CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #61
    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Algselt postitas variatsioon
    Mis leveli õppevideosi tasuks NL100 mängijal vaadata?
    NL100? NL200?
    NL400+ on mõtet vaadata?
    Minumeelest on kõiki mõtet vaadata ;D Kui tahtmist jätkub.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #62
      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

      Kas deucescracked videod ongi nii kehva pildiga? Probleemiks on see, et state ei näe. Või on asi minu VLC playeris.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #63
        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

        Algselt postitas Pahvak
        Kas deucescracked videod ongi nii kehva pildiga? Probleemiks on see, et state ei näe. Või on asi minu VLC playeris.
        ma ei tea mõnel ehk on pisut hägusemad need statid aga arusaadavad on küll kõik mul. Kasutan kah VLC.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #64
          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

          Algselt postitas rohelinekonn
          ma ei tea mõnel ehk on pisut hägusemad need statid aga arusaadavad on küll kõik mul. Kasutan kah VLC.
          Ongi nii - osad on hägusemad. Näiteks Nolani Moving Up videod on esimesed väga uduste statidega, aga osad on jällegi kenamad. :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #65
            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

            mul oli kah just VLC pilt hägune videotega, mis varem olid ilusad. Betsizinguid ei saanud üldse lugeda. Siis tõmbasin uuema versiooni ja kõik oli korras.

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #66
              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

              Sain ka täna 6 kuuse membershipi stox pokkerisse. NL HU videode valikus olen hetkel veits pettunud, aga pole neid lähemalt väga uurinud ka.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #67
                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                Soovitan deucescracked liikmetel vaadata Tommy Angelo "The Eightfold Path to Poker enlightenment". Sisuliselt on tegu kahe mehe dialoogiga, mis keskendub põhiliselt õigele mindsetile. Tommy Angelol on suurepärane maailmavaade pokkerile ja tundub, et ka kogu elule üldiselt. Väga mõnus voodis lebades kuulata, kui mängida ei viitsi. Muhe mees!

                P.S. Tommy Angelo on ka raamatu "Elements of Poker" autor, mille kohta olen 2p2-st ainult häid sõnu lugenud ja peaks vist isegi lugema.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • VinQbator
                  FPP Pro
                  • Dec 2008
                  • 214

                  #68
                  Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                  Millist saiti soovitate 6maxi jaoks nl20 kuni nl100?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #69
                    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                    olen olnud aasta CardRunnersi liige ja kuu-2 DeucesCrackedi liige ja minu arust DC sitaks parem

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #70
                      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                      Algselt postitas Codecci
                      olen olnud aasta CardRunnersi liige ja kuu-2 DeucesCrackedi liige ja minu arust DC sitaks parem
                      Mis Sulle seal rohkem meeldib?

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #71
                        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                        Algselt postitas Rigged
                        Mis Sulle seal rohkem meeldib?
                        Videod.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #72
                          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                          Algselt postitas Rigged
                          Mis Sulle seal rohkem meeldib?
                          Tundub, nagu DC omad näeks rohkem vaeva, CR tundub rohkem kuidagi raha peal väljas... Ja CR-is aint 1 hea HU cashi mängija minu teada, Haseeb Qureshi aka INTERNETPOKERS/DOGISHEAD.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #73
                            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                            internet pokers oli DC-s ka enne, tal 1 kõva seeria ka väljas seal(dogisheadsup)

                            Comment

                            • Firzen
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #74
                              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                              kuidagi palju räägite siin DC-st ja CR-st. Keegi StoxPokeri kohta oskab midagi öelda? Hetkel siin kaalutlen kas CR või Stox, sest FTPs on liiga palju punkte.

                              Comment

                              • kalkaan
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 187

                                #75
                                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                                Endal lõppes Stoxi liikmestaatus eelmine kuu ära. Videote valik päris hea ning asjaga jäin rahule. Proovisin DeucesCracked ära, kuid Stox jättis kõvasti parema mulje.
                                Üks asi Stoxis häirib siiski. Nimelt mul meeldib vaadata videosid oma arvutist. Stoxis aga kontrollitakse liikmestaatust peale allatõmmatud video käima panemist. Seega kui on plaan sõita kuhugi leviauku, tuleb soovitud videod korra käima panna ning lasta kontrollida liikmelisust, muidu on puuks ning ei näe. Peale kontrollimist vist sai mingi aeg asja vaadata ja umbes nädala pärast kontrollis uuesti liikmelisust. Eks see muidugi piraatluse vastu tehtud, kuid häirib ikkagi.

                                Comment

                                Working...