SÜÜTUSE KAOTAMINE?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Yokker
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 207

    #136
    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

    17.10.2007 01:49 Sissemakse Hansapanga kontolt 75,00
    16.10.2007 20:17 Sissemakse Hansapanga kontolt 400,00
    15.10.2007 18:59 Sissemakse Hansapanga kontolt 22,00
    15.10.2007 18:26 Sissemakse Hansapanga kontolt 400,00
    15.10.2007 11:34 Sissemakse Hansapanga kontolt 2.000,00
    15.10.2007 10:35 Sissemakse Hansapanga kontolt 5.000,00
    14.10.2007 21:27 Sissemakse Hansapanga kontolt 3.000,00
    14.10.2007 16:10 Sissemakse Hansapanga kontolt 950,00
    09.10.2007 16:18 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
    09.10.2007 16:00 Sissemakse Hansapanga kontolt 500,00
    09.10.2007 15:03 Sissemakse Hansapanga kontolt 350,00
    09.10.2007 02:41 Sissemakse Hansapanga kontolt 93,00
    09.10.2007 01:51 Sissemakse Hansapanga kontolt 500,00
    08.10.2007 22:34 Sissemakse Hansapanga kontolt 500,00
    08.10.2007 21:51 Sissemakse Hansapanga kontolt 500,00
    07.10.2007 02:10 Sissemakse Hansapanga kontolt 150,00
    06.10.2007 11:46 Sissemakse Hansapanga kontolt 150,00
    05.10.2007 17:52 Sissemakse Hansapanga kontolt 49,00
    05.10.2007 13:46 Sissemakse Hansapanga kontolt 300,00
    05.10.2007 12:54 Sissemakse Hansapanga kontolt 500,00
    05.10.2007 12:31 Sissemakse Hansapanga kontolt 1.000,00
    01.09.2007 10:29 Sissemakse Hansapanga kontolt 10,00
    31.08.2007 20:30 Sissemakse Hansapanga kontolt 400,00
    31.08.2007 20:05 Sissemakse Hansapanga kontolt 2.000,00
    31.08.2007 18:04 Sissemakse Hansapanga kontolt 2.500,00

    Se on k6ige k6vem sissemaksete lehekylg :D

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #137
      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

      Wow. Ja hetkeseisuga oled võitev või kaotav mängija?

      Comment

      • Yokker
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 207

        #138
        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

        hetke seisuga igaks juhuks pole enam cashi pea pool aastat m2ngind ... viimati Titanis kus tegin yhe turniiri v6iduga kautatud raha tasa ja peale seda panin bloki peale ,sest pole just l6bus kui lambist kahe n2dala palk l2heb sassis peaga sisse :)

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #139
          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

          Algselt postitas Kris
          sul on lihtsalt downswing!
          bännige see troll ära

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #140
            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

            Algselt postitas Yokker
            hetke seisuga igaks juhuks pole enam cashi pea pool aastat m2ngind ... viimati Titanis kus tegin yhe turniiri v6iduga kautatud raha tasa ja peale seda panin bloki peale ,sest pole just l6bus kui lambist kahe n2dala palk l2heb sassis peaga sisse :)
            Kuidas sa titanis mängida saad? Kas see pole mitte iPokeri võrgus?

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #141
              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

              Ei ole eriti sisse tagunud ja hakanud siis pihta 14,$
              :

              19.10.2009 10:47 Sissemakse 150,00
              17.11.2009 15:27 Väljamakse 1.000,00
              24.11.2009 15:27 Väljamakse 1.000,00

              Comment

              • Yokker
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 207

                #142
                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                Algselt postitas kuco
                Kuidas sa titanis mängida saad? Kas see pole mitte iPokeri võrgus?
                Ma UK-s ... eestis jah kahjuks m2ngida ei sa ... turnad v2ga fishid siin :P ja cashis raha ikka liigub lauas :)

                Comment

                • kavalrebane
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 50

                  #143
                  Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                  07.02.2007 04:44 Sissemakse Hansapanga kontolt 13,00 13,00

                  Sealt edasi läksid summad juba suuremaks ja suuremaks, kuid nüüdseks peaks juba vaikselt even olema oma asjadega.

                  Comment

                  • Strateeg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2009
                    • 303

                    #144
                    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                    kunagi vist oli 2008 a sügis, kui tegin PartyPokerisse 20 USD sissemakse, polnud käte tugevusest aimugi, istusin rahumeeli NL 100 lauda maha ja nelja minuti pärast umbes tõusin uuesti püsti 20 USD-d vaesemana. Siis tuli pikk paus ja praegune roll sai aluse PS.com no deposit boonusest 2009 oktoobris.

                    Comment

                    • Viski
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 393

                      #145
                      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                      Oli üks tüdruk .. suhteliselt selline mediocre. Igastahes .. ma olin nagu ilgelt närvis ja tala ei tahtnud püsti püsida .. aga kui püsti sai, siis püsti jäi. Igastahes, üks mu elu ilusam minut oli see. :)

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #146
                        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                        Algselt postitas Viski Vaata postitust
                        Oli üks tüdruk .. suhteliselt selline mediocre. Igastahes .. ma olin nagu ilgelt närvis ja tala ei tahtnud püsti püsida .. aga kui püsti sai, siis püsti jäi. Igastahes, üks mu elu ilusam minut oli see. :)
                        lol fish

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #147
                          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                          Algselt postitas Viski Vaata postitust
                          Oli üks tüdruk .. suhteliselt selline mediocre. Igastahes .. ma olin nagu ilgelt närvis ja tala ei tahtnud püsti püsida .. aga kui püsti sai, siis püsti jäi. Igastahes, üks mu elu ilusam minut oli see. :)
                          Misasja? Kaotasid süütuse tüdrukule w? WTF? Imelik oled w?

                          Comment

                          • Viski
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 393

                            #148
                            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                            No see oli selle aja standard .. nüüd olen ma Neigaus. Vaido Neigaus.

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #149
                              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                              Algselt postitas Viski Vaata postitust
                              No see oli selle aja standard .. nüüd olen ma Neigaus. Vaido Neigaus.


                              Cool.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #150
                                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                                vbs.tv on dok. kus räägib, kuidas columbias(?) noored poisid kaotavad süütuse reeglina eeslile.

                                see on Cool.

                                Comment

                                Working...