Re: GTO (Game Theory Optimal)
Jup, aga iga liini range peab olema 0EV, mis tundub nii ebareaalne...
Edit: s.t. kaotavas situatsioonis ei pea olema, ehk BB pealt võib kaotada, aga ei tohi rohkem kaotada kui ükski vastane. Reciprocality shit.
Algselt postitas valgelendur
Vaata postitust
Edit: s.t. kaotavas situatsioonis ei pea olema, ehk BB pealt võib kaotada, aga ei tohi rohkem kaotada kui ükski vastane. Reciprocality shit.
Comment