Re: GTO (Game Theory Optimal)
Stone cold nutsi foldimine ei ole mitte kunagi õige, isegi sateliiid bubbles. Kui su equity on 100% siis sind ei saagi kunagi abuseda ju. See oli näide ja toon siis näite:
Vastane, kes foldib 70% ajast BB. Siis sa võid avada any2 ja openfoldida kõik flopid (isegi kui sa floppad royali) ehk teisisõnu mängija tehku, mis tahab postflopis ta ei saa mitte kunagi sult raha võita.
EDIT: isegi siis, kui sa pöörad flopi loosimisel oma kaardid ümber ja vastane mängib perfektselt ning sina teed massive vigu (Foldid nutse)
EDIT2: ja olen selliseid vastasseid näinud, kes foldivad 70% ajast ja ülejäänud 30% ajast 3betivad. Sa võid 100% ajast 3betile foldida, aga antud positsioonil: BB ta kaotab ning sa võidad väga väikese variatsiooniga raha.
Algselt postitas gamblingFTW
Vaata postitust
Vastane, kes foldib 70% ajast BB. Siis sa võid avada any2 ja openfoldida kõik flopid (isegi kui sa floppad royali) ehk teisisõnu mängija tehku, mis tahab postflopis ta ei saa mitte kunagi sult raha võita.
EDIT: isegi siis, kui sa pöörad flopi loosimisel oma kaardid ümber ja vastane mängib perfektselt ning sina teed massive vigu (Foldid nutse)
EDIT2: ja olen selliseid vastasseid näinud, kes foldivad 70% ajast ja ülejäänud 30% ajast 3betivad. Sa võid 100% ajast 3betile foldida, aga antud positsioonil: BB ta kaotab ning sa võidad väga väikese variatsiooniga raha.
Comment