.

                    Aga Imre peab ikka väga inspireeriv kuju olema, konvertis sipsti lihtsureliku ajakirjaniku suureks pokkerihaiks:)

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #130
                      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                      Selle teema võiks "Üldiselt pokkerist ja muust" ümber tõsta, sobib sinna rohkem ja siis ei peaks ainult selle teema pärast koguaeg "Netipokkeri" alafoorumit kontrollima :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #131
                        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                        Algselt postitas Codecci
                        Selle teema võiks "Üldiselt pokkerist ja muust" ümber tõsta, sobib sinna rohkem ja siis ei peaks ainult selle teema pärast koguaeg "Netipokkeri" alafoorumit kontrollima :D
                        Sir! Yes, Sir!

                        Comment

                        • runnar
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 740

                          #132
                          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                          Algselt postitas Codecci
                          Selle teema võiks "Üldiselt pokkerist ja muust" ümber tõsta, sobib sinna rohkem ja siis ei peaks ainult selle teema pärast koguaeg "Netipokkeri" alafoorumit kontrollima :D
                          siin on mingid alafoorumid ja värgid? ma tean ainult "Show unread posts since last visit." nuppu

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #133
                            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                            11.06.2008 20:06 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
                            See läks ka sportsbettingusse vist

                            Comment

                            • bob
                              Julm Donk
                              • Nov 2009
                              • 94

                              #134
                              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                              Esimene deposit oli FTP-sse 28.08. 2008. ja see oli 100$. Ei suutnud 100% boonust läbi mängida ja rolli all-time low oli mäletan 16$, kuid bustoks pole siiamaani läinud. Ja see 100$ tuli kõik T6poker ja LegatoPoker freerollidest (2007 lõpp, 2008 algus oli tõeline freeroll hunter ja õnnestus väga ilus roll ehitada 0-ist).

                              Comment

                              • Yokker
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 207

                                #135
                                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                                18.06.2007 16:36 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00
                                18.06.2007 16:16 Sissemakse Hansapanga kontolt 250,00
                                18.06.2007 16:05 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00
                                18.06.2007 15:54 Sissemakse Hansapanga kontolt 400,00
                                15.06.2007 16:04 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00
                                15.06.2007 13:42 Sissemakse Hansapanga kontolt 300,00
                                15.06.2007 11:01 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
                                15.06.2007 10:43 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
                                15.06.2007 08:44 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
                                14.06.2007 21:42 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
                                14.06.2007 21:35 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
                                14.06.2007 15:25 Sissemakse Hansapanga kontolt 500,00
                                14.06.2007 14:47 Sissemakse Hansapanga kontolt 2.000,00
                                13.06.2007 09:37 Sissemakse Hansapanga kontolt 150,00
                                12.06.2007 16:18 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00
                                11.06.2007 14:12 Sissemakse Hansapanga kontolt 10,00
                                10.06.2007 21:46 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00
                                10.06.2007 14:19 Sissemakse Hansapanga kontolt 85,00
                                10.06.2007 14:00 Sissemakse Hansapanga kontolt 400,00
                                10.06.2007 13:14 Sissemakse Hansapanga kontolt 500,00
                                10.06.2007 01:45 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00
                                04.06.2007 17:11 SEB konto sissemakse 100,00
                                30.05.2007 00:47 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00


                                p"ris valus on tagant j2rgi vaatat kui palju on sisse taotud tribeti....kokku yle 65 kilo :P

                                Comment

                                Working...